» »

Kako dolgo traja shipping do Slovenije?

Kako dolgo traja shipping do Slovenije?

Nuška ::

Pozdravljeni!:D
Zopet imam eno vprašanje-le da se sedaj tiče nakupovanja preko interneta.

Na neki spletni strani sem naročila izdelek, ki me je stal cca 50€.
Sicer to ni nekega bistvenega pomena.
Torej, preden sem na tisti spletni strani pritisnila tipko "buy", sem prej še morala izbrati čas shippinga do Slovenije.
Izbrala sem najcenejšo verzijo, hkrati pa najdaljši čas shippinga, kar je 6-8 dni.
Preteklo je 8 dni, pošiljke od nikoder? Mimogrede, plačala sem preko Paypal-a (Visa Elektron), ker sem po pol leta odločanja za način plačila sklenila, da je najbolj varen. Spletna stran je povsem varna, v to sem prepričana.
No, ker sem bila že malo nestrpna, sem poslala mail na tale naslov: customerservice@wwwenterprise.com
Pač, vprašala sem jih, koliko časa traja shipping do Slovenije in poročala o tem, kdaj sem že naročila, itd.

Sedaj pa bolj, ko v njihov odgovor buljim, manj mi je jasno! :(
ODGOVOR:

Dear Nuska
Tracking information:
Label/Receipt Number: EC65 4888 197U S
Detailed Results:

Processed, February 10, 2009, 6:41 pm, ROCHESTER, NY 14692
Acceptance, February 10, 2009, 1:52 pm, BLOOMFIELD, NY 14469
Electronic Shipping Info Received, February 10, 2009

Sincerely,
Danielle Jones
WWWEnterprise, Inc.
3567 County Road 37
Bloomfield, NY 14469
800-393-3848
585-582-1310
CustomerService@WWWEnterprise.com


Mmm...kdo zna prevajat?:|

Hardstyle ::

10. februara je šla roba komaj ven.

bluefish ::

Tako je.

mtosev ::

se kakih 10dni bos cakala.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nuška ::

Šele zdej? To pa traja dolg pr njih..8-O!

No ampak vseen, hvala za pomoč!:D

mtosev ::

kaj pa ce nimajo na zalogi al posiljajo posiljke 2x na teden npr?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Daliborg ::

no pa ce si neucakana lahko tukaj zaenkrat sledis svojo posiljko : http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSIntern...

Vpisi svojo TT st: EC65 4888 197U S


lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

jamiroq ::

posiljki lahko sledis preko usps tracking - v okence vpises label/receipt, ki si ga prilepila zgoraj.
edit: ah, me je daliborg prehitel :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

bluefish ::

in tam ugotoviš, da je danes ob približno dveh popoldne tvoj paket po zraku zapustil USofA.

Okapi ::

Mogoče so tudi malo pozabili in so pošiljko poslali šele, ko si jih spomnila. Se tudi dogaja. Na onem linku zgoraj lahko vidiš, da je danes odpotovala iz ZDA. Jutri bo v Evropi, v soboto ali ponedeljek v Sloveniji in če se ne bo zataknilo na kakšni carinski pošti, jo boš verjetno dobila v torek, sredo.

O.

Nuška ::

JUHU!!!:D Se že veselim.
Jah, še enkrat hvala za namige in sploh vse.:)

Pesimist ::

ti moras podpirat nase produkte oz prodajalce in ne ameriske v teh hudih casih :D

bluefish ::

in za isto stvar plačevati 50%+ več.

AngelOfDeath ::

in za isto stvar plačevati 50%+ več.


Se zna hitro zgodit da bo za tole plačala več, kot pride v evropi.
edit: Slovnica

bluefish ::

jah, pri 50€ itak.

Nuška ::

Tega, kar jaz kupujem, se v Evropi ne more dobit.:8)

Pa niso to ene cunjice al pa kej tacga brezveznega:|
Tko da pač nimam izbire. Sicer je pa to indijski izdelek8-)
Američani tuki nimajo zaslug-če bi pa ble njihove zasluge, tega ne bi naročila!

Nuška ::

Kaj pa če se informacije na tej strani- http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSIntern... - ne spremenijo tri dni?:|

Zadnja informacija je bila, da je moj paket 11. februarja ob 1:48 popoldne "zapustil" New York.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Nuška ()

Ibex ::

Jaz sem enkrat naročil na spletni strani http://www.wweshop.com mechanic shirt. Dobil sem jo v 3 dneh preko FedEx.

Nuška ::

Ja pa sej-to,katero podjetje ti pripelje pošiljko, ni tvoja odločitev,ane?
Mene zdej to matra,ker se informacije o tem,kje moja pošiljka je,niso spremenile že tri dni in mi gre vse skupi že prov na živce..;(

jini ::

Z letalsko pošto potujejo paketi iz ZDA v Slovenijo po izkušnjah približno 12 delovnih dni. Včasih pridejo v desetih. Se mi je pa zgodilo, da je hodil tudi že več kot 1 mesec in sem ga v bistvu že odpisal. Tudi ni rečeno, da dva paketa, ki sta bila poslana v roku 5 minut od istega pošiljatelja z istim transportnim podjetjem, prispeta istočasno. Ko paket zapusti ZDA, lahko pozabiš na sledenje, ker bo naslednji zapis šele, ko pride na carinsko pošto v Sloveniji. Pri spremljanju statusa je treba paziti tudi na to, da včasih napišejo pričakovani čas prispetja paketa, pa potem dejansko prispe šele čez 2 dni. Sledenje imaš na voljo tudi na strani Pošte Slovenije.

mtosev ::

Ja pa sej-to,katero podjetje ti pripelje pošiljko, ni tvoja odločitev,ane?
Mene zdej to matra,ker se informacije o tem,kje moja pošiljka je,niso spremenile že tri dni in mi gre vse skupi že prov na živce..;(

ce ne mores 10dni pocakat se rajse zjokaj. ce noces cakat pac ne narocat . zelo enostavno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nuška ::

jini= hvala za razlago:)
mtosev= za take malenkosti se pa res ne bomo jokali,ane?

ender ::

Poizkusi sledenje preko posta.si, po mojih izkušnjah osvežujejo nekoliko hitreje, kot pa USPS.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Ibex ::

Ja pa sej-to,katero podjetje ti pripelje pošiljko, ni tvoja odločitev,ane?
Mene zdej to matra,ker se informacije o tem,kje moja pošiljka je,niso spremenile že tri dni in mi gre vse skupi že prov na živce..;(


Odvisno s katerimi imajo pogodbo ta ki prodaja preko spleta. Jaz sem imel 3 možnosti FedEx, DHL in UPS. Odločil sem se za FedEx, ker imam dobre izkušnje z njimi. Lahko se ti pa zgodi, da boš dobila pismo od cerinskega urada, da moraš še cerino plačat potem moraš blago osebno pri njih dvignit.

Nuška ::

Odvisno s katerimi imajo pogodbo ta ki prodaja preko spleta. Jaz sem imel 3 možnosti FedEx, DHL in UPS. Odločil sem se za FedEx, ker imam dobre izkušnje z njimi. Lahko se ti pa zgodi, da boš dobila pismo od cerinskega urada, da moraš še cerino plačat potem moraš blago osebno pri njih dvignit.


Ja srčno upam da mi tega ne bo treba! Kolk pa je treba pol (recimo) carine plačat?

mtosev ::

20% ddv na vrednost artikla in na postnino.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Matek ::

Glede na ceno boš žal morala plačati dodatno (razen, če boš slučajno imela srečo in se jim ne bo dalo ubadati s pošiljko). Zaračunali ti bodo 20% DDV-ja (torej 10 EUR) in en fiksen strošek za opravljene procedure (okrog 5 EUR). Ni pa res, da moraš sam pobrati to pošiljko na carinskem uradu, samo zatežijo ti, da jim moraš poslati podatke o pošiljki, kar je lahko tudi po e-mailu, potem ti pa normalno dostavijo, ko to urediš. Govorim iz izkušenj, sam sem pred dvema tednoma naročil paket s podobno vrednostjo iz ZDA, isti način dostave.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ace99 ::

DHL je zakon :)

Nuška ::

Ni se mi zdel, da je s tem tolk problemov:S
Ampak vseen hvala! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup preko spleta iz ZDA

Oddelek: Loža
216470 (3041) koyotee
»

Tracking pošiljke

Oddelek: Loža
205385 (4913) koyotee

Fedex carina

Oddelek: Loža
336751 (5424) Tilen
»

Pošiljanje paketa iz Amerike v SLO

Oddelek: Loža
408734 (7920) borutz
»

Poster iz Amerike

Oddelek: Kaj kupiti
91943 (1715) JIM22

Več podobnih tem