» »

Slušalke ki čimbolje izolirajo zvok okolice

Slušalke ki čimbolje izolirajo zvok okolice

lambda ::

Živjo!

Zanima me, če kdo pozna kakšne slušalke ki čimbolje izolirajo zvok iz okolice - gre namreč za uporabo v službi, kjer mi že rahlo najedajo vsi ti telefoni v pisarni in raznorazno zmenkovanje tistih, ki se gibljejo po prostorih. Običajne slušalke in muzika do konca na glas mi ne ustreza. Hkrati bi bilo pa dobro, če imajo poleg tega še kolikor toliko v redu zvok ... sam imam sicer ene Sennheiser, ampak so odprtega tipa, tako da sploh ne pridejo v poštev.

Hvala

steev ::

Mogoče kake in-ear? Sennheiser cx-300?
Sam sem zadovoljen z njimi. Izolirajo vse, komaj slišiš tudi ko ni muzike gor. Kvaliteta več kot dobra, basov je tudi dosti.
:|

Volta ::

Evo, jaz sem Te vzel in so superca. Res dober zvok in okolice se skoraj ne sliši. Pa še 3 različne nastavke za uho maš, tako, da grejo brez problema not:)

lambda ::

Hvala za nasvete, vendar me ob in-ear slušalkah začnejo boleti ušesa. Pri navadnih je pa v redu, če bi vzel kake DJ bi bilo pomojem kul, kar se tiče izolacije, vendar pa ne vem kako je z udobnostjo.

Volta ::

No, ti lahko povem iz lastnih izkušenj, ker imam oboje. DJ slušalke so šele neudobna stvar. Vzaj zame :) Morda so slušalke premale, ali pa imam prevelika ušesa ( no videt ni lih ;) ). Enostavno mi ne pašejo, mi pa zato toliko bolj pašejo tele od phillipsa. Res super stvar, komaj jih čutim, pa tud ušesa me ne bolijo ( saj imaš 3 nastavke za velikost zraven ).

Priporočam ti, da jih nekje sprobaš, pa boš videl, da so veliko udobnejša kot DJ slušalke. Pomoje te pa tud pri teh ušesa ne bodo bolela.

Saladin ::

Izbereš pač slušalke zaprtega tipa z čimboljšo (čim debelejšo) izolacijo.

Če nočeš, da te po dolgem času bolijo ušesa, moraš vzeti dovolj velik model, pri katerem ti gre celoten uhelj "v" samo slušalko, obroba le te pa ti narahlo pritiska le okoli ušes na glavo.

Takšne lahko BP nosiš cel dan.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

JebatGa ::

Mislite da bi tole res delovalo? Sem že nekajkrat hotel sprobat, toda zdi se mi škoda investirat teh par evrotov.

dëych ::

Uporabljam ene slušalke od audio-technica ATH-M30 in zlo dobr izolirajo okolico. Imajo pa zaprto ohišje. Cena 50-60€, trgovina audiopro.

Stvar je podobna temu (komplet v črni barvi)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30173001 (15966) Banza
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
244787 (4284) D3m0r4l1z3d
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407791 (6866) Meizu
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215995 (5059) zuz3k
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285727 (3955) Keyser Soze

Več podobnih tem