» »

Kater program za izdelavo videa ?

Kater program za izdelavo videa ?

boysta ::

Zanima me s katerim profesionalcem izdelujete videje Amaterske in podobno ? Pač pa tudi zanima me če se da v surround zvoku zmontirat sceno ?

thexfale ::

probej camtasia studio

PacificBlue ::

Jaz uporabljam Sony Vegas studio.
Tukaj imaš vodič za surround zvok:

I’m out.
:3

;-) ::

SonyVegas je kar zapleten za začetnika. Je še kaj podobnega razen adobe pa da je free

para! ::

Za "izdelavo" videa ponavadi uporabljamo kamero, za montažo in obdelavo pa računalnike s programsko opremo, ja. Če ti to ni jasno, ti lahko priporočam le Windows Movie Maker.

lp
Death before dishonor!

G36c ::

Jaz sem se dost časa matral z Pinnacli, ki sem jih potegnil z neta. Matral zato, ker je vedno kaj zaštekalo. Sedaj po dveletnem premoru, pa sem si nabavil originalnega Pinnacle 12, ki sem ga kupil v Bangu za 40,00 EUR. Saj se čuje noro, da sem kupil nekaj, kar maš zastonj na netu, je pa res, da sedaj dela brez problema in nič več ne šteka in melje. Je bolj za družinsko uporabo, kot profesionalno. Z verzijo za 80,00 eur, pa lahko obdeluješ tudi HD posnetke, če seveda imaš takšno kamero.

lp Dare

;-) ::

Mogoče če bi kdo znal pomagat. V katerem programu od teh lahko zavrtiš posnetke hitro_počasi ?

tt2 ::

SonyVegas je kar zapleten za začetnika. Je še kaj podobnega razen adobe pa da je free


sony vegas je pa ja easy, vsaj meni, če primerjam z kakšnim adobe, v katerega sem le strmel :D

Dri3r ::

Mene pa zanima katere programe za obdelavo/montažo videa uporabljate na Linux distribucijah?
dri3r

PacificBlue ::

Mene pa zanima katere programe za obdelavo/montažo videa uporabljate na Linux distribucijah?


Cinelerra

edit: dodal še link:)
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

SonyVegas je kar zapleten za začetnika. Je še kaj podobnega razen adobe pa da je free


Bi se strinjal s mnenjem tt2, da sony vegas ni zapleten za začetnike. Vsaj takšna je moja izkušnja. Kaj lažjega bi res težko našel, mogoče edino Windows Movie Maker:)
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

Za začetnike ne pretežak in dokaj dober program, npr: Ulead VideoStudio, imaš 30dni trial, drugače pa tudi ne stane celo premoženje.

;-) ::

z ulead video studio lahko dam posnetke v hiter oz počasen posnetek?

Han ::

Playback Speed = 10 - 1000 %

Dri3r ::



Cinelerra

edit: dodal še link:)

Hvala za link.

lp
dri3r


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja starega PCja

Oddelek: Kaj kupiti
121315 (954) opeter
»

Kateri program za video montažo?

Oddelek: Programska oprema
113526 (3350) aljaz33
»

Program za montažo filmov...

Oddelek: Zvok in slika
327888 (7522) martinsm3
»

Editing videa pod Linuxom

Oddelek: Operacijski sistemi
372816 (2321) CaqKa
»

Obdelava filmov

Oddelek: Zvok in slika
163822 (3585) pivmik

Več podobnih tem