» »

Nadležen ping

Nadležen ping

Lostje ::

Imam 4 računalnike preko switcha povezane na 1 Mbit Siol povezavo. Ko so na internet povezani trije (beri: 1. PC, laptop in 2. PC), vse dela normalno, 16~30 pinga (merjeno z ventrilom in cmdjem). Ko pa se na net poveže 3. PC, pa ping skače med 200 in 1000. Vsi ti pingi so merjeni med normalnem surfanjem po netu. Stvar je totalno nadležna, saj s 500 pinga kaj veliko normalno ne morš počet, razn surfat po netu, tako da če ima kdo kakšno idejo kako stvar popravit, se priporočam.
Če pa noben ne ve kako kaj takega popravit, pa me zanima če bi lahko s kakšnim programom razdelil povezavo, tako da bi prvi trije računalniki dobil 3/4 povezave, tisti četrti, ta problematičen pa svojo četrtino.
Live Long and Prosper!

AndrejS ::

Morda imaš kakšen virus ki ti zabaše internet

Vanadium ::

al pa router bolj bogi. Malo opisi kak router imaš če ga imaš seveda.

Lostje ::

sem skeniral z Ad-aware pa z NOD32, je najdl par trojancev in jih je odstranilo, pa ni kej veliko pomagal. Kot sem omenil imam 8-slotni switch, nimam routerja.
Live Long and Prosper!

jan01 ::

Poskeniraj še s čim boljšim. Poskeniraj vsaj še s kasperskyev avptool in superantispywarom.

Revenant ::

Heh, najdl par trojancev? Potem si lahko prepričan da maš še kaj.
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Lostje ::

ja, se tudi jaz zavedam, da je še kej gor, samo nism imel orodja, da bi stvar našlo. Bom poskusil s tistema dvema, ki jih je svetoval jan01.
Live Long and Prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

wpv011277975966.exe trojan agent

Oddelek: Pomoč in nasveti
7742 (645) Rotaidal
»

Virusi in druga svinarija

Oddelek: Pomoč in nasveti
324094 (3020) grofsi
»

Pocasen internet - vzrok svchost.exe??

Oddelek: Omrežja in internet
294397 (3428) residual
»

problem z iexplorer.exe

Oddelek: Programska oprema
91010 (873) egnosx
»

Neznani virus onemogoči vse programe za zaščito in upočasni sistem

Oddelek: Pomoč in nasveti
194601 (4124) nokia6310

Več podobnih tem