» »

ugašanje računalnika

ugašanje računalnika

aaads ::

Lep pozdrav, zanima me zakaj se mi računalnik sam do konca ne ugasne (gre samo iz sistema in pol ga morem ugasnit na gumb. Gre za starejši računalnik gor so xp-ji sp1. Aja pa tudi ko ga zaženem da bi prišo v sistem, gre do onega napisa Welcome in naprej ne (pol morem pritisnit ctrl+alt+delete in pol pride komaj not. Se komu sanja kaj bi lahko bilo?

Mitch ::

Sej si si že sam odgovoril. Gre za starejši računalnik.:D Da ti XPji ugasnejo PC morata biti plošča in napajalc ATX. Tvoj ima najbrž AT...

aaads ::

Kaj pa to da mi ne gre v sistem? Kako se da to popravit?

matej_jack ::

Pa tudi avtomatsko ugaševanje se je dalo porihtat z onemogočanjem nečesa v device managerju.
Za zagon pa preveri kaj se ti zaganja (msconfig), mogoče maš kaj čudnega pa ne pusti dalje.

aaads ::

kako pa vem če je kaj čudno da pol tisto onemogočim?

huek111 ::

Sej si si že sam odgovoril. Gre za starejši računalnik.:D Da ti XPji ugasnejo PC morata biti plošča in napajalc ATX. Tvoj ima najbrž AT...


Pa saj nima 386 ali 486-ke in Windows 3.1 !Daj format C če ne gre drugače!
Moral bi se ugasnit!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

Steinkauz ::

Power management v control panel...

aaads ::

Vem da bi se moral ugasnit, ker se mi je enkrat že ugašal in sem tudi mel xp-je. Power management misliš "Učinkovitost delovanja" ali "Možnosti porabe" (mam slovenske xpje). Pa kaj naj pol tam naredim?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Črn zaslon ob prižigu računalnika

Oddelek: Strojna oprema
312298 (1545) btzajla
»

strela z oblačnega ga je

Oddelek: Strojna oprema
132331 (1488) Jst
»

Računalnik se ugasne takoj

Oddelek: Pomoč in nasveti
8500 (415) cen1
»

Kje lahko kupim gumb za vžig PCja?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152108 (1537) Duhec
»

Pc se ne ugasne do konca

Oddelek: Pomoč in nasveti
7958 (826) MSI7

Več podobnih tem