» »

Ozadje v Outlooku

Ozadje v Outlooku

Feren ::

Kako in s čem nadomestiti default belo ozadje pri novem sporočilu npr. s fotko da bo vidna prejemnikom na vseh platformah?
  • spremenil: Feren ()

tempoFlow ::

Tako, da bo vidno na vseh platformah, je praktično nemogoče, saj je e-mail privzeto tekstovno sporočanje in ne grafično.
Še najboljše je poslati sporočilo kot HTML in sliko nastaviti kot ozadje (background). Za privzeto uporabo za vsa sporočila pa je potrebno izdelati template.

Feren ::

Hvala ti za info, bom poskusil

Feren ::

Sem probal in tekst, kateri gre čez sliko na drugi platformi prikaže kot dva ločena elementa in ne kot sem oblikoval v Outlooku. Kaj mi je še storiti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Feren ()

harvey ::

Nehaj se igrati s kombinacijami, ki so lastne samo Outlooku. Besedilo bo povsem dovolj in vidno, razumljivo vsem! Če bi pa rad še imel kako sliko poleg jo pa priloži sporočilu.

Vem ti bi pa vseeno rad imel "okranclan" mail. Kot je bilo rečeno je elektronska pošta predvsem besedilo in ne kiči kači slikarije, ki se potem zmaličijo do neprepoznavnosti.

Feren ::

Nehaj se igrati s kombinacijami, ki so lastne samo Outlooku. Besedilo bo povsem dovolj in vidno, razumljivo vsem! Če bi pa rad še imel kako sliko poleg jo pa priloži sporočilu.

Vem ti bi pa vseeno rad imel "okranclan" mail. Kot je bilo rečeno je elektronska pošta predvsem besedilo in ne kiči kači slikarije, ki se potem zmaličijo do neprepoznavnosti.

Se popolnoma strinjam, a zadeva ni zame, delam le uslugo8-)

tempoFlow ::

Edina kolikor-tolikor uporabna zadeva, ki bo skoraj enako vidna na različnih platformah je PDF. Moj predlog je, da izdelaš zadevo kot pdf dokument in podaš v priponko k sporočilu, sporočilo pa je navadno besedilno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft Outlook

Oddelek: Pomoč in nasveti
11966 (295) klemenSLO
»

Outlook sinhronizacija

Oddelek: Programska oprema
294946 (1487) Machete
»

Windows Phone 7 težki porabnik mobilne podatkovne povezave

Oddelek: Novice / Windows Mobile
146954 (5091) JaVonTech
»

E-mail naslovi na black listi

Oddelek: Pomoč in nasveti
71673 (1334) Šimpanz

Več podobnih tem