» »

Katero ohišje. Colermaster Centurion 590 ali 690?

Katero ohišje. Colermaster Centurion 590 ali 690?

Mitja358 ::

Sem tik pred nakupum ohišja. Imel sem že eno temo za aerocool odprto vendat tam ni pregledno.
Zdaj me pa zanima če ima kdo mogoče katero od ohišij in kako se obnese. in katero vi predlagate. Pri 690 mi je edino problematičen vžig računalnika (ker pride verjetno rač z desne strani k steni).

Mitja358 ::

qwdl ::

Trenutno imam 690-tko in ti je ne svetujem. Ventilatorji so glasni in kvaliteta izdelave ohišja ni na nivoju. (Zgornja dekoracija je nestabilna, kot da bi bila slabo zalepljena in zamaški na zadnji strani se zatikajo). Osebno nisem zadovoljen s tem ohišjem.

Mitja358 ::

Trenutno imam 690-tko in ti je ne svetujem. Ventilatorji so glasni in kvaliteta izdelave ohišja ni na nivoju. (Zgornja dekoracija je nestabilna, kot da bi bila slabo zalepljena in zamaški na zadnji strani se zatikajo). Osebno nisem zadovoljen s tem ohišjem.

Ventilatorji so glasni ker nimaš regulatorja. Glede tega pa nevem. Mi je veliko ljudi priporočilo modele 590 in 690. Še vedno se bolj nagibam k 590.

OldSkul ::

jst mam 690 varjanto. Ohišje je super. Ima zanimiv patent za pritrditev kartic in diskov. Kakovost je čist OK.
Edini problem je res vklop, ki je ob strani, pa težko se prižge...

Ventilatorji so pa itak glasni, jst mam vse izklopljene. Lahko bi bila na stranici ena luknja za ventilator manj, da bi še bolj dušilo zvok CPU hladilnika.

Mitja358 ::

Zanima me še če je mrežico proti prahu za ventilator treba dati pred ali za ventilator? Ker če jo dam pred ventilator si mi bo UAV svetloba pokrila, če pa jo dam za pa nevem če bo kaj manj pihalo v hotranjost ohišja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

Steinkauz ::

Pred
Če ne se ti bo zapacal vent.
Hja to je pa problem k more vse shajnat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
343210 (2617) Mare3
»

Ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
709342 (7926) undertacker
»

top ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
423355 (2233) frudi
»

Se splača kupiti ohišje Aerocool ExtremEngine 3T, črn

Oddelek: Kaj kupiti
301985 (1551) Tomozuki
»

Katero ohišje naj kupim za PC ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
141649 (1458) Razy

Več podobnih tem