» »

Problem s U3 ključkom na Win XP ...

Problem s U3 ključkom na Win XP ...

aco111 ::

Na enem računalniku, na katerem je bil na novo naložen windows s gonilniki in vsem, vstavim U3 ključek od proizvajalca Sandisk, na kar ga zazna, ampak sploh ne začne odpirati U3 programskega dela. Jaz sumim na neke gonilnike, da so zamuštrali stvar. Drugače pa na redkih računalnikih imam tak problem.

Kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala in lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

ender ::

Kaj se zgodi, če launchpad poženeš na roke? Ali vidiš tako CD, kot diskovni del ključka?
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

aco111 ::

Kaj se zgodi, če launchpad poženeš na roke? Ali vidiš tako CD, kot diskovni del ključka?

Windows le tolko da prepozna ključek, kreira virtualni CD-rom in podatkovni nosilec. Če hočem dostopati do bilokerega, mi javi napako da je poškodovan (ne vem točno), enostavno prazno brez vsega. Je pa tudi res da imam ključek na geslo, torej podatkovni del brez gesla ne morem odpreti.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

R33D3M33R ::

Imel enak problem in ga rešil tako, da sem zadevo odstranil. Software pač še ni zrel za uporabo. To da na enih računalnikih sploh ne dela in ne moreš dostopati do podatkov, je nesprejemljivo. Dosti bolj uporabni so Portable apps
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

ender ::

Jaz imam že četrti U3 ključek, pa nimam nobenih problemov (je pa res, da ne uporabljam zaščite).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ender ()

aco111 ::

Imel enak problem in ga rešil tako, da sem zadevo odstranil. Software pač še ni zrel za uporabo. To da na enih računalnikih sploh ne dela in ne moreš dostopati do podatkov, je nesprejemljivo. Dosti bolj uporabni so Portable apps

Ja to sem ugotovil da ni najbolj dober, no bom probal s tem portable apps. Bomo vidli so rekli slepi :).
Jaz imam že četrti U3 ključek, pa nimam nobenih problemov (je pa res, da ne uporabljam zaščite).

No vrjetno si mel srečo, da nisi naletel na tak računalnik.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za solidno enkripcijo

Oddelek: Programska oprema
61577 (1448) tempoFlow
»

shareware for usb

Oddelek: Programska oprema
111080 (887) Grill
»

virtual pc

Oddelek: Operacijski sistemi
181907 (1270) tempoFlow
»

ClamWin na USB

Oddelek: Programska oprema
131712 (1487) DustWolf
»

program za usb kljucek

Oddelek: Programska oprema
92214 (2010) SimplTech

Več podobnih tem