» »

za torrente: firmware tomato ali DD-WRT ?

za torrente: firmware tomato ali DD-WRT ?

Theone2005 ::

Imam nov router WRT54GL in me zanima s katerim firmwarom se boljše obnese router pri torrentih? Kolikor vem do zdaj ima DD-WRT več funkcionalnosti, tomato pa je easy za upravljanje..Mene zanima predvsem samo kateri je primernejši za normalno delovanje torrentov in kaj je posebej treba nastavit..

LP

jan01 ::

Najboljši je tomato (oz še boljši tomato mod victeka http://victek.is-a-geek.com/tomato.html
(pa ne pozabi po uspešnem flashanju pravilno naredit hard reset!)

TOP ::

Ti daj gor navadno tomato in nerabi nobenega hard reseta,jaz sem dal in sem super zadovoljen,dela vse super brez problemov.

jan01 ::

@TOP
tisti mod deluje še hitreje pri velikem torrentanjem... Clear nvram prek guija ne počisti čisto vsega in so velikokrat nenavadni problemi...

Theone2005 ::

kaj pa glede tcp/ip omejitve, ki bi jih naj imel sp2 na xp-jih ? se to splača spreminjat s hackom al ni neke velike pridobitve?

mihec87 ::

Jan01 v čem je razlika pri vicek modu med tema dvema Tomato RAF 1.23.8025 ter Tomato RAF 1.23.8505ND

jan01 ::

ND verzija ima novejše broadcomove wireless driverje. Novejši driverji ne delajo pri starejših routerjih(npr linksys wrt54g v1...). V glavnem posnameš verzijo ND. Če imaš kake probleme s wirelessom pa posnemeš drugo verzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

gruntfürmich ::

men se je zdelo da tomato ne vpliva dobro na odzivnost oz. je bila odzivnost z dd-wrt boljša ko je bilo veliko povezav gor obešenih na router...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router ne določi IP prenosniku z Visto

Oddelek: Omrežja in internet
131434 (1252) amigo_no1
»

linksys wrt54gl ali ?

Oddelek: Kaj kupiti
232182 (1611) gregor
»

QoS capable Linksys (wireless)?

Oddelek: Omrežja in internet
101619 (1454) buneech
»

problem tomato+wireless

Oddelek: Omrežja in internet
252165 (1785) xandros
»

IPTV preko wireless na laptop ne gre !!!

Oddelek: Omrežja in internet
142762 (2505) All

Več podobnih tem