» »

PC za igre

PC za igre

giko97 ::

Kakšne komponente ali celoto vzeti za igranje novih iger in da ne bo čez eno leto že precej zastarelo za ceno okol jurja? Mnenj na forumih je ogromno in se med seboj precej razlikujejo.

ModriN96 ::

Verjem mi da s tem uprašanjem ne boš dobu pametnih odgovorou in bo spet iz teme ratal en kup kreganja kaj kupt...ker je tvoj uprašanje isto k če bi reku kaj je bolš al intel al amd oz al ati al nvidia.

Tist k ma intle bo intel zagovarju uni k majo pa amd ti bo pa itak amd-ja priporoču...

Tko da mislm d boš razočaran in najbolš d se sam odločš kko in kaj.

giko97 ::

Mi je vseeno za katerega proizvajalca gre, zanima me do kakšne moči, hitrosti in sestave komponent se še splača kaj kupiti, da ne bo zadeva preveč neizkoriščena.

dzinks63 ::

giko97 ::

Če nisem bil zadost jasn: moč napajalnika, 2 ali 4 jedra in koliko MHz, eden ali dva manjša rama s koliko MHz, ena ali dve grafični s koliko MB, disk paralel ali serial, XP ali vista....
Kakšno sestavo že imate, pa z igrami nimate problemov?

hvala dzinks63!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: giko97 ()

dzinks63 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Pdove05 ::

2 jedra sedanjost 4 jedra prihodnost nove igre bolse delujejo na 2 jedri se bo pa to spremenilo cez kaki 2 leti

morda se prej vendar dvomim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pdove05 ()

ModriN96 ::

Na podlagi predpostavke da bo komp bol za špile kot kej drucga, ti tut jst priporočam E8600 oz nasploh E serijo ker je znano da 4 jedrniki niso v špilih izkoriščeni in da na dvojedrnikih delajo špili bolš in hitrejš. Zato raje vzemi E kot pa Q serijo in s tem pršparaš za bolšo grafo oz več rama. Plato pa kakšno p5q serijo pri asusu oz dq6 serijo pr gigabytu.

cukl ::

2 jedra sedanjost 4 jedra prihodnost nove igre bolse delujejo na 2 jedri se bo pa to spremenilo cez kaki 2 leti

morda se prej vendar dvomim

prihodnost je zdaj. poglej samo gta IV. le zakaj razvijajo samo še 4 jedrnike? sej ne kupuješ računalnika za 1 leto, ali?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup računalnika- konfiguracija

Oddelek: Kaj kupiti
222374 (1849) dzinks63
»

Kaj naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
51043 (954) JayKay
»

Nakup PC ja po delih (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
887696 (6418) zigasoncek
»

Kupujem novo plato, procesor in ram. kaj priporocate

Oddelek: Kaj kupiti
131585 (1249) aco111
»

Preglejte moje Pc komponente (nasvet) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1007910 (6105) Pdove05

Več podobnih tem