» »

Nintendo 64 emulator pomoč!!!

Nintendo 64 emulator pomoč!!!

Jerry87 ::

Imam emulator Project64. Problem je ko štartam igro mario kart64 in ko vklopim gamepad wingman rumblePad. V nastavitvih ne morem nastaviti tipke za gamepad. Na tipkovnici ni problema, vse se da spremenit, za gamepad pa noče, kot da mi ga nebi zaznalo. Mogoče kdo ve za rešitev? Zelo bi bil hvaležen odgovora

mojsterleo ::

a v drugih emulatorjih dela? najprej izberi opcijo plugged, nato gres v zavihek devices in izberes joypad s seznama. ce ne dela pol je kriv verjetno driver...

Tr0n ::

Ne vem, ce P64 podpira gamepade. Not sure tho.

mojsterleo ::

moj rumblepad 2 dela perfektno, celo tresenje je emulirano.

Jerry87 ::

Sem že rešil, downloadal sem drugo rzličico programa in deluje brez problema. Ali mogoče veste ke bi se dobil zelo poceni gamepad ki je podoben gamepadu za PS2?

mojsterleo ::

kupi rumblepad 2 ali pa xbox 360 controller, drugega sodra se ti ne splaca sploh pogledat. cena cca 30 euro za enga od omenjenih.

Jerry87 ::

30 je drago za to kar jaz potrebujem. Za 15€ se nobenega neda dobiti?

c00L3r ::



SpeedLink so kar ugodni in ne tak slabi (glede na ceno). Če ne igraš dosti, kupiš 2 in sta super. Če pa dosti igraš, potem pa priporočam XBOX kontroler, ki deluje perfektno na PC-u.

Jaz imam doma 2 speedlinka, ki sta stara leto in pol. Pri enem en gumb zadaj malo "šteka". Mislim, da bi jih moral malo očistit. Sicer delata super. Uporabljam jih tudi v Project64.

kixs ::

Kupis PS2 gamepad in vmesnik za PC.

mojsterleo ::

tezko dobis dober joypad z gobicami za 15€. vse kar je nad 15€ se pa ne splaca kupovat, ker za par ficnikov vec dobis ze rumblepad 2.

sicer pa poglej tegale, ki se zdi dokaj poceni:
http://www.mimovrste.com/artikel/228001...

samo jaz speedlink firme ne poznam pa ne vem kako je z driverji porihtano...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gamepad za PC in kje ga kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
395743 (3187) opeter
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7520818 (18357) Sssaga
»

Devil May Cry 4

Oddelek: Igre
382295 (1138) Mavrik
»

Igre za PC, katere imajo pravo podporo GamePad-om

Oddelek: Igre
296012 (5196) Berserker
»

igralni kontroler - Logitech rumblepad 2 tema - vibracija

Oddelek: Igre
162120 (1722) opeter

Več podobnih tem