» »

dovolj moči?

dovolj moči?

legice ::

No kupiti mislim AMD 9850BE in matično Asus M3A32-MVP,lastim si pa že ATI 4850 in me zanima če je 550w napajalnik dovolj.Vem da grafična pobere 450w,vendar za matično in proc pa nisem nikjer našel.Če menite da je premalo,kaj bi mi predlagali.
lp
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

bluefish ::

grafična ne pobere 450W, to je priporočljiva moč napajalnika, upoštevajoč ostale komponente.
550W bo dovolj. Če pa kupuješ nov napajalc, potem vzemi malo močnejšega, da bo kaj rezerve.

legice ::

grafična ne pobere 450W, to je priporočljiva moč napajalnika, upoštevajoč ostale komponente.
550W bo dovolj. Če pa kupuješ nov napajalc, potem vzemi malo močnejšega, da bo kaj rezerve.

računalnik kupujem vsake 2-3 leta,tako da....bom preživel:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Raw ::

2 diska, dvdrw, 4870, e8400@4ghz, 4gb rama ... rock stable @ 550W. Sicer pa je pa treba povedat, da so razlike v kvaliteti pr napajalcih.
En LC od 650W je čist OK in še cheap.
I am what I am and I do what I can

legice ::

2 diska, dvdrw, 4870, e8400@4ghz, 4gb rama ... rock stable @ 550W. Sicer pa je pa treba povedat, da so razlike v kvaliteti pr napajalcih.
En LC od 650W je čist OK in še cheap.

mam LC 550w in ja,dela ql
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

mesoreznica ::

Ja LC-ji so kr solidni, če glih ne explodirajo ko jih vklopiš. :))

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

kixs ::

Ja LC-ji so kr solidni, če glih ne explodirajo ko jih vklopiš. :))

LP


Ko se ti to zgodi 2X, ti ni vec smesno ;(

mesoreznica ::

Ja meni se je z novim Legionom-X. Sem mislo da mi je uničilo cel komp. Je počlo ko granata, mi vrglo ven varovalko in FIT stikalo. Čist šokiran sem bil. Hvala bogu očitno ni nič vsekalo v komponente. Tako da sem sedaj ko sem novega not montira skoraj z palico pritisnil gumb (pa najprej sem ga montoral v server mašino) če bo slučajno spet vsekal. Vem da se radi pokadijo, se mi je že dogajalo ampak da dobesedno poči.... :)). Ampak to sodi zraven k poceni robi. Čeprav ta Legion niti približno ni poceni.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

kixs ::

Meni je 2X vsipalo med delovanjem. Nic prijetna izkusnja.

Lynx ::

si bi sposodo temo ko vidim da je govor o atiradeonu pa te fore..
mam amd x2 5200+, msi k9n neo v3, 2x 1gb ram, 1 sata disk, 1 ventilator pa dva dvd pogona.. vse na 400W 12A na 12V.. Bi lahko na to dal 4850HD? zato večkrat vprašam k mi je blem dnar pa nwm al bo še napajalnik al ne bo treba če n bom navijal..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lynx ()

mesoreznica ::

si bi sposodo temo ko vidim da je govor o atiradeonu pa te fore..
mam amd x2 5200+, msi k9n neo v3, 2x 1gb ram, 1 sata disk, 1 ventilator pa dva dvd pogona.. vse na 400W 12A na 12V.. Bi lahko na to dal 4850HD? zato večkrat vprašam k mi je blem dnar pa nwm al bo še napajalnik al ne bo treba če n bom navijal..


Pa na koliko temah moraš ti eno in isto vpraševat?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

blackbfm ::

Važno da je za grafo denar za ostalo pa zmanjka:))

Lynx ::

si bi sposodo temo ko vidim da je govor o atiradeonu pa te fore..
mam amd x2 5200+, msi k9n neo v3, 2x 1gb ram, 1 sata disk, 1 ventilator pa dva dvd pogona.. vse na 400W 12A na 12V.. Bi lahko na to dal 4850HD? zato večkrat vprašam k mi je blem dnar pa nwm al bo še napajalnik al ne bo treba če n bom navijal..


Pa na koliko temah moraš ti eno in isto vpraševat?

LP

ja če še kr ne dobim trdnega odgovora al bo lavfal al bo black screen pa blue smoke..
vsi sam da naj kupim nov napajalnik.. a je tko težk reč ja bo delal al pa ne ne bo.. kupi kaj drugega..

mesoreznica ::

Pa kdo če vedet če bo delalo ali ne če niti ne veš kakšen napajalnik imaš? Na 400W Enermaxu ali Antec-u bi delovalo brez problema. Na enem 400W no name crap pa lahko deluje ali pa tudi ne. In tega ti nobeden tule ne more z gotovostjo odgovorit, ker nobeden ne ve koliko moči napajalnik dejansko ima.

Nobenega dima ne bo. Če bo prešibek napajalnik se pač ne bo bootalo in to je to in boš šel kupit drugega.

Kaj ti še ni jasno?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Lynx ::

Pa kdo če vedet če bo delalo ali ne če niti ne veš kakšen napajalnik imaš? Na 400W Enermaxu ali Antec-u bi delovalo brez problema. Na enem 400W no name crap pa lahko deluje ali pa tudi ne. In tega ti nobeden tule ne more z gotovostjo odgovorit, ker nobeden ne ve koliko moči napajalnik dejansko ima.

Nobenega dima ne bo. Če bo prešibek napajalnik se pač ne bo bootalo in to je to in boš šel kupit drugega.

Kaj ti še ni jasno?

LP

firma je ixix pa gor piše atx-400 jsp
mislim da je nekaj na temo ezcool..:|

drgač mi je pa zdej vse jasno :D pa potrdil sm že naročilo za 4850HD pa bom videl kaj bo napajalko rekel..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radeon 4870 & corsair 520W modular

Oddelek: Pomoč in nasveti
341464 (1080) OZZY
»

nVidia GeForce 9800GT 512MB (par vprašanj) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
563869 (2863) Lynx
»

4850HD 512mb ali 9800gt 512mb

Oddelek: Strojna oprema
382366 (1745) Lynx
»

Moj sistem.. Kaj vse lahko navijem...

Oddelek: Navijanje
14884 (683) Lynx
»

Napajalnik LC Power LC 6550 550W kupiti ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575536 (4226) Dr_M

Več podobnih tem