» »

RAčunalnik mi ne zazna cdrw-ja in dvd-ja

RAčunalnik mi ne zazna cdrw-ja in dvd-ja

Dusko ::

Imam naslednji problem imam nov računalnik operacijski sistem je windows xp slo. In cdrw in dvd ,ki mi ga računalnik že takoj ko sem ga prinesel domov ni zaznal in je naslednji dan bil na servisu.Do zdaj ni bilo s tem nobenih problemov.
Zdaj mi jih pa sploh noče več prepoznat. Tudi če dam zaznaj novo strojno opremo je ne prepozna.
Itak bom šel ju3 spet na servis ampak vseeno me zanima če si lahko o kak sam popravim.
Najlepša hvala.

Dusko ::

Sedaj sem računalnik za pet minut ogasnil in stvar spet deluje spet imam cd rw in dvd.Mislim nevem no na setrvisu bom spet izpadel idiot :) Že drugič :)))

McHusch ::

mogoc mas pa sam razmajane kontakte na pinih>:D >:D >:D

AngelOfDeath ::

Kot je že rekel Mchusch preveri vse kable če so dobro pritrjeni.

Kje si kupil comp ?

Dusko ::

kupil sem ga pri podetju Intelsat iz lenarta ok vem da niso znani in jih verjento ne pozanš samo vseeno so bli za 30k bolj ugodni kot powerplus pri isti konfiguraciji.Pa tak sem dobil popust še pol popust.

AngelOfDeath ::

Dusko ne boš verjel sem iz lenarta :)

Dusko ::

ja no pol jih pa tak poznaš.Mislim pač blizu so zato sem se pol odločoi da bom pri njih to vse kupo.Pa punca si je tud pri njih kupla.In so bli sicer neki problemčki ampak vse samo hardwer v veliki meri pa po mojem te težave izvirajo iz windows xp ki so majhen popravek win me.MIslim res samo nekaj zezajo.

AngelOfDeath ::

poglej na www.windowsupdate.com

Pa si install tisto kar rabiš :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toča 2008 ?

Oddelek: Loža
273003 (2033) PaX_MaN
»

Sfukan CD-rom

Oddelek: Strojna oprema
291500 (1150) stromar
»

Imam hud problem!

Oddelek: Kaj kupiti
8899 (651) username
»

Kaj je narobe z mojim napajalnikom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171129 (843) AngelOfDeath
»

nategovanje slovencev in slovenk

Oddelek: Loža
162083 (1642) whatson

Več podobnih tem