» »

Povezava laptopa/avtoradia

Povezava laptopa/avtoradia

D_u_H_e_C ::

Seos
torej zanima me sledeče. Moj foter je šofer in ker je skoraj vse vikende zunaj si je nabavo laptopa...in ker so zvočniki dokaj tihi, bi rad povezal laptopa na avtoradio, ker v kabini ma 8 zvočnikov. torej a obstaja kak kabl da bi se to zvezalo??avtoradio je blaupunkt, mam tut slike s priključki na zadni strani, sam se mal slabše vidi...a ve mogoče kdo kaj o tem? vsak nasvet je več kot dobrodošel
LP

;-) ::

ja na aux oz in al kak že naj prklopi če ima to.

D_u_H_e_C ::

hm dvomim da ma to :) a obstaja kak drug način? ker priključkov vzadi ma kr dosti... in so mal slabše slike pa nea viim kaj so za eni priključki pm :)

Okapi ::

Računalnikov izhod za slušalke moraš priključit na avtoradiov zvočni vhod (AUX ali Line In). Skoraj sigurno ima kaj takšnega, če ne spredaj, pa zadaj.

Če nima, ali če se ti ne da komplicirati s priključki na zadnji strani, obstaja par pomožnih načinov. Če ima kasetar, si lahko omisliš takle vmesnik:
http://www.webdistrib.com/cat/Belkin-Mo...

Druga možnost je FM oddajnik, ki ga priključiš na računalnik.
http://reviews.cnet.com/1990-6519_7-630...

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

misek ::

Če ima kasetarja lahko uporabiš takšen adapter. V najslabšem primeru pa lahko uporabiš majhen FM oddajnik, ki ga priključiš na računalnik, na radiu pa nastaviš pravo frekvenco.

Sem bil malo prepozen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misek ()

Okapi ::

Pri čemer je koristno dodati, da je rešitev z FM oddajnikom bolj zasilna, ker je gužva radijskih postaj, ki motijo sprejem. Na oddajniku sicer lahko izbiraš različne frekvence, ampak po mojih izkušnjah nobena ni takšna, da bi bila dobra za po vsej Sloveniji. Če si recimo naštimaš frekvenco, kjer ni motenj v Lj,. boš na poti do Maribora ali Kopra skoraj sigurno prišel v domet kakšne postaje, ki bo začela povzročati motnje.

O.

D_u_H_e_C ::

ok bom se pozanimal kake vhode ma vse... drgač pa ni kasetar ma cd player not...
tnx za nasvete


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AVTORADIO BREZ USB KONEKTORJA

Oddelek: Zvok in slika
156197 (5750) smacker
»

dodatek USB k avtoradiu CD30 MP3

Oddelek: Na cesti
135194 (4916) guardy
»

Svoja glasba na avtoradiju na kaseto, kako?

Oddelek: Zvok in slika
243801 (3330) Hayabusa
»

Brezžični FM oddajnik

Oddelek: Kaj kupiti
63344 (3223) dmk
»

Kvaliteta zvoka pri kaseti -adapterju za cd player

Oddelek: Zvok in slika
223325 (3003) ynos

Več podobnih tem