» »

In-ear bud slušalke

In-ear bud slušalke

genX ::

Zanimam se za nakup bud slušalk do 100€, zanima me katere so najboljše v smislu kakovostne izdelave in dobrih basov, v mislih imam akg k 330 ali sennheiser IE 6 samo problem teh slušalk je da se jih (vsaj kolikor sem jaz pregooglal slovenski splet) ne da dobiti v sloveniji in na ebay.de je pa poštnina skoraj večja kot cena slušalk :(
kakšni predlogi?
Q6600@3,2GHz z Noctua NH-U12P, ASUS P5N-d, 2x2GB@800MHz Mushkin enhanced RAM,
Mushkin XP-650AP napajalnik, dve XFX9600GT v SLI

noraguta ::

sam imam Sony MDREX85LP kupljeno v bigbangu , relativno dobra zadeva.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

genX ::

trenutno izbiram med sony MDRXB40EX, MDREX85LPB in AKG K 330 čeprav ne vidim kakšne bistvene razlike med MDRXB40EX in MDREX85LPB razen po obliki, pa zakaj je akg k 330 za 20€ dražja od sonyjevih modelov čeprav ima akg manjši frekvenčni razpon???

noraguta ::

sprobi če ti jih dajo za sprobat. men ni ratal. sicer se 85ka ne zapopa v slusni kanal ampak vseeno dobro izolira cloveka od prostora. pa tudi reprodukcija je solidna. cena pa malo manj glede na to , da so slušalkice porošno blago kjer se kabli kar hitro potrgajo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jk ::

Skullcandy

Meni osebno odlična izbira.

genX ::

sennheiser ima z kevlarjem prevlečene kable v IE seriji :P, najbrž bom kupil MDRXB40EX zaradi basov, in zato ker so 55€ :D, hvala za pomoč

mailer ::

Kupujem in-ear slušalke. nekako se odločam med Philips, Sony in pa Sennheiser. Rad bi tudi da čimbolj zadušijo zvok od zunaj. Kaj mi priporočate? Cena nekje do 50€. Predvajalnik je pa:
 Sony

Sony

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

Trupl0 ::

If you are going through Hell, keep going !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ušesne slušalke? katere?

Oddelek: Kaj kupiti
335769 (3749) vilonja
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
425459 (2575) Primorec
»

Kater in-ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
355751 (3775) Janac
»

Katere bass slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
132208 (1832) Vajzi
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285640 (3868) Keyser Soze

Več podobnih tem