» »

kako odstraniti viruse z Avastom

kako odstraniti viruse z Avastom

antitalent_ ::

Pozdravljeni!

Ker sem anti talent za reševanje računalniških problemov, se obračam na vas:)
Imam antivirusni program Avast, s katerim sem že skenirala diske. Ko odprem Avast, imam opcijo Virus chest, v kateri lahko pogledam najdene viruse na rač. Kaj storiti zdaj?:D Kako jih odstranim?
Še nekaj, na namizju so se mi pomešale ikone... so se nekako premaknile. Sama jih nisem premikala, prav tako v spodnji(opravilni?) vrstici ni več ikone za zvok (tisti zvočnik). Ko sem jo poskusila vrniti nazaj, ni opcije - hitri zagon.
Imam OS Vista, računalnik je nov, zato me zanima, kako odstraniti te viruse, ki so v skrinjici(chest)?
In kaj storiti, ko me program Lime wire opozori, da je našel virus pri prenosu npr. pesmi ali filma? Jaz ponavadi kliknem Move to chest. Ali je to v redu?

Najlepša hvala vsem za odgovore in pomoč!

Lep dan še naprej :)

mesoreznica ::

Načeloma programe lahko pustiš v Virus chest. Tisti, ki so tam noter ti več ne bodo škodovali. Lahko pa jih pobrišeš če želiš. Označi jih, desni klik z miško na označene viruse in izberi delete.

Kar se tiče tvoje sound ikonce, ti bo moral povedat en ki ima Visto. Če je podobno kot v XP, greš v Control Panel / Sounds and Audio devices/ Volume in tam odkljukaš: place volume icone in the taskbar. Potrdiš z Apply.

Limewire pogosto vleče viruse dol. Priporočam da greš na torrente.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

buneech ::

Desni klik na opravilno vrstico -> Properties -> Zavihek Notification Area -> Obkljukaš Volume.

antitalent_ ::

Ooooo najlepša hvala obema! Sem že rešila problem:) Hvala še enkrat :)
In še nekaj, s katerim programom je najbolje vleči torrente?
Hvala, LP

mesoreznica ::

Za torrente je Microtorrent logična izbira. Zastonjske strani pa recimo Mininova, Slovenske kjer se moraš registrirat pa Mojblink.com ali Partis.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

antitalent_ ::

Sem si downloadala MicroTorrent. Nekaj mi ni jasno. Kako iskati v tem programu glasbo?
Ko napišem kaj v search, mi išče kar po Googlu. Kako poiskati pesmi ali filme tako kot npr. v Lime Wire ali kakšnih drugih programih?
Hvala lepa
LP

farko ::

Mislim.da se je boljše registrirat na moj blink (ne mislim delat reklame)kot pa vleči torrente iz mininove kajti bil sem pristen ko je prijatelj fasal viruse prav iz mininove kjer downvodal torente in je pc romal med smeti.
farko

mesoreznica ::

Mislim.da se je boljše registrirat na moj blink (ne mislim delat reklame)kot pa vleči torrente iz mininove kajti bil sem pristen ko je prijatelj fasal viruse prav iz mininove kjer downvodal torente in je pc romal med smeti.


Prijatelj je fasal viruse in je PC romal v smeti? LOL

Viruse načeloma lahko dobiš kjerkoli. Tudi na Blinku so prisotni. Ampak med filmi in glasbo jih načeloma ni. Vlečem iz mininove že par let pa ni blo panike. Če pa vlačiš kake sumljive programe pa jih lahko fašeš.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

mesoreznica ::

Sem si downloadala MicroTorrent. Nekaj mi ni jasno. Kako iskati v tem programu glasbo?
Ko napišem kaj v search, mi išče kar po Googlu. Kako poiskati pesmi ali filme tako kot npr. v Lime Wire ali kakšnih drugih programih?
Hvala lepa
LP


Torrenti delajo drugače kot Limwire. Ne iščeš z dejanskim programom temveč greš na internetno stran. Recimo Mininova.org ali pa na slovensko Mojblink.com (tu se moraš registrirat). Tam pod torrents poiščeš kar misliš downloadat in klikneš download (potegni etc), na kar se bo avtomatsko zalaufal Microtorrent in dolpotegnil zadevo.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Pimoz ::

khm....piratebay :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254116 (103319) metalcamp1
»

uTorrent za win 8.1

Oddelek: Operacijski sistemi
7891 (712) BorutK-73

MojBlink- onemogočeno

Oddelek: Omrežja in internet
179917 (9717) Mavrik
»

Zastonj antivirus

Oddelek: Informacijska varnost
104361 (3952) Glodko
»

µTorrent poje procesor

Oddelek: Programska oprema
141776 (1554) imott3791

Več podobnih tem