» »

Problemi s Partition magic

Problemi s Partition magic

kungi ::

Zanima me, če mogoče kdo ve, kako odpraviti težave s Partition magic-om. Vsakokrat namreč, ko hočem ustvariti novo particijo, mi že takoj na začetku kreiranja particije vrže ven sporočilo:

Error 1529 while executing batch

Error 1529-information mismatch in directory entry


Postopek se s tem zaključi in računalnik lahko nato le še restartam. Poskusil sem Partition magic odinstalirati in ponovno instalirati pa ni nič pomagalo. Poskusil sem tudi s CHECK DISC, da bi odpravil napako, pa tudi ni nič zaleglo.

sloxl8 ::

Zabriši stran (Partition Magic). Včasih (ko je bila velikost diskov še manjša od 120GB) sem ga uporabljal, nato pa sem imel z njim vedno več težav. Naloži Paragon Partition Manager - boljši od Partition Magica in ne dela nobenih problemov.

Očitno vse, kar prime v roke Symantec, počasi vzame hudič - Norton Antivirus, Partition Magic,...

Invictus ::

Lahko uporabiš tudi Acronis. Meni je zelo všeč.

LP I.

imagodei ::

Paragon Partition Manager stane 40 dolarjev (iz uradne strani). Glej, da ga boš kupil >:D

Seveda, če imaš legalno verzijo Partition Magica, lahko za svoje težave kontaktiraš Norton Podporo.

Ali pa iz interneta preneseš freeware GParted.
- Hoc est qui sumus -

kungi ::

Hvala za nasvet. Bom poskusil!

Dejancek ::

Jaz imam tudi en problemček glede tega programa.

Gre se pa zato:

Imam že inštalirano original HP win XP instalacijo, sedaj pa mi stranko zahteva, da ta disk razdelim na dva dela.
Kar pomeni iz sedanjih 500GB hoče imet za C 100gb in D 400GB

Nekako sem poskusil s tem programom razdelit disk, ampak ko pc boota mi potem vrže error vn, koda 983.
Potem nazaj restartam pc, saj itak druge možnosti več ni, pa sem nazaj v windowsih...

Any clue ?

imagodei ::

GPARTED
- Hoc est qui sumus -

TOP ::

Daj izbriši tale Partition Magic in inštaliraj Acronis ki dela super,jaz sem mel tud take probleme in sem dal gor potle Acronis in vse naredi super.

imagodei ::

> ...inštaliraj Acronis... ...em dal gor potle Acronis...

Koliko stane licenca?
- Hoc est qui sumus -

TOP ::

Nobeden od teh programov ni zastonj to se ve,pač priporočamo mu z katerim programom naj proba.

Dejancek ::

Paragon Partition Manager je prava zadeva za mene. Hvala ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

particija

Oddelek: Pomoč in nasveti
141225 (520) oo7
»

Dostop do recovery particije

Oddelek: Operacijski sistemi
5947 (834) axee
»

Windows 2000 poleg Windows xp x64

Oddelek: Operacijski sistemi
7797 (770) mtosev
»

Kako povečati particijo na delujočem sistemu

Oddelek: Pomoč in nasveti
64159 (4159) pecavar34
»

Particije na disku večjem od 60GB

Oddelek: Programska oprema
6950 (846) snajper_dzo

Več podobnih tem