» »

XBOX360 Premium

XBOX360 Premium

JOKER ::

Pozdravljeni poznavalci,

mene zanima sledeče;

V katalogu pri konzoli Xbox360 Premium piše, da omogoča gledanje DVD filmov vseh regij, igranje XBOX360 iger ter varnostnih kopij iger Xbox360 in Xbox.

Zdaj me pa zanima, ker imam nekaj varnostnih kopij ali to pomeni, da bom lahko BP igral igre, ki sem si jih varnostno posnel ?

Hvala vnaprej ...
________________________________________________________
Ka te češ ....

LuGi ::

Če je odklenjena ja.

JOKER ::

Aja ?
Kaj pa mislijo z tem "igranje varnostnih kopij" ?
Varnostno kopijo si sam narediš (prekopiraš original) v kolikor bi original DVD popraskal do te mere, da ne bi bil več berljiv in takrat uporabiš varnostno kopijo ki si si jo naredil.
Tako si jaz razlagam to stvar, ker čemu bi potem omenjali varnostne kopije, saj jih v trgovinah ne prodajajo .
Nihče ne pride v štacuno in reče; "dajte mi eno varnostno kopijo NFS Carbon , prosim ... "
Hja je tako ali ni ? Piše pa celo, da lahko igraš varnostne kopije od obeh konzol, tako XBOXA kot XBOX360 ... v čem je torej fora ?
A kdo ve morda ?
________________________________________________________
Ka te češ ....

Berserker ::

Igre za xbox lahk igraš na xboxu360 sam orginalne pa še to nekatere.

Mavrik ::

To pomeni da je konzola prirejena za igranje piratskih iger.
The truth is rarely pure and never simple.

diNero ::

tudi jst sm opazil ta oglas..je kdo dejansko preveril ali je konzola res prirejena za igranje piratskih iger in ali deluje bp.
hvala za odgovor.

JOKER ::

Mene bolj zanima to kar sprašujem in mi ni jasno, zakaj v opisu pod konzolo X360 omenjajo tudi igranje varnostnih kopij ?
Sem poklical v trgovino, ampak žal mi prodajalec ni znal razložit, zato sem se obrnil pač na slotech, kjer sem bil prepričan, da mi bo kdo znal razložit.
Ponavljam, zanima me, če se da igrat varnostne kopije, ki si jih sam narediš (drugače se itaq ne da naredit varnostna kopija kot da si narediš kopijo originala za slučaj, če se original uniči do neberljivosti). Če to ni to, kaj so potem mislili z tem opisom ?

Potem pa itaq če je to tako je vseeno ali kupiš Premium ali Arcade varjanto.
Pravi prodajalec, da arcade ima vgrajen 6GB disk.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zheegec ::

piratskih iger ne smeš igrati. nezakonito je.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

LuGi ::

Arcade nima diska

Verzije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

JOKER ::

... pravkar prišel iz trgovine.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Berserker ::

piratskih iger ne smeš igrati. nezakonito je.

In se kdo briga za to če je kopija nezakonita. Jaz brez slabe vesti igram kopije, no ravno v mulerju sem včeraj videl igro za 79 €vsebuje pa enoigralski champaign brez multiplayerja bi dal tolk za to igro, vrjetno bi jo cufnil z neta.

diNero ::

dej malo pokomentiraj... vsaka informacija je dobrodošla...
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

JOKER ::

Torej, pobašem denar in se odpravim v trgovino od katere sem dobil reklamo za omenjene konzole.
V mislih sem že doma, zleknjen na sedežni in nabijam varnostne od XBOX konzole, ki jih imam kar nekaj (tudi konzolo še imam in jo BTW prodajam).

Pridem v trgovino se zaženem k polici in za vsak slučaj še vprašam prodajalca, to je ta iz reklame, katera podpira igranje varnostnih kopij igre.
Parkrat zakašlja in končno izusti, da ne, da je bila v katalogu, ki sem ga prejel tiskarska napaka. Halooo ! Najprej sem se vprašal, kako lahko pri reklami z samo petimi listi A4 sploh pride do tiskarske napake, a nihče pred tiskanjem ne preveri kataloga če je vse vredu !?

No OK si rečem .... jebat ga, spet sem v trgovini nad katero sem bil nekajkrat razočaran in tudi sedaj sem ostal z dugo surlo ...
Ker mi HDD in int. povezava na konzoli ne pomenita nič (imam tudi na zdajšnji konzoli modem in vgrajen HDD ter Excetuter2 - eden boljših mod ćipov), sem si mislil, potem pa bom kupil Arcade varjanto, ki ima vse razen HDDja. Bil sem pripravljen kupit tudi original igro, dokler pač ne na modad konzole.
In želim videti kaj imajo na zalogi od iger in glej ga zlomka .... niti ene igre nimajo !

In tako sem zapustil trgovino brez vsega, čeprav bi lahko po pisanju v katalogu od mene pokasirali v borih petih minutah cca. 300€.
Saj ne, da so prodajalci krivi, zakaj bi bili saj oni ne določajo prodajnega programa, ampak lahko pa bi bili malo bolj poučeni in bi mi po telefonu lahko že to povedal, ne pa da sem moral od doma ter se peljat do trgovine, kjer sem dobil korpo (košarico).

Razočaranje je predvsem zaradi neprofesionalnega dela in zavajanja kupcev. Zamislite si, da se nekdo pripelje 50km do trgovine in šele tam izve, kako in kaj ....
________________________________________________________
Ka te češ ....

LuGi ::

Neugodno. Xbox360 imajo sedaj tudi v comshop, mimovrste in enaa..dosti izbire imaš..prej smo bili omejeni na muller ;)

JOKER ::

... ena od teh, ki si jih naštel je tudi ta o kateri sem pisal.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Berserker ::

V mullerju majo kr nizke cene: 149 za arcade 160 al tu neki za premium pa 270 € za elito igre pa majo tudi nove včerj sem že videl na policah end of war, še prej pa že fallout 3 in legendary sprašujem pa se kje za vraga je gears of war 2. no škoda kr nimajo v naši državi niti ene slušalke za xbox360 za prodat.

diNero ::

"tiskarska napaka"...ja to bo..cela reklama se vrti okoli tega da predvaja varnostne kopije iger...oni pa pravjo tiskarska napaka...heh
stara zgodba..nič novega.

LuGi ::

Muller ima evropske cene..179 - 239 - 299

Kje si ti pobral 140 smeh

Gears Of War 2 je uradno prišel včeraj ven!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Mavrik ::

Müller ma trenutno v bistvu še malo nižje, ker odprodajajo starejše pakete brez dodanih iger po 150€ za arcade ter 200€ za 60G Premium.

Drugače pa... to je pač cena dejstva, da uradno Xbox 360 v Sloveniji ne obstaja. Sicer pa... ti si _dejansko_ pričakoval da ti bodo v trgovini s police prodali zmodano konzolo (za katero seveda MS garancije logično ne prizna) za igranje piratskih igric?
The truth is rarely pure and never simple.

LuGi ::

A celo brez iger imajo tudi..nism videl :|

JOKER ::

Ne ne, nisem pričakoval, da bo konzola modana, vsekakor da ne, ampak sem mislil, da je nek "nov" način, da lahko igraš oz. poganjaš varnostne kopije.
Glej, to kar sem jaz razmišljal ni bistvenega pomena tukaj, gre se predvsem za to, kaj so oni napisali in ali je modana ali kako drugače narejeno za igranje varnostnih kopij me ne zanima.
Oni so tko napisali in ..... jebat ga, naj menjajo oblikovalca in tiskarja katalogov, ki ni zmožen petih listov natisnit brez napake.

Možno pa je v kar pa ne dvomim, da je to marketinški nateg ! Ljudje se zaženejo v trgovino ampak so potem razočarani, ampak ker so pač glih že tam pa da ne grejo praznih rok domov, pač zadevo kupijo. Tudi jaz bi danes kupil, ne PREMIUM ampak Arcade, ker mi kot sem omenil HDD in internetna povezava ne pomenita nič.

Na PS2 ni bilo diska pa sem itaq igral in si posnel savegame, kar je tudi najbolj pomembno.
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Premiuma sem pač hotel kupit zgolj zaradi opisa v katalogu, ampak sem se ko sem zvedel resnico "napaka v tisku" odločil na licu mesta za ARCADE varjanto. Ko sem hotel pa zraven kupit original igro, pa mi povedo, da nimajo NITI ENE ... in tako sem se odpravil domov brez vsega. Pa sem prišparal .... :)
________________________________________________________
Ka te češ ....

Mavrik ::

A bi že povedal kje točno si bil? Da bodo drugi vedeli kam se ne gre kupovat.
The truth is rarely pure and never simple.

Tilen ::

100€ na ComShop. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

JOKER ::

A nisi danes dobil nobene reklame domov od ene računalniške trgovine ?
Če bi pogledal bi videl, da sem med vrsticami tudi to omenil, razen če imajo enaa in mimovrste svoje trgovine.
Miler ni bil .... potem ostane samo še ena ... TOČNO, odgovor je pravilen !
________________________________________________________
Ka te češ ....

Berserker ::

V mariborskem mulerju majo arcade po 149 € ponavljam sicer pa si idi gledat na lastne oči. Sicer ps se xbox ravno zaradi odklepa dobro prodaja. modano konzolo pa poglej na bolhi če kiri to ponuja. no zaj ob novem pogonu je malce težje modat zato je tudi cena navita.

LuGi ::

Haha pri preimumu res piše.. "ter igranje varnostnih kopij" :))

Zheegec ::

piratskih iger ne smeš igrati. nezakonito je.

In se kdo briga za to če je kopija nezakonita. Jaz brez slabe vesti igram kopije, no ravno v mulerju sem včeraj videl igro za 79 €vsebuje pa enoigralski champaign brez multiplayerja bi dal tolk za to igro, vrjetno bi jo cufnil z neta.

Povej mi, kje si doma, da ti brez slabe vesti ukradem avto. Misliš, da bom dal 20.000 za nov avto, če ti ga pa lahko cufnem iz garaže? Pa še sestro mi zapakiraj v prtljažnik, če je slučajno luštna.

P.s.: vedno imaš alternativo oderuškim cenam iger - ne igraš jih!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

LuGi ::

Smola za vas ker se tako sekirate za pirate..take it easy and mind your own business >:D

destroyer2k ::

LuGi

Več piratstva=slabše igre
Tako da se je treba sekirati glede tega. Recimo vsak ima toliko denarja da kupi vsaj 2-3 igre na leto. To pa ni tolikšen strošek da nebi si mogel privošiti.

Berserker ::

Jaz nekupujem takoj iger če je visoka cena najprej pogledam če se da kolikor manj drago zrihtat po možnosti zastoj če jo bom igral en dan al pa sam en tedn. pa ni potrebe omenjat avtomobila kr tega uporabljaš vsak dan zato ti je takšna cena , za igro pa ti ne dam več kot 60 € če jo bom preigral in potem dal v predal. in žal res nimam slabe vesti ob cufnenju kr itak dela to pol slovencev in sveta, zato je to že spremenljivo in nekaj čist navadnega in brezkrbnega v lajfu. no sej če bi se dnevno ukvarjal z krajo bi tudi zate blo spremljivo in brez vesti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534174 (23369) Pesimist
»

Nakup Xbox 360 Slim Arcade 4GB

Oddelek: Konzole
204085 (3547) Bug

Xbox 360 - Xbox Live

Oddelek: Konzole
131668 (1334) Mavrik
»

Nakup konzole

Oddelek: Kaj kupiti
112017 (1878) SleepLess

nintendo DREAMCAST

Oddelek: Igre
61242 (1196) Predator

Več podobnih tem