» »

Kam za vikend peljat punco plesat?

Kam za vikend peljat punco plesat?

DimmniBurek ::

Rad bi peljal punco ven plesat. Naj bi blo v Ljubljani, lahko pa tudi na relaciji LJ-KP. Ne sme bit preveč ljudi, muzika mora biti plesna, jasno, nočem pa da je povno prepotentnih ljudi, in muzika "buta-buta" in nič drugega.Tko, da je malo za filing, malenkost romantike tudi....
Velja pa petek oz. sobota zvečer...
Mi zna kdo pomagat kej?
There Is No Stronger Drug Than Reality

Balandeque ::

Festivalna dvorana

Sicer pa bi ples, kot si ga ti predstavljaš lahko definirali kot vertikalno projekcijo horizontalnih želja in bi moral biti, dokler je še desna vlada PREPOVEDAN. ;)
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

DimmniBurek ::

Ni čisto to kar misliš...
Nisem imel v mislih tako "uradnega" žura, vseeno bolj mladinski party al neki podobnega, sam da ni glih največji diskač, težko povedat...
There Is No Stronger Drug Than Reality

marsovcek ::

Mogoče kakšna gasilska veselica? :D

Gandalfar ::

tango bar? :)

Okapi ::

Odvisno kaj plešeta. Ob četrtkih je recimo v Piano baru salsa party.

O.

Saircor ::

Ob četrtkih je v Netcaffeju Swing.. :)

DimmniBurek ::

Vikend fantje, vikend. Ta vikend.
Ne pleševa nobenega "zajebanga plesa". Mislil sem bolj kot nek manj divji študentski party(emonska, KMŠ), al neki podobnega...
There Is No Stronger Drug Than Reality

shark_nm ::

Ajde jebo te...odpel jo v lokal, diskač....club muska je povsod ista. po parih pijačkah bo vse ravno. Prepotentnih "mačo" frajerjev, pa je povsod, tako da ne boš jim ušel. Zato jst raj sam grem v diskač, ko se mi ne da gledat tipov ko se slinjo, pa bolj ko jih ženska odjebava bolj rinejo. Hmmmm podgurci so pač taki :).Sicer pa sej si že sam naštel kmš bakus pa gas.

Blum ::

V drug vikend je martinovanje, pa se da tut plesat :) pa še dobrega vinčka je za piti (love)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blum ()

PacificBlue ::

Vikend fantje, vikend. Ta vikend.
Ne pleševa nobenega "zajebanga plesa". Mislil sem bolj kot nek manj divji študentski party(emonska, KMŠ), al neki podobnega...


Ma pelji jo ne vem recimo v K4 ,na Metelkovo..verjetn bo vikend kr pester tm, če ti pa dišijo bolj študenski žuri, pa tako kt si omenil KMŠ, Emonska, Fun factory..mogoče AG..če še nisi bil, letos še samo obratuje. Ma izbire je koker češ.

Bellzmet ::

ORTO bar!

SkIDiver ::

Ti pošljem na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

koyotee ::

če smo čisto pošteni: bachus je za une k se majo za mal več, KMŠ je pa navadna štala
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

profii ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskoteke - Nočno Življenje v Sloveniji?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6519138 (4697) ETI3n
»

Koliko hodite ven ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7510080 (5142) NikolormousB
»

KMŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9111107 (6592) jrtjtejtt
»

Kam med vikendom zvečer??????

Oddelek: Loža
171925 (1608) Binji

Več podobnih tem