» »

Proklik . geslo za povezavo z banko

Proklik . geslo za povezavo z banko

Klemenn ::

okej mam proklik o oberthur čitalcem....in ko tam vtipkam geslo od kartice mi napiše nej vtipkam geslo in username za povezavo z novo ljubljansko banko...kje naj bi jaz imel to geslo oz kako se ga dobi?

McHregec ::

Poglej v dokumnetacijo, ki si jo dobil zraven, če na pa pokliči na banko.
Destroyer Of The Worlds.

Klemenn ::

aha sem najdu to geslo in username...in vtipkam in mi piše povezujem z banko...ampak men nikakor ne poveže.....zdej pa ne vem ali moram bit že povezan z kako povezavo...al moram bit disconectan...ali moram ustvarti posebno povezavo za to ( ker sem dobil še ip in telefonsko št zdraven in teh dveh nimaš kam vpisati)

Uporabnik ::

ne boš verjel ampak v navodilih vse piše, če pa vseen ne znaš majo pa telefonsko pomoč in ti vse lepo razložijo... pa dial-up ikonca more bit poimenovana NLB in ne nlb

ti je za proklik, proklik+ je pa prek neta

Klemenn ::

kaj to je pomembno če maš napisano z malim al pa velikim...ej kaj pa kako povezavo moraš met že od prej? al moraš bit offline ko ti povezuje...mam proklik...aja dans ne delajo :))pomoč mislim

DJroky ::

Pod dial-up povezave si ustvari novo povezavo z imenom NLB, tel. številka pa ti piše v navodilih. Preden se povežeš z banko ne sme biti aktivirana nobena povezava. to je to in moralo bi delovati.

Ali mogoče kdo ve a dela Proklik preko ADSL tako kot ABACOM?

ToniT ::

Obstaja varianta Proklik+, ki dela preko interneta in s tem seveda preko ADSL:D .

DJroky ::

Pa sta si ProKlik in ProKlik+ drugače podobna oz. enaka?

ToniT ::

Kolko jaz vem, sta enaka. Mislim, da oba uporabljata Bančni asistent 2000+. Vsaj po predstavitvi sodeč sta enaka, edino komunikacija poteka po drugi poti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalni certifikat SIGENCA

Oddelek: Programska oprema
428482 (3058) Yossarian
»

Proklik

Oddelek: Programska oprema
245460 (3850) lopov
»

Navodila za Proklik preko ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
163243 (2358) Duhec
»

Klik vprašanje?

Oddelek: Omrežja in internet
111661 (1413) Good Guy
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122194 (2073) Mac Gyver

Več podobnih tem