» »

Avto nosilec za N95 8GB

Avto nosilec za N95 8GB

nx6325 ::

Živjo.

Zanima me kje se da kupiti kak dober avto nosilec za n95 8gb? Rabim namreč nosilec ki bo v pomoč pri navigaciji z nokio.
prosim za kakšne linke do spletnih trgovin....

LP
  • spremenil: nx6325 ()

krneki0001 ::

Jst sm ga kupil na petrolu - za ceno 15 evrov dobiš 3 različna podnožja (za na steklo, z nalepko in za zataknit v utore od ventilacije). Je pa od firme Hama. V avtu ga imam pa že več kot pol leta in ga uporabljam tudi za offroad, kjer je kr dost obremenjen, pa zadeva še kr drži.

debil ::

Je to original n95 8gb avto nosilec ali univerzalen? Ker univerzalni so za en drek kar se tiče oprijemljivosti telefona.

Hardstyle ::

Pravkar ti je povedal, da se mu ta neoriginalni nosilec zdi super in, da ga uporablja v težkih primerih. Zaj čakaš, da ti bo kdo napisal, da idi v shop pa si ga nabavi za 50€ pa je.

EvilDare ::

farmel d.o.o., sem jih pokliči pa naroči nosilec za nokio in še posebej nosilec za avto. So edin zastopnik za Brodit in imajo izvrstne nosilce. Jaz sem dal za nosilec mobitela in nosilec avtomobila 75€. Če te zanima si malo poglej kakšne varijante obstajajo za tvoj avto na Brodit-ovi strani.

;-) ::

Sošolc je kupo v BigBangu in je univerzalen (on ima e50) pa sm probal n95 pa gre normalno noter pa ga dobro oprime. Stal je okoli 10€. Tud sam grem ponj, samo jih v Slov.Bistrici sedaj niso imeli.

Drži pa dobro tud po makadamu.

nx6325 ::

dej povej kere firme je ta nosilec...
sam tko v big bangu pa teh trgovinah me mot k takih stvari ne morš probat, d bi vedu kaj kupuješ...

c00L3r ::

dej povej kere firme je ta nosilec...
sam tko v big bangu pa teh trgovinah me mot k takih stvari ne morš probat, d bi vedu kaj kupuješ...

Jaz sem bil v bigbang-u v MB (tam ko je bil prej BOF) in sem vprašal prodajalca, če se da ta univezalni nosilec sprobat. Je vzel škarje razrezal plastično embalažo in sva probala če moja Nokia 6120 classic paše. Potem sem rekel, da bom vzel in mi je dal novega zapakiranega. Mam ga zdaj kakega pol leta in sem zelo zadovoljen. Not lahko daš skoraj vsak telefon. Stal je okrog 13€.

;-) ::

To je to c00L3r mislim da govorima o istem. V tega univerzalnega paše tud n95 brez problema. Nastavlja pa se po širini in globini pa zgleda zelo kompakten.

krneki0001 ::

Je to original n95 8gb avto nosilec ali univerzalen? Ker univerzalni so za en drek kar se tiče oprijemljivosti telefona.


Ni original, na njem pa imam IPAQ HX4700 z baterijo 3700mA, ki je 3x težja od nokie N85. Tako da je sam ipaq s to baterijo ene 5x težji od nokie in če ga na offroadu drži(ko avto orenk premetava in skače), bo tebi držal nokio celo življenje. Sej pravim, meni deluje brezhibno že več kot pol leta v izredno težkih primerih - nazadnje je držal na 3 dnevnem potovanju po brezpotjih in je moral ipaq stalno beležit pot po kateri smo se vozili.

Je pa zanimiv in kvalitetno izdelan, drži pa tudi nokio brez problemov. Imava tudi nokio N95, samo da je bolj malokrat gor na tem nosilcu, ker ima ipaq 4" display in se navigacija lepše vidi na njem.


Za ta denar je to najboljši nosilec, kar jih dobiš (vsaj za moje pojme).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nosilec za kolo

Oddelek: Loža
3416906 (3161) skyline
»

Kateri telefon kot nadomestilo za marsikaj :)

Oddelek: Zvok in slika
212542 (1890) Bye
»

Uporabniki "glupih" telefonov, ste tukaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6812444 (9703) Mesar
»

Kje bi lahko kupu nosilec prenosnika za v avto ?

Oddelek: Loža
93719 (3209) TallCezar
»

N82 fake vs N82

Oddelek: Mobilne tehnologije
141431 (1033) ;-)

Več podobnih tem