» »

Kam in koliko za absolventski izlet? Želim lastminute!

Kam in koliko za absolventski izlet? Želim lastminute!

Firebat ::

Kam bi se zdajle za konec septembra splačalo oditi na 7-9dnevni absolventski izlet?
Na hitro so mi predlagali kolegi od 19-30 septembra ladja-ladja v Grčijo.

Če pa ima kdo za 2 osebi rezervirano pa se zaradi česarkoli odpoveduje, mi lahko pošlje ZS.
S predlogi na dan.

Veron ::

tunizija mogoče?

p0ki ::

Ibiza
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Firebat ::

za tunizijo sem tudi našel ugodno ceno 299€ prek collegiuma, ampak še vedno mislim da bi z lastminute lahko našel še kaj.

T0RN4D0 ::

Če lahko malo ukradem temo- iščem kakšno poceni opcijo dopusta, problem je ker mam precej omejen časovni razpon, ampak vseeno če je kdo slučajno zasledil kakšno ponudbo, oziroma ima kdo kak predlog.

Odhod bi moral biti 24 tega, nazaj hočeva biti do 1ga zjutraj. (do takrat obveznosti, po tistem pa spet, tako da kak dan ali dva dni prej varjante odpadejo- eventuelno bi lahko bil odhod kak dan kasneje, samo že tako ni veliko časa tako da kaj veliko čakat ne gre)

Lokacija, to je še uganka, ampak glede na to da so ponudbe že precej boge, mislim da grčija, španija in podobne stvari odpadejo. Variante z letalom so predrage (200e+, plus 100€ letaliških taks na vse letalske prevoze, z ladjo pa nisem našel ničesar da bi bil takrat odhod. Ve kdo kakšno je trenutno vreme kje v dalmaciji, ali kaj podobnega dostopnega z avtom? Se bol splača it na kak otok, ali ostat na celini? Se še mogoče da kje kopat v morju? Kakšno priporočilo za apartmaje, ter kakšne so kej cene če bi šov čist neorganizirano dol?

Skratka kakršnekoli ideje so dobrodošle...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jype ::

T0RN4D0> Se še mogoče da kje kopat v morju?

Če si vsaj malo utrjen... Povsod. Ampak za namakat se pa ni več, ker piha. Jaz bi v bistvu bolj kot na morje priporočal v hribe (ne v gore) na kakšen spodoben kmečki turizem :)

Nagi Bator ::

@T0RN4D0
Trenutno je na Jadranu precej hladno za ta cajt zaradi burje, ki piha ze nekaj dni in pa se par dni bo bolj ali manj pihala.
Morje je pa se razmeroma toplo 20-22°C.
Nisi povedal od kod startas, ampak ce razmisljas kopno/Kvarner (otoki) je razdalja in casovno priblizno enako, v ostalem pa je razlika ocitna ;)
Apartmaji, hmmm, v tem cajtu za 10e po osebi - ce se zmenis.

Gwanaroth ::

Otok Čiovo, nasproti Trgorija.

http://www.villamateja.com/html/si/abou...

Bil letos in je bomba. Pravi oddih, hrana pa prvovrstna.
Lights often keep secret hypnosis..

T0RN4D0 ::

Hja, štart bo po vsej verjetnosti iz Sevnice (Krško), ali pa Ljubljane. Hehe, kje ima morje še 20+ C°? 8-)

Če grem kam na morje, mora bit nekam tako da bo tud kej za počet v primeru mraza. Da si lahko kej pogledaš, zato me tud mal mika lastna režija in it brez kakšnih rezervacij dol, če ti kje ni všeč greš drug dam pač drugam. Po poti za začetek pogledat še plitvička jezera in tako naprej... :)


Gwanaroth, hvala za link. =]
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Nagi Bator ::

Hehe, kje ima morje še 20+ C°? 8-)

Skoraj povsod!
V Zadru pa itak letos nekaj ne stima z morjem, sem se ze vprasal, ce tista postaja slucajno ne meri narobe?!

T0RN4D0 ::

Huh, temperature zraka povsod 10 stopinj :D

Trenutno razmišljam v smeri, da bi si ogledu obalna mesteca, dol do Splita mogoče.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Firebat ::

Sem našel eno poceni varianto na Krf, Grčija od 21.9-29.9 .
Vreme je napovedano sončno, razen ponedeljka, kar pa bomo itak na ladji pod streho.
Za 120€ prek collegiuma, ter z lastnim prevozom do benetk in nazaj z vlakom 40€ povratna.
Seveda še enkrat toliko imam namen potrošit tam, ampak skupno se mi izide za 350€ za en teden.
Na dan povratka pa si bom probal ogledat še Benetke, ampak na hitro, ker bom zagotovo utrujen.

T0RN4D0 ::

Ja, to preko collegiuma sem tudi sam gledal, samo mi datum odhoda ne ustreza. Kakšne druge ponudbe z ladjo pa nisem zasledil...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zeberdee ::

TORN4D0:
Si mogoče razmišljal o kakšnih toplicah? Kopat se drugje ne boš mogel...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust na hrvaški obali

Oddelek: Loža
318636 (6487) klekej
»

TUNIZIJA - Djerba

Oddelek: Loža
268868 (8098) AtaStrudl
»

zakaj poleti vsi rinejo na morje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558422 (6895) jype
»

Potovanje --> kam konec septembra?

Oddelek: Loža
267499 (6213) nobodyelse
»

Grčija- Zakintos

Oddelek: Loža
3710114 (3542) balocom

Več podobnih tem