» »

Katero brezžično tipkovnico

Katero brezžično tipkovnico

Doman ::

Ker je moja ultrax že dotrajana, sem se odločil za nakup nove tipkovnice. Zanima me, katero brezžično tipkovnico mi priporočate. Ne potrebujem kompleta z miško. Lp

Rang je nekje do max 100€

Lp, Doman

Doman ::

Res nihce ne pozna nobene tipkovnice?

Grey ::

Problem je, ker moraš kupit komplet z miško...brezžičnih tipkovnic, ki se prodajajo posebej, vsaj od bolj znanih podjetij, še nisem videl. Tako boš imel zasedena 2 USB slota, če boš hotel uporabljati katerega drugega miša.

Doman ::

Logitech ultrax sem zamenjal z Cordless desktop mx3200, staro MX518 pa z MX1000 laser :)

egomez ::

Jaz gledam tudi za brezžično tipkovnico (pa tudi miš).
Želje:
- nizke tihe tipke
- Dovolj je, da ima osnovne tipke. Vsi ostali dodatki so mi bolj v napoto kot korist

Kakšen predlog?

urban99 ::

Oktobra Logitech pošilja na trg novo tipkovnico v slogu ultrax, brezžično in z osveljenimi tipkami... žal si nisem zapomnil imena modela, vprašanje je tudi kdaj bo pri nas. Sam čakam nekaj podobnega, brezžično ultrax so namreč zelo hitro nehali izdelovati, nimam pojma kaj je bilo narobe.

aha, mislim da je to to - klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urban99 ()

Doman ::

Zakon tipkovnica. Imam občutek, da bo moja že prvi teden, ko pride v slovenijo :)

p.s
Ulrax so bile tudi brezžične?

kmetek ::


Tipkovnica Speedlink Sepia SPA-610


zel hud komplet za malo denarja.

urban99 ::

@doman

jep, ultrax so bile tudi brezžične, z "media" tipkami - klik. Ampak ne vem, če so se sploh pojavile pri nas, ker so jih ZELO hitro nehali delat. Razlog za to mi ostaja neznan, nekaj je moralo biti narobe.

Sicer pa "illuminated", ki sem jo prej omenil žal NI wireless... je pa fajn, ja.

bluefish ::

tale tipkovnica je res videti prav fino. Če bi naredili brezžično varianto bi takoj menjal svojo S510.

egomez ::

Tipkovnica iz urban99-ovega linka zgleda res fino. Taka brezžična varianta bi bila idealna. No, počakajmo, da dajo na trg tole omenjeno:
"portable, 2.4GHz wireless DiNovo Keyboard for Notebooks".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

logitech ultrax nadomestek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13826080 (12637) scipascapa
»

Najcenejša brezžična tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
83248 (2887) status
»

Nakup tipkovnice ?

Oddelek: Kaj kupiti
172281 (1598) Turtle
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877574 (6226) specterss
»

tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272336 (1882) C_maniak

Več podobnih tem