» »

Tečaj masaže?!

Tečaj masaže?!

shadowfax ::

Že nekaj časa razmišljam o tečaju klasične masaže, pa me zanima, če ima kdo kaj izkušenj, kje se udeležiti tečaja v Ljubljani oz. če je kdo hodil na tečaj pri Higeji?!
Hvala za odgovore, lp

Tutankhamun ::

Ja v Higeji se prjavš pa je. Ankesenamun je tm delala izpite pa take... Kontaktirj ji.
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

pablic ::

Mene tudi zanima tečaj masaže, vendar krajši in cenejši do max 15 ur, ne rabim pridobitve kvalifikacije.

Ankhesenamun ::

Js sm delala pri Higeji.
Delala sem tečaj v Kopru, na izpite pa sem hodila v Lj... Super so...


@pablic: če se želiš naučit masaže in ne rabiš kvalifikacije si lahko kupiš njihov nov dvd, kjer je gor klasična masaža... Pa maš super mega tam gor opisano in prikazano...

Če maš še kakšno ekstra uprasanje, kej posebnega kr prašaj..

shadowfax ::

Ja želim tudi kvalifikacijo, vrjetno mi teoretičnih izpitov ni potrebno opravljati, glede na to, da sem študent zdravstvene smeri in imam opravljene izpite anatomije, fiziologije itd. Zanima kako je na izpitu pred državno komisijo in če so še drugi izpiti?! V splošnem pa me je zanimalo, če so vredni zaupanja oz. denarja, kar pa praviš, da so?

Ankhesenamun ::

Tako je, teeoretičnih izpitov ti ne bo treba opravlajti.
Pred državno komisijo še nisem bila, ker imam še anatomijo za nardit :D... Letos, ker me ta snov itak čaka na maturi hehe...
Drugih izpitov ni.... G Glede državne komisije je tako, da se oni odločijo ali moraš ti pred nimi masirat in znat osnove vseh teoretičnih izpitov ali pa zadoščaportfolio...

In ja, vsekakor so vredni zaupanja in denarja ;)

Sporoči, če se odločiš, da poveš kako je :)
Meni pa srečno na anatomiji hehe...

shadowfax ::

No, super. Sem jim že poslal mejl, kdaj se lahko oglasim osebno, da jih še kaj povprašam. Kam pa pol hodiš, da maš anatomijo na maturi?! (Če boš šla študirat kaj v zvezi z zdravstvom se kr dobr nauč anatomijo ti bo kasneje velik lažje;))
Ja velik sreče pri izpitih!

Sporočim, ko se odločim;)
Lp

zcetrt ::

Pozdravljeni. Sposojam si temo...

Ve kdo za kakšen naslov dobrega DVD-ja tipa "naučimo se igrati kitaro", le da je za masažo? Volja je, tako da ne pričakujem, da bom boga za moda zagrabil po pol ure gledanja televizije... Samo da je v redu.

Hvala.
4.

shadowfax ::

Pri higeji, lahko kupiš DVD (10E), če ne najdeš kje drugje kaj!
LINK: http://www.higeja.si/page.php?block=izd...

mare_ ::

(offtopic) shadowfax, kaj pa ti študiraš, da se z anatomijo in fiziologijo mučiš?

shadowfax ::

@Mare_
To bi bla pa radiologija na visoki šoli za zdravstvo v Ljubljani...

Ankhesenamun ::

Ja, dvd od higeje je zakon. Če ne potrebuješ kvalifikacije in imaš dovolj samovolje je to dovolj... Iz tečaja tudi kaj pozabiš, to je pa super za osvežitev spomina :)

Jaz sem na srednji za farmacijo, potem pa grem naprej na mikrobiologijo pa morem biologijo kot dodaten predmet narest...

Shadowfax a ti si na radiologiji? Sosed :P Ful fajn...

shadowfax ::

Ja ja sosed...no pol pa itak ni problema lahk prej pridem na masažo, da se prepričam, če res kaj naučijo:P

Ankhesenamun ::

:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobili pri plonkanju na spl.maturi

Oddelek: Šola
82798 (1990) Mehmed
»

Cpp tečaj,nujen ali ne?

Oddelek: Loža
155931 (5184) blackbfm
»

študij radiologije

Oddelek: Šola
103892 (3028) Kavorka
»

Prva Pomoč online testi

Oddelek: Loža
3429624 (28260) WarpedGone
»

MCP & MCSE izpiti

Oddelek: Operacijski sistemi
203491 (3320) andrej

Več podobnih tem