» »

kako zvrtat luknjo

kako zvrtat luknjo

lost1 ::

Stvar je taka,mam gor stranico plexi in vse lepo upedenano,nakar gre vceraj zvrtat eno lukno in stranica poci ;( ,in zdej je tko crta cca 15cm kjer je poceno[:\] .

Dejte mi povedat s cim nej zvrtam lukno 8CM v plexi steklo,potem pa se v strop racunalnika s cim zvrtat k je pleh,pa da vam povem zgornji strop negre dol ker je prinetan,netov pa nebom vn trgu.

U glavnem pls help me k ce mislm pridt u Soboto morm to narjen met,pa se nov plexi morm kupt ;((
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

karamba ::

Ce jaz to dobro razumem bi ti zvrtal luknjo premera 8 cm v pleksi steklo -> verjetno za vent. Moral bi imeti kronsko žago z takim premerom in sicer z zelo majhnimi zobki, pa pocasi bi moral vrtat. Hm ne vem. Jaz se tako velikih lukenj nisem delal. Tako da cist tocno ti ne bi znal povedat. Z cim pa si ti vrtal da ti je stranica pocla?

Lp Karamba
Mi mamos mnogos problemos.

TESKAn ::

Dobi si kronsko žago, dej vrtat na stojalu, pod plexi dej en raven plah. Pa lepo počasi in bi moglo delovat.
Za v pleh vrtat je pa tut kronska žaga dobra. Edino uniču jo boš najbrž:) .
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

IceIceBaby ::

Ena metoda ki je meni prisla ze dostikrat prav.

Narises 8cm kroznico na plexi, uzames en cist tanek sveder in masino z veliko obrati. Pol gres pa po kroznici lukne vrtat, dokler ne pade ven krog. Ker pa je rob nazobcan gres pac v cvetlicarno in kupis primeren teglc, ki ga bos kasneje navrh odrezal in dobil lep plasticen rob.
Isto naredi na vrhu. Jaz imam isto na vrhu, spredaj in na stranici lukne pa majo vse tak lep rob kot bi bil original :)

Tazgorno stranico pa zagaj z vbodno zago. Ce mas dobro zagco gre kot skozi putr :)

16F877 ::

Gre z modelarsko žagico - če ni prevelik kos...

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 16F877 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vrtanje v železo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6914973 (12715) dzinks63
»

Ventilator iz ohišja na procesor?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91121 (965) Jan987
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844856 (3301) goku :)
»

Kako najlazje zrezem luknjo na ohisju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71316 (1123) Blup
»

s cim rezat?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101565 (1329) msmiha

Več podobnih tem