» »

MAss Effect problemi

MAss Effect problemi

godi ::

po kaki uri igranja sem sedaj prišel do tja ko dobiš svojo ladjo in greš lovit onga spaka. Na vesoljski ladji je pa screen na katerem naj bi označu kam hočeš it. no tam ti napiše da z desno tipko klikneš da bpribližaš planete in označiš na katerga greš. Pri men je pa tema pa ko stisnem R. klik mi za sec. pokaže vesolje in mi da spet črn screen. pol še 2x kliknem in me vrže iz screena. A ma kdo podobne težave
  • zaklenil: Mavrik ()

iLichu ::

probi stisnit M :/

Berserker ::

mene je tudi zajebavalo pol pa sem nekak pogruntal pol pa sem šel na sneženi planet.,

sinko999 ::

Pojdi pa utrgaj lilijo zdaj imaš v vazi bodečo nežo.

LP
Ni? ni ve?no !

Berserker ::

?! Kaj si s tem mislil?

ahac ::

Hoče ti povedat, da imaš zanič crack.

Inštaliraj si original pa problema čudežno ne bo več.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

iLichu ::

kaj pa če ma te probleme na konzoli ????

ahac ::

To je možno, čeprav moram priznat, da ne poznam konzole, kjer bi se igre igrale z klikanjem ter uporabo tipk R in M.

btw. godi: Shranjevat igre se tudi ne da, a ne? :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Berserker ::

nemogoce igre na konzoli niso bugaste pa ni takih tezav sicer pa si z live potegnes popravek orginal se ne splaca kupovat kr sem igro izbrisal po 4 urah igranja in sem zehal zraven klikanja dialogov. to si dol potegnes pa hitro obrnes pol pa izbrišes sem pa po čudežu igral na PC kr se mi ni dalo dol vleč tistih 7 giga za x360 je mel kolega na dvoslojcu že pc verzijo.

Rippy ::

Probaj iti v trgovino, kupiti igro in ponovno jo namestiti, prepričan sem da bo to rešilo tvojo težavo :p.

godi ::

definitivno ne bom šel v trgovino in kupil original,ker se mi zdi to metanje denarja stran. pa tudi če ni original mora delat.Bom poskusu s kakmu drugmu cracku.

godi ::

Že dela samo crack sem zamenjal in dal še nov Patch.

iLichu ::

tr33k,seveda da mas bugaste igre tud na konzolah

laught ::

Ilichu daj primer ene res bugaste igre na konzoli?? veš na konzoli ni treba patcha za vsako misijo naložit, da lahk pol naprej špilaš...

Berserker ::

pa saj je nekaj bugastih iger npr. turok je bil full bugast.

laught ::

No povej mi kakšni bugi so pri turoki?sam nisem zasledil nobenga buga razn to da so sovražniki mal leseni...to pa je zaradi neizkušenosti razvijalcev...

Berserker ::

ja ko si prišel do konca misije včasih konec ni prijel al kak se reče pa nisi mogel zaključit missije oz moral si it od znova.

Mavrik ::

To je zelo specifičen problem, ki se pojavlja praktično izključno na piratski kopiji igre.

Prav tako ste odšli hudo offtopic z debato.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
736721 (1253) oo7
»

L.A. Noire (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6911415 (3410) oo7
»

AMD je predstavil novi zverini

Oddelek: Novice / Grafične kartice
4919528 (17051) Nummy
»

Gears of War problem

Oddelek: Igre
181572 (1406) opeter
»

Glasovanje za naj naj

Oddelek: Igre
111822 (1498) mihakrt1

Več podobnih tem