» »

Force Feedback volan kateri?

Force Feedback volan kateri?

;-) ::

Zdravo
kupujem Force Feedback volan. Sicer nekaj cenejšega. Vozil sem že Logitech Formula Force EX pa se mi zelo dopade. Obstaja kaj podobnega za manj $$?

Kako se imenuje ta fukncija ko ti v ovinku pipa volan itd FF je to ane?
  • premaknil iz Igre: Tilen ()

izi12 ::

Jaz osebno imam ta volan...Formula Force EX, meni je prav kul, ima Force Feedback 'da obcutis cesto pod kolesi' in to je to...z njim nimam tezav, tak da ti ga priporocam, kupil sem ga v bigbangu, kjer pa nisem opazil, da bi imeli se kak cenejsi volan, z toliko funkcijami.

d3n!5 ::

Imam volan Trust FF380 z odlicno vodljivostjo pedali za gas in zavoro.
Ce ne gleda na to da ima 5 stopenjski menjalnik(simulator) je perfekten in za malo denarja. Lahko pa ti ga tudi jast prodam saj imam 2.

black ice ::

Ima mogoče kdo logitech g25?
Nameravam kupiti pa me zanima če si ga že kdo tukaj lasti in pove kakšne izkušnje ima z njim.

;-) ::

ne denis trusta nebi mel.

če kdo proda formula force ex sem takoj za akcijo. pm me

Poldy ::

Jaz sem kupil G25. Čisti overkill. Enostavno ni igre, ki bi izkoriščala vse funkcije.
Mogoče prastari GTR2 in LFS, vendar te prej vse mine, predno bi lahko nastavil volan do približne realnosti. Pa motor v volanu je čisto prepočasen.

Predlagam, da kupiš poceni volan na vzmet, ki ima ušesa za prestavljanje, gas in bremzo.

;-) ::

To že imam. Nekega impacta iz bofa za 50€ pa je kurac proti Formula Force ki sem jo vozil pri kolegu. To so čisto različne stvari.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri volan za PC

Oddelek: Kaj kupiti
61446 (1242) Tomaž
»

Kateri Volan s tresenjem za 2 leti starega otroka

Oddelek: Kaj kupiti
151410 (791) umetnic
»

Volan Logitech Formula Force EX ali MOMO

Oddelek: Kaj kupiti
224512 (3068) krispe
»

Volani

Oddelek: Kaj kupiti
142072 (1550) ABX
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
422450 (1983) borchi

Več podobnih tem