» »

Rampage Formula - kje bi jo lahko dobil najhitreje?

Rampage Formula - kje bi jo lahko dobil najhitreje?

charlotte ::

Lep pozdrav,

počasi obupujem na nakupovanjem, do novega PC-ja mi manjka samo še plata ki pa jo je očitno problematično dobit. Sicer poznam nekaj spletnih trgovin in povsod kjer sem klical/pisal je nimajo na zalogi, jaz pa bi plato rad nekako do četrtka ker je potem praznik, vikend,... Zanima me ali kdo ve kje bi lahko dobil to ploščo in da jo majo na zalogi, da bi jo dobil do četrtka? Hvala vam za trud.

batista bomb ::

Si vprašal v AGT trgovini ? Tam mislim da sigurno majo, kajti sam sem jo naročil pri AGT-ju

charlotte ::

Hm... njihov odgovor:

pozdrav!

Nažalost je zmanjkalo v EU, drugače bi jo dobili tudi mi. Žal razen nas pa ne vem kdo jih še uvaža, da bi bila zaloga.


Imajo samo tisto extreme verzijo za 330€, kar je čist preveč, pa še podpira samo DDR3 ki je pa spet drag če češ kvalitetnega.

charlotte ::

Danes poklical še 10 spletnih trgovin, nikjer je nimajo! Dostava nekje v roku 10 dni ;(( Zdaj ko morem tolko časa čakat pa me zanima kaj bi bila potem boljša odločitev Rampage Formula ali Maximus II Formula - glede na to da tudi slednja pride takrat 1x? Imam pa proc Q6600.

batista bomb ::

če boš imel v bodoče crosfire ti priporočam rampage formulo. Imam jo sam ter dve radeon 4870 in deluje kot špica :)

charlotte ::

Najdu sem jo na ebay-u =) Samo še nikol nisem tam kupoval. Zanima me če je to izvedlivo, kolikšna je cena, če je tam recimo 270$, rabim plačat na kartico? Kolk bi pol to sploh trajal da jo dobavjo?

martinp ::

Žal se dotična matična plošča umika z prodaje , lahko pa vam ponudimo Matično ploščo ASUS P5KC, S775, PCI-E, FSB1333 ki si jo lahko ogledate na nasledni povezavi :
http://www.nakupovanje.net/maticna-plos...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamerski komp za 600eur

Oddelek: Kaj kupiti
171747 (1054) andro27
»

Racunalo AutoCad in pisarniske zadeve 24/7

Oddelek: Kaj kupiti
251698 (1133) Avby
»

Katero plato do 140eur intel p35???

Oddelek: Kaj kupiti
91156 (901) jan01
»

Nakup PCja po kosih - kompatibilnost

Oddelek: Strojna oprema
81041 (932) Golnar
»

POMOČ PRI IZBIRI KOMPONENT(sam še en n00b ki ne ve kaj rabi)

Oddelek: Kaj kupiti
292736 (2055) InTenZZive

Več podobnih tem