» »

FC Chelsea v Ljudskem vrtu...

FC Chelsea v Ljudskem vrtu...

Mati ::

Danes ob 19.45 se obeta spektakel. Tekma med Mariborom in FC Chelsea B ekipa.
Res, da je B ekipa, vendar, kot kaže bodo igrali tako Shevčenko, kot Wright Philips, Sinclair itd...

Ali gre kdo?

Volta ::

Hehe, midva s očetom grema gledat :) Upam, da se bo Maribor malo vzel v roke in da bo kaj za videt ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

Rotaidal ::

Danes ob 19.45 se obeta spektakel. Tekma med Mariborom in FC Chelsea B ekipa.
Res, da je B ekipa, vendar, kot kaže bodo igrali tako Shevčenko, kot Wright Philips, Sinclair itd...

Ali gre kdo?



Da nebi res kje ja :D Igrali so mladinci stari tam 16-18 let.

El Nino ::

Pfuj, se mi je zdelo, da je nekej smrdelo tle naokol, pa potem vidim, da je Chelsea v Slo...:D

Volta ::

Hehe. Tekma bla kar dobra, res mi je bla igra všeč. Mariborska prva ekipa je pokazala precej skilla in je Chelsea vodila po prvem polčasu z 2:0. Tud gola sta bla lepa, skratka všečna igra. Končen rezultat 3:2 za Slovenske šampione ;)

Mati ::

Lepa odprta tekma, kjer je Maribor v 1. polčasu imel popolno prevlado na igrišču in dosegel 2 lepa gola.
Drugi polčas je Maribor igral z drugim timom in izgubil 2 : 1, vendar kljub temu slavil 3 : 2.

Pri Chelsea niso igrali mladinci, kot je pameten nekdo pred mano, pač pa B team, to je rezervna ekipa, ki trka na vrata prve ekipe.

Mati ::

Še o ekipi, da ne bo Rotaidal preveč pameten:

http://www.chelseafc.com/page/ReservesP...

So igralci stari tudi 29 let. Vsega skupaj je 19 reprezentantov.

mchaber ::

Samo eden je star 29.[Stuart signed in the summer of 2007 at the age of 28 to provide experienced cover for young] Ostali 18,19,20.
.

Mati ::

Ja sej. Tudi pri Mariboru je igrala 2. polčas mladina (med njimi 1 kadet Matic Črnic - 15 let).
Želel sem le opozoriti na zavajanje uporabnika Rotaidol, da so pri Chelsea.ju igrali igralci stari 16 - 18 let, kar nikakor ni res.

Rotaidal ::

Ja sej. Tudi pri Mariboru je igrala 2. polčas mladina (med njimi 1 kadet Matic Črnic - 15 let).
Želel sem le opozoriti na zavajanje uporabnika Rotaidol, da so pri Chelsea.ju igrali igralci stari 16 - 18 let, kar nikakor ni res.

Matic Črnic je star 16 btw.

Kakšno zavajanje? A zdaj boš trdil, da niso igrali mladinci?


Res, da je B ekipa, vendar, kot kaže bodo igrali tako Shevčenko, kot Wright Philips, Sinclair itd...

A res? Na kateri tekmi pa si ti bil? Si videl kje te igralce? V kateri B ekipi ti sploh vidiš te igralce?:D

V Mariboru so igrali sami mladinci! Drži pa, da so v B ekipi tudi starejši igralci, ki v prvi postavi ne dobijo priložnosti. vendar teh ni bilo v Mariboru! Niti en igralec ni bil starejši od 20 let!

Chelsea FC Reserves: To je postava iz Mb.
Taylor, Ofori, Van Aanholt, Bruma, Mancienne, Bridcutt, Ferreira, Cork, Stoch, Woods, Sawyer.
Igrali so še:
Searle, Taiwo, Magnay, Fernandes, Mellis

Pri Chelsea niso igrali mladinci, kot je pameten nekdo pred mano, pač pa B team, to je rezervna ekipa, ki trka na vrata prve ekipe.


Ki trga na vrata prve ekipe... bravo. Naštej mi 3 igralce, katerim je v Chelsea to uspelo, odkar je lastnik Abramovič?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Marc` ::

Tale je malo preko 20...;)

Rotaidal ::

wow... celo en je starejši od 19 let, kak lepo:))... pa še ta je prišel v igro kot rezerva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Angleško prvenstvo v nogometu

Oddelek: Šport
232665 (1598) scipascapa
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314088 (3601) monster-x
»

liga vseh lig

Oddelek: Loža
202475 (2072) MMore
»

Slovenija : Jugoslavija

Oddelek: Loža
421840 (1430) Freak

Več podobnih tem