» »

Kdaj(ura, dan) iti na morje?

Kdaj(ura, dan) iti na morje?

DimmniBurek ::

Mi se odpravljamo v soboto, ker je pač v soboto menjava v apartmaju, me pa zanima, če se mogoče bolj splača iti zgodaj zjutraj? Recimo da ob 5h krenemo iz Ilirske Bistrice. Gremo do Krka, res nimamo daleč, pa vseeno se nočem cmariti v avtu brez klime v zastojih.
There Is No Stronger Drug Than Reality

M-XXXX ::

brez klime

R.I.P.

Zheegec ::

Jaz sem šel v črno goro ob okoli 3h zjutraj pa sem že naletel na zastoj pred Novim mestom in to kar velik. priporočam odhod ob 2h-4h, glede na to, da je bližje. Je pa klima res obvezna, če greš ob 6h ali kasneje... So pa hrvaške ceste lepe in dobro označene, tako da lahko malo pritisneš in prideš kar hitro.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

zee ::

Ow.

Iz Ilirske Bistrice si sprobano (no, iz Podgrada, ki ni dalec) v nekaj vec kot uri na Krku. Priporocam zgodnji odhod, recimo ob 6h ali 7h. Paziti moras, da se ne zaglavis v zamaskih, ki nastajajo na reski "obvoznici", vendar se to da resiti, ce gres po petrolejski cesti (ce poznas).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zheegec ::

Aja, Iz Ilirske. Pa to imaš precej blizu, ob 6h je čisto OK. Samo ne iti po najbolj prometnih cestah, ker so velike možnosti, da naletiš na zastoj... Jaz sem pri 800Km v eno smer več kot 6h čakal v zastojih...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

šernk ::

glede na to da nimaš klime je res boljši štart okrog 6 zjutraj pa potem raje dole čakat na apartma v kakšni majhni senčki, kot pa se ob poldne cvreti v avtu pri 60° v zastojih
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

krucymucy ::

20 let nazaj so imeli le redki klimo v avtu, pa nas je bilo ob vseh mogocih urah po vsej hrvaski obali polno. Naekrat pa je klima postala obvezna.

Good Guy ::

na pag iz logatca tam okrog 23-ih v soboto..

pomoje najboljši dan za na morje je nedelja,ker večina ljudi hodi z ali na morje v soboto in takrat so največje gužve.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

msjr ::

Dejte no pretiravat. Iz Ilirske do mesta Krka je 1:30 vožnje (nekateri v drugih threadih na tem forumu znajo priti hitreje ;-). No way zgodaj zjutraj, razen če ste vsi jutranji tipi. Drugače boste zoprni cel dan.

Lej, če te skrbi gužva pojdi takole: Ilirska - Novokračine - desno na ta mali prehod - na hrvaškem prvo križišče levo proti Klani (smer Čavle). Potem pa Čavle - Bakar po industrijski coni. Edina kolona bo potem od Bakra do Krka, pa še to se sprosti v Bakarcu. Če je prehudo vroče greš tako ali tako na brezalkoholno pivo. Odlična pijača za hudo vročino. Jest sem ga enkat kupil po nesreči pa ga zdej kar redno pijem.

Vse skupaj max dve uri vožnje (ajde če je več kot 2:30 me kontaktiraj pa jest plačam tisto pivo).

Aja, če se apartma sprosti ob petih popoldan, pejte ob štirih iz ilirske. Definitivno bo manj gužve pa še na žur greste mirno lahko v petek.

DimmniBurek ::

Itak bomo avto pustili pred apartmajem in se šli kopat. Sem razmišljal da bo 6h čisto OK ura. Naj tema ostane za ostale, povejte še izkušnje. Saj veste, več glav, več zelja :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

KTr1sk ::

Jaz sem v soboto prišel iz Krka, ampak jaz sem iz okolice Celja in ko sem šel na morje sem štartal ob 4:30,prav tako nimam klime v avtu in nazaj grede je bilo kar vroče, ampak pri meni se še da nekako zdržat, če le ni sonca, je bele barve in šibedah odprem, samo drug avto bom imel obvezno s klimo, mogoče bo že to drugo leto...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Gwanaroth ::

14.6.2008 štartali iz Nove Gorice ob 23:00, na Jelšanah ob cca. 01:00, v Drveniku (trajekt za Hvar) ob 06:00. Seveda po avtocesti. Gužve 0.

31.7.2008 štartali iz Nove Gorice ob 02:00, na Jelšanah ob 04:00, po avtocesti do Trogirja (08:00), gužve nič. Štart iz Trogirja ob 08:30, prispeli na Ćiovo (Okrug Donji), ki je 10km stran, ob 10:30. Trogir-Čiovo gužva za pop*zdit.
Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428428 (2059) Pithlit
»

Dopust na hrvaški obali

Oddelek: Loža
318531 (6382) klekej
»

Kam na morje za en dan?

Oddelek: Loža
435049 (3263) Invictus
»

Vw, škoda, seat 1.4, 1.6 dizl in poraba (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6214182 (10322) jalovec09
»

Kako obvoziti RIJEKO

Oddelek: Loža
284349 (3091) msjr

Več podobnih tem