» »

Pomoč pri grafični 9800gx2

Pomoč pri grafični 9800gx2

Suzuki ::

Na začetku sem imel 7900 gtx potem sem jo zamenjal z 9800 gx2. Zbrisal sem stare drajverje in inštalirati nove. Potem sem ga ponovno zagnal in se je pojavil bluescren in se računalnik ponovno zažene. To se neprestalno ponavlja. Moje komponente so:

Maximus formula
9800gx2
WD 2X320gb disk
q9450-nenavit
3X1gb patriot 800mhz
Enermax 500W

Sedaj me pa zanima kaj bi bilo narobe, ter prosim za pomoč ;((

suntrace1 ::

Si priklopil napajanje grafične kartice?

Suzuki ::

ja sem priklopil 8 pinski in 6 pinski za grafično. Zanima me če sumite na napajalnik??

Tilen ::

Da bi Enermax bil prešvoh? Eh.... >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Suzuki ::

Potem pa prosim če bi mi lahko svetovali kaj naj naredim ;(

Boobiz ::

* Minimum of a 600 Watt power supply. (Minimum recommended power supply with +12 Volt current rating of 28 Amps.)
* one available 6-pin PCI-E power connector and one available 8-pin PCI-E power connector

Sam sicer mism d zarad napajalca blue screena ne more bit, prej bi reku da je kaj skuril, ker se je isto zgodilo kolegu.. Zamenjal grafično in ko je užgal komp z novo grafično je bil blue screen.

MrGTO ::

prvo bi posumil napajalnik...
drugace pa ze ce nisi taknil radiatorja (oziroma en kos zeleza) predno si slatal po compu, si lahko zajebal..
drugace pa je blu-screen najveckrat zaradi ramov, vsaj v mojih primerih...

Probaj odklopit vse kar ti ne rabi za prit do windowsow..oz kar imas pac nalozeno.
Priklopi maticno,proc,rame,grafo in disk ,in upaj da dela =)
Ce ne pa do najblizje trgovine vprasat ce ti posodijo en hud napajalnik da sprobas ce je to krivo.

Lp, Blaž

Suzuki ::

sedaj sem probal in sem prišel do tja kjer piše Microsoft Windows Xp potem pa mi vrže bluescren ??

Suzuki ::

Dodal bi še to, da ko sem prvič comp prižgal je prišel v windows, potem pa več ne

Volta ::

Hm... Ponovno naloži windowse, pa bo pomoje problem rešen. Sem že imel izkušnje, da ko sem menjal grafično, pa čeprav z isto firmo ( ATI, Sapphire ) mi je ven metalo blue screen, čeprav sem dal gor nove driverje in stare odinštaliral. Poizkusi in poročaj.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU_PWR1 in CPU_PWR2

Oddelek: Strojna oprema
13902 (708) Riff
»

kvaliteten molex na 6-pin adapter

Oddelek: Kaj kupiti
161865 (1675) Kokosvilek
»

Moč napajalnika za grafično

Oddelek: Pomoč in nasveti
81084 (1052) Janac
»

Računalnik po delih. POMOČ STROKONVJAKA !

Oddelek: Kaj kupiti
51373 (1215) fireX88
»

Pomoč pri nakupu napajalnika!

Oddelek: Strojna oprema
71032 (892) ziga1990

Več podobnih tem