» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
147 / 157
»»

ahac ::

killer86 je izjavil:

Diablo Immortal mobile game ;((

Kar je še dost hujše: mobile game, ki sploh ni od Blizzarda, ampak je kitajski reskin nekega mobile Diablo klona.
Včasih je Blizzard ukinil razvoj iger, ki niso dosegale njihovih standardov... zdaj se jim je pa zdelo pametno s tem zaključit Blizzcon opening... :)):O:|:8);(:'(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Izi ::

ahac je izjavil:

Kar je še dost hujše: mobile game, ki sploh ni od Blizzarda, ampak je kitajski reskin nekega mobile Diablo klona.
Ja, menda so tole reskinali v mobilni Diablo:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

svecka ::

warcraft 3 reforged 30 eurov preorder....kaj so fuknjeni

Temu blizzardu se je čist odpeljal... še mobile diablo namesto diablo 2 ali diablo 1 hd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Matev ::

no to je to na kar je skupnost čakala

reskin ene blesave kitajske igrice

togo ::

Dol jim visi. >:D
Samo še denar. ;((

money money must be funny _ kot poje ABBA

No ja, treba je razumet, vsaka zgodba se enkrat konča.

Pa lep pozdrav

guybrush ::



Haha ker fail je ta blizzard

Zmajc ::

haha, sramota.

HighBane ::

https://www.reddit.com/r/Diablo/comment...

Trailer video za Diablo immortal je bil tako močno dislikan, da so ga ponovno naložili :)) , seveda ni nič boljše.

RIP gaming mladosti, kravatarji so zavohali denar in pokupili vse, kar smo imeli radi. (seveda ne pomaga, da sheeple masovno navalijo na pogrete uspešnice... )

Zmajc ::

Haha moj komentar je bil zbrisan v roku par minut. Res jim je slava stopila v glavo. To je dobesedno delanje norca z ljudi.

ru7 ::

Ravno pred dopustom sem imel prvi RIP.

 1

1


 2

2



Power pilon + reflect dmg elita. Vsega je bilo konec še preden sem se zavedal proca :/

KaiV6 ::

Kak fiasko :)

Dobesedno, karkoli bi Blizard dal ven, bi bilo bolje od tega na Blizzconu, karkoli, ce bi povedali, da bodo ukinili en class v D3, bi bilo manj backslasha :)

Me pa veseli, da jim je D3 community z enim velikim "FU" pokazal, kje stvari stojijo pri D3 v razmerju dev-community.

Dobesedno pljunek v obraz hardcore fanom Blizzarda. Sramota. A niso videli kaj se je zgodilo z EA in Command and Conquer Mobile predstavitvijo ? :) in meantime Diablo vid na YT 400k dislikes, yikes!

Blizz: Something big will be annouced for Diablo on Blizzcom
/me and millions of diablo fans buy a virtual ticket
Blizz: well.... hold your horses, not that big


TL;DR
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Zmajc ::

Če bi bila in house razvita igra ajde, da pa grejo najet kitajce, da naredijo re-skin kopije igre ki je kopija diabla 3 je najbolj patetična stvar. :)

Pol pa se delajo communitiyu norca v faco z forami kot so "um we don't know how we'll monetise the game yet" .. BULLSHIT

Itak da bo igra loot box ridden drek, če ima developer samo take igre.

Zmajc ::

Pa še nekaj mi ni jasno ...zakaj skoraj vsi mediji zagovarjajo Blizzard in čisto ignorirjo kritike communitiya?

Izi ::

Problem je, da najava mobilne igre ne sodi na Blizzcon. Na Blizzcon so prišli v glavnem PCjaši in Konzolaši v pričakovanju kaj se bo naprej dogajalo z D3 in morebitnim naslednikom, dobili smo pa najavo mobilne igre. Jasno, da je jeza in razočaranja velikansko ;((

Mobilni Diablo je vsekakor pričakovana in logična poteza, ampak kot sem rekel, najavo bi morali narediti čisto drugje in skupaj s kakšno večjo najavo prave Diablo igre.
Mobilni igričarski trg je neprimerljivo večji kot Konzolaški in PCjaški trg skupaj. Tam se obračajo take milijarde, ki so v Kozolaškem in PCjaškem igričarskem svetu nepredstavljive. Za samo franšizo Diablo je mobilna igra vsekakor pozitivna. Franšiza bo dobila milijardo novih igralcev, saj ima pametni telefon ali tablico praktično vsak Zemljan. To pa v prihodnosti pomeni tudi milijardo morebitnih novih kupcev Diabla 4 ali karkoli bo že naslednja prava Diablo igra.
Če gledamo torej s stališča za prihodnost Diablo franšize je Mobilna Diablo igra dobra tudi za Konzolaše in PCjaše. Vsekakor pa bi moral tisti vodilni pri Blizzardu, ki se je odločil za najavo mobilnega Diabla na letošnje Blizzconu, izgubiti službo. Bolj neprimeren trenutek za to najavo bi težko izbrali. Če ne bi najavili nič novega bi bilo neprimerljivo bolje.

Čez kakšno leto ali dve, ko bodo najavili Diablo 4 bomo že pozabili na ta neprijetni dogodek ;)

motorc ::

Zanima me, če (in kako) je možno Diablo 3 prodati? Ko sem ga kupil sem naredil Battle.net račun posebej za to igro, vendar sem po nekaj časa ugotovil, da mi igra ne odgovarja. Sem bolj pristaš dvojke.

Se lahko proda tako, da na novega lastnika spremenim email in mu pošljem geslo? Koliko bi sploh danes bila vredna D3 + dodatek Reaper of Souls?

P.S.: Se opravičujem, če sem vam zmotil nit pogovora.

Smurf ::

Po pravilih se ne sme prodati. Ceprav, ce imas za igro svoj racun, bo blizzard tezko to ugotovil. Cena je verjetno okoli 10€.

ahac ::

Čez kakšno leto ali dve, ko bodo najavili Diablo 4 bomo že pozabili na ta neprijetni dogodek

Mislm, da ne bomo pozabili.
Do zdaj je ime Blizzard še vedno (kljub nekaj večjim napakam v zadnjih letih) pomenilo določeno kvaliteto.
Od Blizzcona 2018 dalje pa tega ne pomeni več. Zdaj se lahko tudi neka kitajska igra prodaja pod Blizzard imenom. Tudi, če bo Diablo Immortal dobra igra, je zdaj "Blizzard" samo brand, ki ga očitno lahko nalimajo na karkoli hočejo...
Zelo se bodo moral potrudit, da tole popravijo.



ps.
Če je Immortal res namenjen novim igralcem... zakaj pravijo, da je zgodba postavljena med D2 in D3?
To bi dost bolj zanimalo obstočeje fane kot pa novega igralca, ki nima pojma kaj se zgodi v drugih igrah.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

guybrush ::

Zmajc je izjavil:

Pa še nekaj mi ni jasno ...zakaj skoraj vsi mediji zagovarjajo Blizzard in čisto ignorirjo kritike communitiya?



So your favorite company did something really stupid and now the fans are pissed. Usually this would force the company to reconsider their actions and possibly even apologize. For some reason this doesn’t happen in the video game industry.

Acti-Blizzard is a huge company that spends huge amounts on PR. I bet Acti-B is going to turn to the video game “journalists” they work with and try to regain control of the narrative. The headline would probably be “Elitist Diablo Fans Throw Tantrum Over Getting What They Asked For. And that’s a bad thing.”

To kar sm najdu glede tega. Probavajo kontrolirat skodo zato se skus ponavljajo, da delajo na vecih projektih, reuplovdajo trailerje, dislajke brisejo, itd.

KAVINSKY ::

Vajenc ::

Meni je všeč izdaja mobilnega Diabla, upam celo, da bodo sčasoma prenesli vse svoje igre v mobilno izvedbo. Diablo bo prvi pravi mobilni test, čeprav so že s HS pokazali kako se naredi kvalitetno mobilno igro s kartami. Zaradi razlogov, ki jih je naštel Izi, so mobilne igre tudi edina možna pot, ki ostane Blizzardu.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

ahac ::

Meni je všeč izdaja mobilnega Diabla, upam celo, da bodo sčasoma prenesli vse svoje igre v mobilno izvedbo.
Ampak to ni mobilni Diablo, to je neka kitajska igra z Diablo imenom. Če bi res portali Diablo 3 na telefone kot so ga na Switch, se nihče ne bi razburjal.

Tole se mi zdi dober članek o tem:
https://www.polygon.com/2018/11/5/18064...

in en stavek super povzame bistvo:
Fans were at BlizzCon to see what Blizzard can do with the ideas of other companies, not what other companies can do with Blizzard's ideas.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Zmajc ::

Vajenc je izjavil:

Meni je všeč izdaja mobilnega Diabla, upam celo, da bodo sčasoma prenesli vse svoje igre v mobilno izvedbo. Diablo bo prvi pravi mobilni test, čeprav so že s HS pokazali kako se naredi kvalitetno mobilno igro s kartami. Zaradi razlogov, ki jih je naštel Izi, so mobilne igre tudi edina možna pot, ki ostane Blizzardu.


Katere gobe si pa ti jedel? Mobilni trg je trg kot vsak drugi, ni pa EDINI trg v katerega se splača investirat.

Matev ::

mobilni diablo bi bil smiselen zame le če bi lahko obtoječ račun in karakterje igral tako na mobitelu kot na pc-ju
potem bi bilo kul ja

drugače je pa to zgolj ena sekljačina z diablo imenom

Vajenc ::

Mobilni trg je daleč največji. To lahko vidiš trezen povsod po svetu.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zmajc ::

Vajenc je izjavil:

Mobilni trg je daleč največji. To lahko vidiš trezen povsod po svetu.


Kar pomeni da se splača investirat samo v mobilni trg? Uh huh.

Rockstarsi miljarde $ z GTA5 niso zaslužili na mobilnem trgu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Matev ::

Mobilni trg je daleč največji.


in zato so svoj največji adut zaupali eni levi kitajski cashgrab shit company???

Vajenc ::

To bi bil boleč poraz za Blizzard, če bi se kitajci izkazali za nesposobne. Ampak, glede na to, da imajo kitajci veliko izkušenj na svojem področju in da Blizzard vedno strmi k perfekciji, polagam velike upe, da bo Diablo Immortal uspešnica.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zmajc ::

Ti sploh bereš kaj pišeš? Kitajci so uspešni samo v dveh stvareh ... kopiranju idej in anti consumer mikrotransakcijah kjer po kapljicah 1000x preplačaš igro.

Izi ::

Vajenc ima kar prav. Kar se tiče mobilnih iger so Kitajci glavni.
Azijci na splošno imajo radi mikrotansakcije v igrah, ampak ne smemo pozabiti, da so igre z mikrotransakcijami zastonj.

Za Diablo Immortal še ni znano kateri finančni model bo Blizzard izbral:
1. Zastonj igra z mikrotransakcijami
2. Plačljiva igra brez mikrotransakcij

Pri Blizzardu pravijo, da se bodo najprej posvetili igralnemu načinu. Kot poznamo Blizzard bodo igro, čeprav jo ne bodo delali čisto iz nule, pilili še par let preden bodo zadovoljni. Šele na koncu se bodo odločili ali bo igra zastonj ali plačljiva.

Torej ne prehitevajmo. Igra je šele v začetni fazi izdelave. Izid bo najverjetneje šele leta 2020.
Ampak če ugibam, potem se bodo najverjetneje odločili za zastonjski model z mikrotransakcijami, ker je trg bolj naklonjen temu modelu. Sploh Azijski trg, ki je največji, praktično zahteva prvi model, ker očitno Azijci ne marajo kupovati iger ampak jih raje plačujejo sproti in po malem.
Pa tudi delničarji bodo verjetno pritisnili za prvi model. Ameriški in Evropski plačljivi Diablo 3 jim ne prinaša praktično nič denarja, medtem ko jim zastonjski Azijski Diablo 3 z mikrotransakcijami ves čas prinaša ogromen denar. Activision Blizzard, je lani samo z mikrotransakcijami zaslužil 4 milijarde dolarjev. Finančne odločitve pa so vedno v rokah delničarjev.

Zmajc ::

Izi je izjavil:

Finančne odločitve pa so vedno v rokah delničarjev.

Ja, Diablo Immortal je prav očitno izsiljen s strani delničarjev, saj se tu gre samo za dobiček za vsako ceno in nič drugega. Glede na to da igro razvija podjetje ki vse ostale igre financira z mikrotransakcijami pa po moje sploh ni vprašanje kaki finančni model bo igra imela. Vsem je jasno kam pes taco moli. Zato je vsako sprenevedanje samo še večje norčevanje z blizzard fanov.

btw, koliko sem bral reddit so kitajski gamerji prav tako kot na zahodu nezadovoljni z Diablo Immortal in z podjetjem ki ga dela.

Še par let nazaj so se pri Blizzardu za 1. april delali norca z mobilne verzije diabla, zdaj pa smo tu s česa so se delali norca. :))

Matev ::

diablo kot tak je mrtva igra

tudi strimerji so ga skor čist opustli po debaklu iz shitcoma

Vajenc ::

Izi je izjavil:


Torej ne prehitevajmo. Igra je šele v začetni fazi izdelave. Izid bo najverjetneje šele leta 2020.

Na google play se lahko že vnaprej registriraš, na appstoru pa bo to mogoče "soon" (blizzard trademark), tako da zna biti celo prej.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

togo ::

Matev ::

togo tvoj video je iz leta 2016

tu je en novejši:

togo ::

Po Blizzcon-u se je sezona končala in menim tudi igra.IZI naredi zaključek, da končamo, kot se spodobi.
Ni da se čaka do 16.12..

LP

ru7 ::

Abel si zaključil za to sezono? :/

killer86 ::

Izi ::

killer86 je izjavil:

Patch 2.6.4 PTR Preview

O, spet po dolgem času en hud Buff :)) Na prvi pogled so vsi seti povprečno okoli 3-krat močnejši.
Legacy of Nightmares (LoN) buildi bodo morda spet uporabni saj so kar 5-krat močnejši, iz 100% na 500%
So pa tudi na novo balansirali klase, ker Necromancer, ki je bil do sedaj najmočnejši klas ni dobil praktično nobenega buffa, ostali pa kar velike >:D

Sezona 16 se bo imenovala "Season of Grandeur".
Če prav razumem bomo vsi v sezoni dobili moč RoRG prstana brez da bi nosili ta prstan. Pa tokrat bo to delovalo izključno samo v sezoni, pri izven sezonskem igranju pa tudi v času sezone ta zadeva ne bo vključena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

Lahko si blizzard diablo franšizo nekam porine. I'm outa here.

Izi ::

Zmajc je izjavil:

I'm outa here.
Pravilno se napiše "outta" :P in kolikor vidim si ti "outta here" že kar nekaj sezon ;)
Jaz bom probal 16. sezono, če bo čas. Začetek bo kot kaže ravno med božično novoletnimi prazniki.

Zmajc ::

Za Path of Exile decembra pride ven noxi expansion ki ima zelo primerno me:

BETRAYAL. :))

Matev ::

zanima me kaj se bo zgodilo z ratruni v novi sezoni
bodo še aktualni, ali pa bo to zgodovina

Smurf ::

Sicer je malo verjetno, da kdo se nima igra. Ampak ta teden se da kupiti D3 z dodatkom za 15$.

sajmonmofo ::

a komu dela ptr ?

Matev ::

meni piše da lahko samo uninstall naredim
pa sem kliknil in potem spet 16giga dol povleku in je sedaj isto

guybrush ::

sajmonmofo ::

Matev je izjavil:

meni piše da lahko samo uninstall naredim
pa sem kliknil in potem spet 16giga dol povleku in je sedaj isto


ja krasno, tu isto ...

Izi ::

V ponedeljek so napisali:
We’re launching the Patch 2.6.4 PTR later this week for some rapid-paced testing, and we want you to have the full download before you jump in to provide feedback.
Morda še ne deluje. Jaz gornji stavek razumem kot da naj bi PTR štartal proti koncu tedna, ampak preload je pa že na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Pravijo, da PTR strežnik sedaj deluje.

Ena izmed novosti je rdeči žarek pri Primal predmetih:

ahac ::

Zanimiv članek:

The Past, Present, And Future Of Diablo
https://kotaku.com/the-past-present-and...

Drugi Diablo 3 expansion so skenslal, še preden je izšel Reaper of Souls
Diablo 4 je bil originalno zamišljen kot Diablo Dark Souls (s pogledm od zadaj), pa so rebootal razvoj
Activision jim teži, da morajo zmanjšat stroške
Immortal naj bi po originalnih planih najprej izšel samo na Kitajskem
Delajo tudi "Warcraft Pokemon GO" za telefone
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()
««
147 / 157
»»