» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
140 / 157
»»

Matev ::

hočemo lestvico
Hočemo lestvico!
HOČEMO LESTVICO!!!
:)

togo ::

Določena zlobca - dva sta sand dweller in dervish - me vedno ubijeta iz prve - dobro, da awerness prime. Zato sem šel malo pogledat, kaj je narobe s tem in našel tole.

Not necessarily a bug, but it's a pretty broken mechanic. Sand dwellers (when their shield is up) and dune services (when they spin) have a projectile reflect mechanic that reflects your impales back at you at full dmg so they can insta proc/kill you AND your party regardless of toughness. Nothing shows up in the "killfeed" because you basically killed yourself with your own impale.
So we skip sand dwellers and dervishes in runs. That works.


Tole je precej pomembno, sploh če igrate na HC. Baje deluje z vsemi orožji, ki se mečejo, torej tudi pri drugih karakterjih, ne samo pri DH.
Moja izkušnja na srečo ni bila preveč boleča, pa vendar, naj vas to ne odvrne do igranja tudi na HC. Je pa dobro vedeti.

Lp

Izi ::

togo je izjavil:

Tole je precej pomembno, sploh če igrate na HC. Baje deluje z vsemi orožji, ki se mečejo, torej tudi pri drugih karakterjih, ne samo pri DH.
Moja izkušnja na srečo ni bila preveč boleča, pa vendar, naj vas to ne odvrne do igranja tudi na HC. Je pa dobro vedeti

Zato jaz na HC že od nekdaj pobijanje prepuščam svojim Gargantuanom :P
Ni treba skrbeti da bom z reflektiranim damageom ubil samega sebe in ker mi ni treba sekljati, streljati in čarati lahko celotno pozornost usmerim v izogibanje daljinskih čarovnij ki jih zlobci mečejo in postavljajo naokoli.

Edina stvar, ki je na HC mojemu doktorju življenjsko nevarna, poleg Guardianov seveda, so tisti na videz majhni in nenevarni Shock Towerji, katerih elektrika seka tudi čez pol ekrana daleč in to hkrati na vse kar se premika. Me zadane četudi so vsi moji Peti pred menoj. Že na okoli GR 70 me "one shootne", če se jim približam nekje na pol ekrana daleč.
Če katerega zagledam, moram dolgo in zelo daleč v ozadju potrpežljivo čakati, da si moji Gargantuani končno vzamejo čas za Shock Tower, potem ko morajo prej seveda vse naokoli pobiti tiste nenevarne in nepomembne sovražnike. Najbolj nevarne zadeve si vedno pustijo za konec ;((

Actarus16 ::

Kaj je zdaj to :P slotech-ov poštar mi nič mailov ne pošilja :P ... ali vsi tako vneto igrate? :D

KaiV6 ::

Ni casa ker vsi uporabljajo kalkulatorje, kateri lik je bil najbolj buffan do zdej, da ga bodo igrali v S12 :)

Izi bo vesel, ker Helltooth (garg) je bil zopet buffan, jaz pa sem tudi vesel za little Barbarian love od Blizzarda :)
<insert>podpis.html</insert>

potepuhec ::

A je ze kaj govora o koncu sezone? Da vem do kdaj je zadnji cas, da si vzamem ene par ur casa, da koncam sezonsko potovanje :)

Izi ::

potepuhec je izjavil:

A je ze kaj govora o koncu sezone? Da vem do kdaj je zadnji cas, da si vzamem ene par ur casa, da koncam sezonsko potovanje :)

Nič se še ne mudi, nič še ni uradnega, je pa skoraj gotovo, da bo konec 11. sezone enkrat v oktobru. Po moje šele v drugi polovici oktobra.

togo ::

Season 11 End & Season 12 Start Dates

You can sort through your rollover rewards and review your progress on the Leaderboards between Seasons. It's a great time to reflect on the accomplishments you've made and enjoy the fruits of your pre- and post-Season loot hunts!
Season 11 will be ending on the following dates and times:North America: Friday, October 20 @ 5:00 p.m. PDT Europe: Friday, October 20 @ 5:00 p.m. CESTAsia: Friday, October 20 @ 5:00 p.m. KST
Season 12 will begin about three weeks afterward on the dates below:North America: Thursday, November 9 @ 5:00 p.m. PDT Europe: Thursday, November 9 @ 5:00 p.m. CESTAsia: Thursday, November 9 @ 5:00 p.m. KST
Note: Season 12 will begin on a Thursday to ensure there is adequate time to respond to potential issues with Seasons before the weekend begins.
For time zone assistance, check out this handy guide. We look forward to seeing you in Season 12!

vir: https://us.battle.net/d3/en/blog/210974...

Izi ::

Sicer je že že Togo objavil datume, ampak ker mu močno primanjkuje oblikovalskih sposobnosti :P ne bo odveč, če še enkrat zapišemo datume na malo bolj viden način.

Konec 11. sezone:
Petek, 20. oktober 2017 ob 17:00


vmes bo 3 tedne pavze in v tem času bo nadgradnja na verzijo 2.6.1, ki je v glavnem velik buff za vse klase, da bodo lahko končno konkurirali divjemu Necromancerju.

Začetek 12. sezone:
Četrtek, 9. november 2017 ob 17:00


začetek nove sezone bo v četrtek, da bodo lahko še pred začetkom vikenda popravili morebitne težave ob startu sezone.

Actarus16 ::

Super...komaj čakam novo sezono...to sezono sem precej hitro dosegel zadane cilje in je pol malo upadel tisti rush...naslednjo sezono bolj na easy :D

kkemikk ::

Kaj boste igrali naslednjo sezono?

FireSnake ::

V čem je finta teh sezon?

Jaz imam špil (tudi ROS), single player sem preigral.
Nekak sem izgubil interes.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zmajc ::

Če si preigral samo single player igre sploh še nisi videl. :D

Izi ::

kkemikk je izjavil:

Kaj boste igrali naslednjo sezono?

Jaz spet moj najljubši WD in sicer Zunimassa Gargantuan za "resno" delo in Helltooth Gargantuan za speed rune.
Cilj za 12. sezono je doseči GR 100 z Zunimassa Gargantuani. Solo seveda :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

KaiV6 ::

Koncno po ne vem koliko sezonah je Barb viable, tako da HC Barb :)
<insert>podpis.html</insert>

Freya# ::

Jaz pa komaj čakam HC WIZ :). Isto bo mogu GR 100 padt

sixxs ::

Tudi moja PRVA izbira bo Barb...

kkemikk ::

Je kdo kaj testiral PTR? Tale HoTa barb zgleda kar kull, samo kakšen GR je sposoben naredin pri paragonih okol 1k? Vsak video ki je na YouTube in prikazuje gameplay ima vsaj 2k paragonov.

togo ::

SEASON 12

Season 12 - Conquests
oOn a Good Day (SC) / I Can't Stop (HC): Level three Legendary Gems to level 65.
oBoss Mode (SC) / Worlds Apart (HC): Kill the following bosses at max level on Torment X or higher within 20 minutes of the start of the game.
oThe Thrill (SC) / Super Human (HC): Reach Greater Rift Level 45 Solo without any Set items equipped.
oCurses! (SC) / Stars Align (HC): Kill 350 or more monsters in a Cursed Chest event at level 70 in Torment X difficulty or higher.
oYears of War (SC) / Dynasty (HC): Reach Greater Rift Level 55 Solo with the full bonuses of six of the following Class sets.

Season 12 - Haedrig's Gift ("Free Set")
oBarbarian - Immortal King's Call
oWizard - Vyr's Amazing Arcana
oDemon Hunter - Natalya's Vengeance
oWitch Doctor - Spirit of Arachyr
oMonk - Uliana's Stratagem
oCrusader - Seeker of the Light
oNecromancer - Trag'Oul's Avatar

Season 12 - Cosmetic Rewards
oHeaven Portrait Frame
oFiacla-Géar Wings

VIR:https://d3sanctuary.com/season-12-overv...
Tu si pa lahko še slikce pogledate 8-).

krefi ::

pozdravljeni sem nov v igri
in sicer imam dve klasi na lvl 70 crusader/deamon hunter sicer mi je deamon hunter veliko bolj usecen za igranje zato bom igral vecino casa njega sedaj pa me zanima sam potek igre ko prides enkrat do lvl 70 kaj naprej ter kje in kako najlazje dobiti stvari za sete.
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

FireSnake ::

Zmajc je izjavil:

Če si preigral samo single player igre sploh še nisi videl. :D


Ker?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

Ni bistvo diabla v single playerju. :) Pravi čar igra dobi s sezonami.

Zmajc ::

- Co-op
- adventure mode
- rifti in greater rifti
- advanced gameplay z seti in legendarnimi itemi
- set dungeoni, bountiyi
- sezone

Single player je dejansko bolj tutorial kot karkoli drugega.

FireSnake ::

Kako kar najhitreje nabit XP?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Actarus16 ::

krefi je izjavil:

pozdravljeni sem nov v igri
in sicer imam dve klasi na lvl 70 crusader/deamon hunter sicer mi je deamon hunter veliko bolj usecen za igranje zato bom igral vecino casa njega sedaj pa me zanima sam potek igre ko prides enkrat do lvl 70 kaj naprej ter kje in kako najlazje dobiti stvari za sete.


Toliko stvari je,da je skoraj nemogoče razložit vse tukaj :)) Najbolje je,da greš na Utube in pogledaš par tutorialov za tvoje klase in pa na kakšno spletno stran,kjer je vse razloženo...kateri itemi so najboljši za določen set itd...Pa srečno in se vidimo kaj Ingame ;)

krefi ::

Actarus16 je izjavil:

krefi je izjavil:

pozdravljeni sem nov v igri
in sicer imam dve klasi na lvl 70 crusader/deamon hunter sicer mi je deamon hunter veliko bolj usecen za igranje zato bom igral vecino casa njega sedaj pa me zanima sam potek igre ko prides enkrat do lvl 70 kaj naprej ter kje in kako najlazje dobiti stvari za sete.


Toliko stvari je,da je skoraj nemogoče razložit vse tukaj :)) Najbolje je,da greš na Utube in pogledaš par tutorialov za tvoje klase in pa na kakšno spletno stran,kjer je vse razloženo...kateri itemi so najboljši za določen set itd...Pa srečno in se vidimo kaj Ingame ;)


hvala za odgovor.
sem najdel ja guide za svojo klaso in pregledal nekaj yt posnetkou ter prebral osnove igre zanima me samo kako dropajo itemi pac kvaliteta dropov se gre na moj lvl ali tezavnost igranja oy. kaj drugega?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zmajc ::

Višjo težavnost in/ali z večimi igralci kot igraš večjo šanso za drope legendarnih itemov imaš. Gear ponavadi farmaš v riftih in greater riftih v adventure mode.

Actarus16 ::

Kot je že Zmajc povedal je najbolje farmat na čim višji torrent rift v skupini ali pa Greater rift,seveda čim višji :D Pa ne pozabi na Canai kocko...kjer lahko rumene stvari upgrejdaš ali pa določen set item convertaš v tistega ki ti manjka....Tudi za Canai cube si malo preberi....marsikaj lahko tam počneš ;)

krefi ::

canai cube ze poznam in seveda ga uporabljam. igram pa kot je spodaj na slikah ravidno najvec torment VI public rift ker seveda v visjega se nemorm iti.



e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Izi ::

krefi je izjavil:

igram pa kot je spodaj na slikah ravidno najvec torment VI public rift ker seveda v visjega se nemorm iti.

NUJNO !!! moraš v vsa orožja vgraditi slot za geme in vanj vstaviti zelene geme. To je vedno prva in glavna stvar, ki jo moraš narediti. Zeleni gem najvišje stopnje v orožje šele potem pridejo na vrsto gemi za opremo.

Legendarno orožje brez slota in v njem zeleni gem je slabše kot navadno rumeno rožje s slotom in zelenim gemom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

togo ::

IZI, dej včalni ga v slotech communities, da ga vidmo in lahko tudi povabimo v igro.
Lp

kkemikk ::

Izi to sezono malo spal ;)

Izi ::

togo je izjavil:

IZI, dej včalni ga v slotech communities, da ga vidmo in lahko tudi povabimo v igro.

SloTech komuna je odprta za vse in se mora sam včlaniti. Ne rabi nobenega povabila in kakšne potrditve.

A smo res že 21. oktober!? Se pravi je sezona že končana? :O
Bo treba narediti eno končno lestvico za 11. sezono :8), ampak kaj ko je moj junak trenutno tako zaposlen, da ves prosti čas porabi v igri Elex. Tako zasvojive igre kot je Elex že desetletja nisem igral. 8-)

krefi ::

Izi je izjavil:

togo je izjavil:

IZI, dej včalni ga v slotech communities, da ga vidmo in lahko tudi povabimo v igro.

SloTech komuna je odprta za vse in se mora sam včlaniti. Ne rabi nobenega povabila in kakšne potrditve.

A smo res že 21. oktober!? Se pravi je sezona že končana? :O
Bo treba narediti eno končno lestvico za 11. sezono :8), ampak kaj ko je moj junak trenutno tako zaposlen, da ves prosti čas porabi v igri Elex. Tako zasvojive igre kot je Elex že desetletja nisem igral. 8-)


kako se pridružim sem iskal pa nikjer ne najdem slotech
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Izi ::

krefi je izjavil:

kako se pridružim sem iskal pa nikjer ne najdem slotech

Tukaj je bilo že nekajkrat omenjeno, ampak se hitro izgubi, ker tale Diablo tema postaja ena najobsežnejših na Slo-Techu :D
Kot kaže moraš pri iskanju jezik preklopiti na Britansko Angleščino.

krefi ::

Izi je izjavil:

krefi je izjavil:

kako se pridružim sem iskal pa nikjer ne najdem slotech

Tukaj je bilo že nekajkrat omenjeno, ampak se hitro izgubi, ker tale Diablo tema postaja ena najobsežnejših na Slo-Techu :D
Kot kaže moraš pri iskanju jezik preklopiti na Britansko Angleščino.


hvala sem našel
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Actarus16 ::

Zdaj ko te lahko najdemo online....te bomo lahko na hitro oblekli....malo gear boost....z veseljem, nas je že kar dosti :D

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 - Končna lestvica 11. sezone



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ kkemikk
Chapter 9 - Guardian __ Zmajc
Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16
Chapter 9 - Guardian __ Freya#
Chapter 9 - Guardian __ nuclid
Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ Vajenc

Chapter 8 - Conqueror _ paco
Chapter 8 - Conqueror _ sixxs

Chapter 7 - Destroyer _ Andreos1

Chapter 6 - Champion _ guybrush
Chapter 6 - Champion _ Kenpachi
Chapter 6 - Champion _ miskoslo

Chapter 4 - IV ________ ru7
Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ kentrix
Chapter 4 - IV ________ KaiV6


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _88 (11:30) __ togo - HC Demon Hunter
_2. _76 (11:48) __ Actarus16 - HC Demon Hunter
_3. _72 (12:53) __ Izi - HC Witch Doctor
_4. _63 (12:27) __ Andreos1 - HC Monk
_5. _25 (_4:04) __ KaiV6 - HC Necromancer


Normalna Solo Greater Rift lestvica

_1. 100 (13:13) __ kkemikk - Necromancer
_2. _90 (13:30) __ sixxs - Necromancer
_3. _87 (14:42) __ togo - Necromancer
_4. _84 (14:21) __ Izi - Necromancer
_5. _81 (10:03) __ klasicni - Necromancer
_6. _81 (13:04) __ Freya# - Necromancer
_7. _80 (12:02) __ killer86 - Necromancer
_8. _75 (_6:04) __ paco - Wizard
_9. _75 (_8:32) __ nuclid - Demon Hunter
10. _75 (11:26) __ Vajenc - Necromancer
11. _75 (12:51) __ Actarus16 - Necromancer
12. _75 (13:04) __ Matev - Monk
13. _75 (13:22) __ Zmajc - Necromancer
14. _75 (14:03) __ guybrush - Witch Doctor
15. _70 (_9:21) __ potepuhec - Necromancer
16. _60 (_8:49) __ miskoslo - Necromancer
17. _59 (11:13) __ Kenpachi - Wizard
18. _50 (_5:46) __ kentrix - Necromancer
19. _45 (_4:47) __ ru7 - Wizard


Paragon lestvica

_1. 1252 | ____ __ kkemikk
_2. _885 | 1075 __ togo
_3. _745 | _822 __ Actarus16
_4. _801 | ____ __ Matev
_5. _769 | ____ __ paco
_6. _767 | ____ __ sixxs
_7. _761 | ____ __ killer86
_8. _733 | _660 __ Izi
_9. _733 | ____ __ Freya#
10. _728 | ____ __ guybrush
11. _647 | ____ __ Zmajc
12. _646 | ____ __ nuclid
13. _645 | ____ __ klasicni
14. _625 | _260 __ potepuhec
15. ____ | _625 __ Andreos1
16. _605 | ____ __ Vajenc
17. _599 | ____ __ miskoslo
18. _496 | ____ __ Kenpachi
19. _385 | ____ __ kentrix
20. _283 | ____ __ ru7
21. ____ | __94 __ KaiV6

Actarus16 ::

Čestitke vsem ;) V 12. sezoni pa barbarci na vrh :P

togo ::

No pa je uspelo :D.
Moj prvi gr 90 na SC 8-).

Predno pride novi patch.

kkemikk ::

Kaj to sezono ste vsi spali malo da ni noben cez 1k paragonov prilezel razen mene? Pa še jaz sem po prvem mescu malo zaspal :)

Vajenc ::

Togo je bil čist podivjan na HC in je tudi presegel 1k paragonov ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

kkemikk ::

Ooops pa res, :)

Čist spregledal HC paragone :D

togo ::

Patch 2.6.1 Now Live8-)

krneki ::

O lej, necro je 9.99 ojra. Da vidmo tole reč...

togo ::

Končno mi je uspelo tud na HC narest gr 90 pa čeprav z novim patchom (prej 89)8-).

Očitno sem še zadnji vztrajni ljubitelj pobijanja zlobcev>:D.

Zgleda da bo res treba počakat na start sezone.

sixxs ::

Sam tale patch je bomba... z ww barbom sem šel čez gr90 kot za šalo...:D...končno je Barb ob boku ostalim...
togo...nisi zadnji, le z leti se je naš čas in entuziazem za preigravanje malo zmanjšal...8-)

Actarus16 ::

Čakite čakite...a ni treba vso opremo na novo farmat?? So spremenili obstoječo? Rečeno je bilo drugače.... a to bi bilo meeeegaaa :D Potem moj primal bul katos ostane? ;)

kkemikk ::

Kaj so leaderbordse že odmrznili?

krneki ::

Set bonuse so spremenil za obstoječo opremo. Bonuse legov pa ne, tko da je te treba nafarmat...ma sej itak bo nova sezona.
««
140 / 157
»»