» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
133 / 157
»»

Shadow666 ::

Si že na 39 ;D Čestitke poba!
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

potepuhec ::

Vajenc je izjavil:

Odlično. Če nisem kaj spregledal, tako visoko predstavnika ST lestvice še nismo imeli.

Smo, smo... in to celo na koncu sezone, ko vsi igrajo solo in se borijo za mesta na lestvici ;)
pacman je bil v S6 - 12, S7 - 51 in S8 - 38
nuclid je bil v S8 - 48
kita104 pa v S8 - 52
verjetno se kje kdo ampak za ostale ne vem iz glave, iskat po lestvicah za nazaj pa se mi ne da.

Sedaj na zacetku sezone solo lestvico igrajo boljsi igralci samo za sharde ali pa malo za dolgcas ubijat. Vsekakor Izijev rezultat ni slab... bo pa, ce bo pri tem ostalo, za konec sezone verjetno prenizek za na lestvico.

Shadow666 ::

koncno dobil ancient harvester knife! :D vzelo mi je 24 rerolov navadnega harvesterja.... jezus kristus that was a ride.kaj je blo najvec rerollov k ste jih rabl za en wep ali item da ste ga kanaial v ancienta? :D moj pomoje tale.ostalo mi je prej ratal dobit
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

potepuhec ::

Shadow666 je izjavil:

koncno dobil ancient harvester knife! :D vzelo mi je 24 rerolov navadnega harvesterja.... jezus kristus that was a ride.kaj je blo najvec rerollov k ste jih rabl za en wep ali item da ste ga kanaial v ancienta? :D moj pomoje tale.ostalo mi je prej ratal dobit

Jaz sem v prejsnji sezoni, za na pol solidnega sacred harvesterja, porabil preko 120 rerolov v kocki pa upgrade-al sem par 100 rumenih v upanju da bom dobil anc sacred harvester (povprecno sem dobil 3 na 100 poizkusov in vsega skupaj niti enega anc).
Kaksnega pa sem dobil pa lahko pogledas na lestvicah prejsnje sezone... zalost od zalosti...

Izi ::

Jaz z antičnim Harvesterjem na SC nikoli nisem imel nobenih problemov, ponavadi ga dobim kot loot nekje okoli paragona 500. Redko kdaj moram uporabiti en ali dva "reforga". Na HC je pa kar velik problem, še posebej ko ga izgubiš vsakič ko umreš :P
Reforge jaz vedno uporabim kot zadnjo skrajno možnost. Na začetku vedno rumeno opremo spreminjam v legendarno.
Največji problem WD-ja na startu je pri meni prstan "The Shortman's Finger". Vedno imam že celotno Helltooth opremo prstana pa še ne. Šele z njim WD postane raketa, ki melje vse pred seboj, HT Garg build pa brez njega sploh ne deluje. Pa kakšen dober "Nemesis Bracers" je tudi kar težko dobiti že prvi dan, brez njega pa na začetku ne gre nikamor.
Najbolj redek predmet je pa po moje "Tasker and Theo". Imeti dober antični T&T je pa sploh utopija.


Shadow666 je izjavil:

Si že na 39 ;D Čestitke poba!
Sem še malo pritisnil na GR 84 in sem spet na 34 mestu: S9 Witch Doctor Greater Rift 8-)

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 lestvica - 9. sezona


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ kita103
Chapter 9 - Guardian __ pacman
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ Vajenc
Chapter 9 - Guardian __ nuclid

Chapter 8 - Conqueror _ killer86
Chapter 8 - Conqueror _ togo

Chapter 7 - Destroyer _ Matev
Chapter 7 - Destroyer _ Actarus16
Chapter 7 - Destroyer _ ru7

Chapter 6 - Champion _ kkemikk
Chapter 6 - Champion _ sixxs
Chapter 6 - Champion _ Andreos1

Chapter 5 - Slayer ____ sajmonmofo
Chapter 5 - Slayer ____ Kenpachi
Chapter 5 - Slayer ____ kentrix

Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`
Chapter 4 - IV ________ miskoslo
Chapter 4 - IV ________ guybrush
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ bozicek
Chapter 4 - IV ________ Tribal
Chapter 4 - IV ________ Shadow666


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 72 (11:28) __ Izi - HC Witch Doctor - Spet sem najbolj pogumen :D

_2. 69 (11:13) __ togo - HC Demon Hunter
_3. 67 (13:06) __ Actarus16 - HC Demon Hunter

_4. 62 (_9:22) __ KaiV6 - HC Witch Doctor

_5. 58 (_5:10) __ Vajenc - HC Demon Hunter
_6. 58 (_7:57) __ Andreos1 - HC Barbarian


Normalna Solo Greater Rift lestvica

_1. 85 (13:44) __ pacman - Witch Doctor - Čestitke za 85 8-) Doktorji so zavzeli vrh :P
_2. 84 (13:14) __ Izi - Witch Doctor
_3. 83 (14:37) __ Shadow666 - Witch Doctor
_4. 82 (12:43) __ kita103 - Monk

_5. 77 (11:53) __ klasicni - Witch Doctor

_6. 72 (10:51) __ Vajenc - Wizard
_7. 72 (11:24) __ sajmonmofo - Monk
_8. 70 (_7:50) __ potepuhec - Witch Doctor
_9. 70 (_8:49) __ nuclid - Monk
10. 70 (_9:46) __ killer86 - Barbarian
11. 70 (12:01) __ kkemikk - Crusader

12. 67 (12:11) __ togo - Demon Hunter
13. 65 (_5:47) __ ru7 - Monk
14. 62 (_9:12) __ sixxs - Witch Doctor
15. 60 (_6:49) __ Tribal - Demon Hunter
16. 60 (_9:47) __ Actarus16 - Barbarian
17. 58 (14:11) __ Ajnstajn` - Witch Doctor
18. 56 (10:03) __ Kenpachi - Barbarian
19. 55 (11:26) __ Matev - Barbarian
20. 53 (_6:06) __ miskoslo - Monk
21. 45 (_9:51) __ bozicek - Barbarian
22. 30 (_8:33) __ kentrix - Demon Hunter
23. 20 (_6:41) __ guybrush - Wizard


Paragon lestvica

_1. _993 | ____ __ pacman
_2. _947 | ____ __ kita103
_3. _922 | ____ __ killer86

_4. _888 | ____ __ potepuhec
_5. _839 | ____ __ Shadow666
_6. _812 | _632 __ Izi

_7. _755 | ____ __ nuclid
_8. _591 | _737 __ togo
_9. _709 | ____ __ kkemikk
10. _698 | ____ __ klasicni
11. _695 | ____ __ Matev
12. _666 | ____ __ sajmonmofo
13. _634 | ____ __ ru7
14. _600 | _531 __ Vajenc

15. _559 | _592 __ Actarus16
16. _559 | ____ __ Ajnstajn`
17. ____ | _469 __ Andreos1
18. _448 | ____ __ sixxs
19. _444 | ____ __ Tribal
20. ____ | _425 __ KaiV6
21. _402 | ____ __ miskoslo
22. _375 | ____ __ Kenpachi
23. _251 | ____ __ bozicek
24. _156 | ____ __ kentrix
25. __34 | ____ __ guybrush

Shadow666 ::

Opa WDji smo na topu :D Lepa igra ^^ Mene tale sezona kar vleče! Samo ni mi jasno kako enih delov opreme še kar ne dobim ancient,kljub rerolom itd. ne rata :/
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Shadow666 ::

PS: Men se je ustavilo na 83, ne morem višje z Fire Batsi, ima kdo od WDjev kako idjo?So gargi boljši? Imam para 840 2,2kk dps, dokaj soliden AD bonus, ampak mi je škdoa mizerna oz enostavno zmanjka časa. Ali je pri tem bildu res tako pomembno da fishas pravi rift :/
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

potepuhec ::

Shadow666 je izjavil:

PS: Men se je ustavilo na 83, ne morem višje z Fire Batsi, ima kdo od WDjev kako idjo?So gargi boljši? Imam para 840 2,2kk dps, dokaj soliden AD bonus, ampak mi je škdoa mizerna oz enostavno zmanjka časa. Ali je pri tem bildu res tako pomembno da fishas pravi rift :/


Fishanje pravega rifta je pomembno pri vsakem buildu. Potrebujes pa s FB WD jem dobro gostoto dobrih mobov (to rabis pri vseh classih in buildih) ter RG, ki spawna adde. Single target dmg je slab, zato pa skupine prakticno demoliras... bos pa potreboval precej casa za RG, ker pocasi stackas stricken.... za razliko od gargov, ki imajo zelo dober single target dmg.

Izi ::

S tvojimi paragoni je to bolj ali manj to.
Paragon 800 z osnovno opremo gre nekje do GR 80
Paragon 800 z Antično opremo in Caldesann's Despair gre nekje do GR 85
potem pa na vsakih novih 200 paragonov lahko računaš približno en višji GR ;)
Se pravi:
P1000 gre nekje do GR 86
P2000 gre nekje do GR 91
P3000 gre nekje do GR 96
Ribarjenje za najboljši možni GRift ti prinese maksimalno kakšna 2 GR in to je to kar se tiče WD-ja.
Kar se tiče buildov, WD Garg doseže kakšna 2 GR nižje kot WD Firebat build. Kar se tiče pa klasov pa Wizard doseže kakšnih 5 GR višje kot WD.

Skratka GR 100 z WD-jem v sezoni ne boš dosegel, četudi boš igral 16 ur na dan celo sezono :P

Shadow666 ::

damn :D ne vem če bi še igral xD
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

pacman ::

Hvala IZI za čestitke :)

Evo prva 100 v grupi to sezono.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pacman ()

potepuhec ::

Izi je izjavil:

S tvojimi paragoni je to bolj ali manj to.
Paragon 800 z osnovno opremo gre nekje do GR 80
Paragon 800 z Antično opremo in Caldesann's Despair gre nekje do GR 85
potem pa na vsakih novih 200 paragonov lahko računaš približno en višji GR ;)
Se pravi:
P1000 gre nekje do GR 86
P2000 gre nekje do GR 91
P3000 gre nekje do GR 96
Ribarjenje za najboljši možni GRift ti prinese maksimalno kakšna 2 GR in to je to kar se tiče WD-ja.
Kar se tiče buildov, WD Garg doseže kakšna 2 GR nižje kot WD Firebat build. Kar se tiče pa klasov pa Wizard doseže kakšnih 5 GR višje kot WD.

Skratka GR 100 z WD-jem v sezoni ne boš dosegel, četudi boš igral 16 ur na dan celo sezono :P


Ne se pustit prestrasit... tele stevilke niti priblizno ne drzijo ;)

Ce bos malce pogledal na sezonsko lestvico, bos videl, da ze tam z okoli P1000 delajo rifte preko 90, P2000 pa je vec kot dovolj dovolj za 100... potrebujes pa za to res dobro opremo, sanjski rift in znanje ;).
85 imajo eni narejeno z manj kot P800 brez enega augmenta.
Prejsnjo sezono sem pri 1800+ parkrat za nekaj sekund failal 96 ampak na solidnih riftih... niso bili dobri se manj pa sanjski. 92 je slo pa brez problema v parih poizkusih. Sem ga pa malo polomil, ker sem samo zadnja 2 dni delal solo pa ni in ni bilo riftov.
Je pa razlika med gargi in fb bila ze prejsnjo sezono tam okoli 8-10 riftov. Gargi so enostavno povedano prepocasni in prevec neumni za visje rifte v primerjavi s FB. Bo pa v tej sezoni razlika verjetno se visja, zaradi arachyr buffa in posledicno visjih riftov na koncu sezone.

Zgodovina sprememb…

Izi ::

potepuhec je izjavil:

Ne se pustit prestrasit... tele stevilke niti priblizno ne drzijo ;)

Na držijo samo za tiste redke, kot ti, ki v skupinah dosegate do 20 GR levelov višje kot v Solo. Zato imate 20 levelov višje Geme in 20 levelov višji Caldesann's Despair, kar pomeni, da na koncu sezone dosegate 10 levelov višje GRje tudi v solo. Takih je na naši lestvici samo 5 ali 6.
Polovica igralcev na naši lestvici sicer igra v grupah ampak tam ne dosegajo kaj bistveno višjih rezultatov kot v solo, ostali pa igrajo praktično samo solo. Za vse te običajne igralce držijo tiste moje zgoraj napisane številke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Shadow666 ::

Hvala obema =) Gargi so fun za igrat, moram rečt =) Veliko bolj od FB, ki je živi douhcajt :/
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Izi ::

Gargi so po eni strani najlažji build, verjetno od vseh klasov v celi igri, odličen tudi za popolne začetnike, po drugi strani jih je pa kar težko dobro obvladati.
Če Garge prepustiš same sebi bodo čistili vse po vrsti, kar je sicer zelo varno, predvsem za HC, ampak dokaj počasno. Gargi so neumni ko hudič, pa še včasih se kam zataknejo in brezdelno stojijo, ko gre tebi za življenje. Če hočeš konkurirati Firebat buildu moraš Garge igrati povsem na enak način. Zbirati moraš velike grupe sovražnikov in Garge vsakič znova ročno castati ravno v sredino največje gužve.
Gargi v sredini velike skupine so daleč najmočnejši skil v celi igri od vseh klasov. Ko se vsi trije Gargi skupaj znajdejo v sredini velike grupe bo ta v sekundi ali dveh enostavno eksplodirala tudi na GR 85. Bistvo pa je, da si ti vedno blizu te množične smrti sovražnikov, da ti Grave Injustice uniči tisti dolgi cooldown Gargov in so že takoj pripravljeni za castanje v naslednjo skupino.
Je pa hud problem, če umreš takoj po castanju Gargov. Takrat je praktično konec, saj moraš čakati celo minuto, da lahko ponovno castaš Garge in ker brez njih ne moreš početi praktično nič je bolje, da kar prekineš GRift in začneš znova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

togo ::

Včeraj me je ubil server. Igra se je kar ustavila, ničesar nisem mogel storiti.
Me pa sedaj zanima, kako preverim na ker server me je priključilo, kajti zadnje čase je težko igrat na HC.
Rad bi preveril tudi serverje, kateri je in kateri ni, kajti če sem še tok zagrizen mi ne pomaga.
Blokada je dolga, kar nekaj sekund tudi do 5, kar je popolnoma prehuda, sploh če je vse okoli tebe polno mobov.
Hvala za pomoč
Aja še to - od zadnjega popravka imam občutek, da je količina bugov narastla. Tako v solo kot v skupini.
Je še kdo to opazil ?

krneki ::

Sem bi odsoten skoraj dve leti, pa je spet malo zabavno, ker je toliko novih stvari. Meni v redu špila brez neki zatikanj (sem prešaltal na x64 pred kakšnim tednom ali več, ko so naredili en manjši patch), celo boljše kot takrat ko sem nazadnje igral. No zaenkrat to sezono še nisem crknil. Paragoni kar letijo v primerjavi s tistim kar je bilo prej hehe. Za DH-ja sem set dungeone končal, zdaj se lotevam crusaderja, potem pa wd itd...

Zmajc ::

Čeprav sem rekel da bom to sezono ignoriral, sem se vseeno odločil da malo probam casual non competitive za sprostitev. Osebno se mi igra na x64 ne zatika čisto nič.

Shadow666 ::

je bil patch,meni tudi dela ko šus
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

klasicni ::

Izi ::

Aha, Armory in ločeno shranjevanje materialov končno prihaja :D

Primal Ancient Items :))
Legendarni -> Ancient -> Primal Ancient
Vsak močnejši od prejšnjega in seveda mnogo bolj redek. Že Ancient opremo je težko zbrati, koliko bomo farmali šele za Primal Ancient opremo.
Če je 10% možnost, da bo Legendarni postal Ancient, potem predvidevam, da bo 1% možnosti, da postane Primal Ancient >:D

Vajenc ::

Glede na to, da je patch pod okroglo št. 2.5, bi lahko prinesel še kakšno stvar. Mogoče je to kar Necromancer patch, brez Necromancerja? Še par surovih podatkov.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

KaiV6 ::

Ne stekam zakaj primal ancient .. lahko bi bil komot primal :)
ker cez dve leti kako bo zgledal top item ?
Very First Unique One Of a Kind Primal Legendary Item :)
<insert>podpis.html</insert>

Zmajc ::

Primal weaponi so čisto nepotrebni, vse ostalo je kul.

guybrush ::

Ko bi se vsaj potrudili glede primal itemov ne pa samo statse zvisali mislm kaka lenoba od developerjov pa kao nek major 2.5 patch.

Rajs bi leto-dve pocakal brez patcha pa da se porihtajo core stvari v spilu kot paragon, seti, trade, pvp itd. kot pa to sranje, kap!

Vajenc ::

Imo pa so dobro zadel s primal. Sedaj bomo običajni občasni igralci lažje prišli do p1000 in bližje gr100. Pa samo farmanje opreme bo imelo dalj časa nek smisel.

Edit: in končno bom brez slabe vesti spremenil v material večino shranjenih ancientov v nesezonski skrinji.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Izi ::

Vajenc je izjavil:

Imo pa so dobro zadel s primal. Sedaj bomo običajni občasni igralci lažje prišli do p1000 in bližje gr100.

Bojim se, da narobe gledaš na zadevo. Običajni občasni igralci bomo Primal bolj malo videvali :P
Nastale bodo samo še večje razlike med tistimi, ki igrajo več in tistimi, ki igrajo manj in pa spet bodo tudi precej večje razlike med solo in grupami. Grupe si delijo predmete in bodo torej tudi Primale dobivali 4-krat hitreje koz solisti.
Kar se pa toče običajnih igralcev smo sedaj rabili okoli 2 tedna, da se spodobno opremimo v Antično opremo. Z desetkrat redkejšo možnostjo za Primal boš torej rabil okoli 20 tednov, da se spodobno opremiš.
Ker pa sezona traja samo okoli 13 tednov se ne bomo mogli polno opremiti s Primal opremo četudi bomo celo sezono igrali prav vsak dan.

Kljub temu, da je že sedaj vse močno odvisno od sreče bo v naslednji sezoni vse skupaj še 10-krat bolj odvisno od sreče :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Matev ::

meni se zdi da je igra odkar opremo kraftaš postala samo še rudarjenje in iskanje materialov ter gemblanje

delaš bountije par ur in nato gemblaš s kadalo in cubom - reforge, upgrade itd...

Vajenc ::

Izi je izjavil:


Bojim se, da narobe gledaš na zadevo. Običajni občasni igralci bomo Primal bolj malo videvali :P...

Verjetno bomo lažje scraftali eno primal orožje kot odlicnega ancient iste sorte. S tem da bi večini classov prisel bolj prav povprecni primal kot odlicni ancient oz. tako kot to zgleda že sedaj, ko izbiramo med povprečnim legendarnim in ancientom. Glede na nepredvidljiv RNG lahko pade v prvem craftu ali pa v tudi v 100 ne.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Vajenc ::

*ko izbiramo med odličnim legendarnim in povprečnim ancientom sem mislil...
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zmajc ::

Mogoče pa bo cela stvar povzročila večjo raznovrstnost, ne da vsi igrajo iste 3 builde.

Če boš dobil nek obskuren weapon kot primal boš pač probal narediti build okoli njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Shadow666 ::

Jaz sem navdušen nad idejami =) Mi je všeč ^^
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zmajc ::

Kdaj naj bi 2.5 patch sploh šel live?

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Kdaj naj bi 2.5 patch sploh šel live?

PTR 2.5 že lavfa, v živo gre pa par dni pred začetkom 10. sezone. Se pravi še okoli 2 meseca.

krneki ::

Tale nov tier predmetov ne bo ravno uporaben v seasonih (sploh pri HC) pri takem odstotku dropa. V bistvu ne vem v čem je štos novih tierov...naj potem dajo stran enchantanje (da ne rečem povečajo range atributov hehe), če je problem da ljudje prehitro naberejo pravo opremo :D

Izi ::

Primal Ancient Legendary


Imajo rdečo obrobo.
Glavne statistike za 1H orožje gredo pri Legendarnih do 750, pri Ancientih do 1000, pri Primal Ancientih pa do 1300. Obakrat torej za 30% povišanje.
Damage pri 1H orožju gre pri Legendarnih do 1490, pri Ancientih do 1940, pri Primal Ancientih pa do 2328. Zanimivo, pa imamo tukaj pri Ancientu 30% povišanje damagea, pri Primal pa samo še 20% povišanje. Očitno so se pri Primal damage ustrašili in namesto običajnega 30% povišanja so se upali iti samo 20% povišanje. Ali pa je kakšen Blizzard programer slab v matematiki ;)

Vajenc ::

Izi je izjavil:


Damage pri 1H orožju gre pri Legendarnih do 1490, pri Ancientih do 1940, pri Primal Ancientih pa do 2328. Zanimivo, pa imamo tukaj pri Ancientu 30% povišanje damagea, pri Primal pa samo še 20% povišanje. Očitno so se pri Primal damage ustrašili in namesto običajnega 30% povišanja so se upali iti samo 20% povišanje. Ali pa je kakšen Blizzard programer slab v matematiki ;)

Iz legendarnega v primal pa spet za skoraj 60% ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Izi ::

Prihajajoči buffi za 10. sezono:
Crusader - Roland set - damage buff iz 1250% na 2500%
Witch Doctor - Zunimassa set - damage buff iz 1500% na 2500%
Wizard - DMO set - damage buff iz 2500% na 3500%

Glede Doktorjevega Zuni seta dvomim, da ga bo ta damage buff naredil kaj bolj uporabnega. Damage bi morali vsaj podvojiti na 3000%.
Glede Wizadovega DMO seta pa se zna zgoditi, da bom naslednjo sezono igral Wizarda, če se bo tale buff izkazal za dovolj močnega. DMO je moj najljubši Wizardov set. Archon pa je razlog, da sem nehal igrati Wizarda.

111111111111 ::

Kaj je DMO?

Kenpachi ::

Delsere's Magnum Opus
Zaraki Kenpachi.

togo ::

Alo, a DH pa spet nič ?!

Izi ::

togo je izjavil:

Alo, a DH pa spet nič ?!
DH je popoln, ni kaj spreminjati :P
Preveri tukaj: Patch 2.5.0 PTR Notes

Shadow666 ::

Demon Hunter

Holy Point Shot
Impale throws two additional knives
Note: Each enemy can only be hit once per skill use
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

guybrush ::

killer86 ::

Vsi Primal Ancient ki padejo bodo imeli perfect roll in tudi mystic nam bo rolala perfekt. Še bolj redki bodo kot trenutno na PTRju in začeli bodo padati šele ko naredimo GR70 solo.

Ne bodo pa imeli Primal Ancient več višjih statsov ampak enake statse ko navadni Ancient itemi, samo pač bodo popolni ko dropnejo.

Malo mi je žel da niso pustili vsaj 5-10% višjih statsov. Drugače pa nevem mogoče bo vredu ta sprememba za tistih par % hardcore igralcev, ki bodo opremili svoj char z vsemi popolnimi itemi (nek end game cilj).

Izi ::

Zelo slaba odločitev. Zanimivo pa je, da večina igralcev pozdravlja ta nerf, ki je pravzaprav ukinitev Primal Ancientov.
Ancient s popolnimi statistikami je bil možen že do sedaj, in glede na redkost Primal Ancienta je verjetno lažje dobiti popolni Ancient kot pa Primal ancient, kar je sedaj isto.
To kar mislijo narediti sedaj je enako kot če Primale popolnoma ukinejo. Mislim, da tole še ni dokončna odločitev. Upam, da izdelovalci pridejo k pameti in nehajo poslušati rajo, ki ne ve kaj bi sploh rada.

Shadow666 ::

Pa me je minilo :( Dejansko sem se veselil primarne ideje ancientov.... :/
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zmajc ::

Najprej rajcajo, pol ko se začneš veseliti pa prst v dupe.

Shadow666 ::

Men je bila ideja ki je bila na začetku super, ja pač za ljudi ki manj igramo dost manj verjetn drop ampak toliko boljše če bi padel, ali pa če bi padel kak beta kos potem okoli njega delaš ipd. Teh par % za perfect ancient mi je vseeno, ker na koncu le štejejo paragoni...

Bv :(
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A
««
133 / 157
»»