» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
132 / 157
»»

Tribal ::

Sm že zaključil z igranjem, tole ni igralno. Skoz šteka, ne da se mi pa iskat kje zaženem 32bit. Svaka čast blizzardu da tkole zajebe špil.

LP Sem zaključil z diablotom.

guybrush ::

Prizgem D3 vse steka zaprem, back to POE. :D

Izi ::

Jaz moram pa pohvalit, kako svilnato gladko deluje novi motor 8-) Pri starem mi je dostikrat za kakšne pol sekunde zaštekalo predvsem na nekaterih mapah v Act 3, kjer so padali ognjeni meteorji. Sedaj z novim motorjem ne trzne prav na nobeni mapi, grafika je pa opazno boljša in predvsem hudo bolj ostra.

To sezono sem bolj lahkotno štartal in šel najprej skozi Event dungeon, pa sem vseeno dokaj hitro dobil začetni Jade set. Ampak kakšno sranje je ta set. Čisti glass cannon, ki že na GR 30 začne umirati. Težka bo sedaj s tem slabim setom, nafarmati Helltooth ali Arachyr set.

Shadow666 ::

1: Open Battlnet
2: To the right of where Diablo 3 is Located in the launcher, Click the "Options" Cogwheel
3: Select "Game Settings"
4: Select "Launch 32-bit client (instead of 64-bit)
5: Relaunch Battle net and your game.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Izi ::

Hm, kot kaže ima novi 1H dagger "The Barber" en čuden bug. Dal sem ga svojemu Templarju, ki je samo nekaj zahropel in se zgrudil nezavesten :))
Ko pride k sebi ga za par sekund obda neka modra svetloba in se spet zgrudi v nezavest. Čudno 8-O

Ajnstajn` ::

Izi, daj povej mi kako ti hendlaš wdja?
Pa človek, to je tako počasen lik, da spim poleg. Kljub vsemu sem se včeraj pozno odločil, da vseeno pokukam malo v to sezono in sem probal z wdjem. Tale haunt animacija je tako slaba (dolga, počasna):(
Do sedaj sem jaz igral edino wizzarda in to vse crkne, še preden opaziš, kak mob je, tu pa vse moram dotat :/ Verjamem da je wd top enkrat, ko govorimo o GR90+, ker te dote nastackaš in to pokne, ampak mi lahko malo bolj razložiš, kako delat hitre bountye in rifte? Kako si ti vedno tako hiter z WDjem? Ker set mi priporočaš? Je mogoče samo tale season set počasen? Trenutno imam tier 6 season peace in nič drugega uporabnega.
//

Izi ::

Ajnstajn` je izjavil:

Izi, daj povej mi kako ti hendlaš wdja?
Pa človek, to je tako počasen lik, da spim poleg. Kljub vsemu sem se včeraj pozno odločil, da vseeno pokukam malo v to sezono in sem probal z wdjem. Tale haunt animacija je tako slaba (dolga, počasna):(
Do sedaj sem jaz igral edino wizzarda in to vse crkne, še preden opaziš, kak mob je, tu pa vse moram dotat :/ Verjamem da je wd top enkrat, ko govorimo o GR90+, ker te dote nastackaš in to pokne, ampak mi lahko malo bolj razložiš, kako delat hitre bountye in rifte? Kako si ti vedno tako hiter z WDjem? Ker set mi priporočaš? Je mogoče samo tale season set počasen? Trenutno imam tier 6 season peace in nič drugega uporabnega.

Če se ti Jade set zdi počasen, potem WD ni zate :P
Jade build iz WD-ja naredi praktično Monka. Ves čas moraš divje skakati naokoli in ko sprožiš Soul Harvest moraš biti prav v sredini največje gužve sovražnikov. Jade je zelo hiter build, edini in to velik problem je, da si glass cannon in je precej umiranja.
Jaz trenutno z Jade delam Rifte T7 in GRifte 35 v okoli 6 minut in počasi nabiram opremo in levelam Geme do 25. S 170 paragoni in začetno opremo kaj hitreje ne gre.

Če hočeš speed build pa nujno rabiš Manajuma nož in mojo, da potem vklopiš "jezno kokoško" in naokoli divjaš ko raketa.
Pa med pasivnimi skili si na začetku obvezno vklopi "Fierce Loyalty", ki ti podvoji hitrost premikanja naokoli.

Končni set je pa Arachyr za Grupe in Helltooth za Solo.

Ajnstajn` ::

Izi je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

Izi, daj povej mi kako ti hendlaš wdja?
Pa človek, to je tako počasen lik, da spim poleg. Kljub vsemu sem se včeraj pozno odločil, da vseeno pokukam malo v to sezono in sem probal z wdjem. Tale haunt animacija je tako slaba (dolga, počasna):(
Do sedaj sem jaz igral edino wizzarda in to vse crkne, še preden opaziš, kak mob je, tu pa vse moram dotat :/ Verjamem da je wd top enkrat, ko govorimo o GR90+, ker te dote nastackaš in to pokne, ampak mi lahko malo bolj razložiš, kako delat hitre bountye in rifte? Kako si ti vedno tako hiter z WDjem? Ker set mi priporočaš? Je mogoče samo tale season set počasen? Trenutno imam tier 6 season peace in nič drugega uporabnega.

Če se ti Jade set zdi počasen, potem WD ni zate :P
Jade build iz WD-ja naredi praktično Monka. Ves čas moraš divje skakati naokoli in ko sprožiš Soul Harvest moraš biti prav v sredini največje gužve sovražnikov. Jade je zelo hiter build, edini in to velik problem je, da si glass cannon in je precej umiranja.
Jaz trenutno z Jade delam Rifte T7 in GRifte 35 v okoli 6 minut in počasi nabiram opremo in levelam Geme do 25. S 170 paragoni in začetno opremo kaj hitreje ne gre.

Če hočeš speed build pa nujno rabiš Manajuma nož in mojo, da potem vklopiš "jezno kokoško" in naokoli divjaš ko raketa.
Pa med pasivnimi skili si na začetku obvezno vklopi "Fierce Loyalty", ki ti podvoji hitrost premikanja naokoli.

Končni set je pa Arachyr za Grupe in Helltooth za Solo.



kak dmg dela tale wd z jade? nekaj je cold nekaj je poison, soul harvest je pa psyhical? v kaj rerolam gear?
//

Izi ::

Ajnstajn` je izjavil:

kak dmg dela tale wd z jade? nekaj je cold nekaj je poison, soul harvest je pa psyhical? v kaj rerolam gear?

Poison je najmočnejši. Tukaj ima podrobni vodič za Jade build za visoke GRifte.
2.4.2 Jade Harvester GR95+ Solo (in-depth Guide)

KaiV6 ::

Ja kot prvo moras imet vsaj 1hander ... da hitreje apliciras haunt, pol skill od haunta naj bo tisti, ki 2 naenkrat, pol pomaga se belt, da jih tako 4 naenkrat .. pa seveda passive skilla Creeping death (dmg) in Grave injustice (cooldown) sta nekako obvezna :) tako da jih huntas, piranhado in puf! .. teces pa samo od elite packa do packa :)

edit. p.s. vec dot-a apliciras .. vecji dmg naredi soul harvest
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

svecka ::

Jaz sem tud probal WD za to sezono in sem umiral od dolgcajta, prav bedn, počasen, dolgočasen skill set. Z wizzardom je razur, vse poka, treska, moraš bit skoz v akciji, ker si hiter chop, chop pa tud skili so zanimivi, kle pri WD pa je en dolgcajt, od skillov, petov, vse. Še izgled je kar nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Ajnstajn` ::

svecka je izjavil:

Jaz sem tud probal WD za to sezono in sem umiral od dolgcajta, prav bedn, počasen, dolgočasen skill set. Z wizzardom je razur, vse poka, treska, moraš bit skoz v akciji, ker si hiter chop, chop pa tud skili so zanimivi, kle pri WD pa je en dolgcajt, od skillov, petov, vse. Še izgled je kar nekaj.



+1000000

Tudi jaz sem sel iz wizzarda na WDja in ni blinka, dafuk... vsepovsod okoli it jaoooo, pa dotat, namesto da bi vse pokalo, treskalo in gasa.... očitno sva se z wizzardom preveč razvadila...
//

Matev ::

wd je dober za starejše ljudi
ali pa začetnike, da nabereje nekaj izkušenj z igranjem

Izi ::

Saj to že ves čas govorim. Niso vsi klasi za vse. Wizard in WD sta sta dve skrajnosti popolnoma na nasprotnih polih.

Wizard je za odličen za hiperaktivne mladce, ki živijo z dvojno hitrostjo in se jim običajen svet dogaja v "slow motion". Trzajoče in hitro igranje z živci ves čas na 100% jih močno zadovolji, medtem ko je Wizard za starejše igralce stresno garanje, ki jih naredi živčne z oteklim zapestjem :P

Witch Doctor je pa odličen za umirjeno starejšo generacijo, ki jim bolj leži strategija kot akcija. Igranje WD-ja je močno sproščujoče, da se človek odpočije od vseh zahtevnih dnevnih aktivnosti. Medtem ko starejši ob igranju WD-ja dosegajo nirvano, je mlajšim močno dolgočasen :D

Ima pa Witch Doctor precej veliko bazo zvestih oboževalcev, ki vedno igrajo samo WD in prav nič drugega. Wizard po drugi strani praktično nima zvestih oboževalcev, ki bi prisegali izključno samo nanj in ignorirali vse ostale klase.

OMG, killer86 je že skoraj na paragon 650 :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

svecka ::

jaz sem igral wizzarda od diabla 1 naprej in samo to in mi je vedno bilo top, ker je bilo težko igrat zaradi ranljivosti.

V diablo 2 sem probal tudi necromancerja, ki mi je bil top, še posebej na najvišjih težavnostih, ko so minionji umirali za stavo in si moral res pazit nase, oziroma je bilo že preprozno, ker sem vlagal točke v napačen skill tree :P

Menije je diablo 3 pa je res polom od skilov. Sem pričakoval, da bodo z runami res drastične spremembe v skillih, sam to ni to.
Na WD je pa skill set lame, še posebej rune totalno mem, preprosto dolgočasni skili, brez evolucijske naprednosti, ki bi lahko ob pravih combotih res zaživel. Pa igra je prelahka. Igram na Torment 1 se šele tam začne neka "normal" težavnost.

Še danes več igram diablota 2. Me prav zanima kako neizviren bo necromancer skill set v diablo 3.

Shadow666 ::

Jaz tudi šaltal iz wiz na WD to sezono, moram rečt, da mi je všeč. S štart setom pokam T6, na GR28 carryam team , ni švoh, akcije je dovolj, tporta ni to je res, je pa ostalih pizdarij dovolj, se mi zdi da turbo kura build in end game buildi so velik obolj zabavni. Wiz je gud sam je monoton. Pr temu dohtarju je pa skos veselica :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Matev ::

wd je dober za starejše ljudi


to je bilo bolj sarkastično mišljeno

Ajnstajn` ::

Izi je izjavil:

Saj to že ves čas govorim. Niso vsi klasi za vse. Wizard in WD sta sta dve skrajnosti popolnoma na nasprotnih polih.

Wizard je za odličen za hiperaktivne mladce, ki živijo z dvojno hitrostjo in se jim običajen svet dogaja v "slow motion". Trzajoče in hitro igranje z živci ves čas na 100% jih močno zadovolji, medtem ko je Wizard za starejše igralce stresno garanje, ki jih naredi živčne z oteklim zapestjem :P

ne vem če me je bolj navdušil tvoj opis wdja ali pa to da sem po tvoji teoriji pri svojih letih še vedno hiperaktivni mladec :D:D
//

potepuhec ::

Sezona je koncana... Hvala vsem prijateljem za pomoc in prijetno prezivet vikend. Se vidimo naslednjo sezono na SC, ce bodo kaj spremenili in ce igra ne bo vec stekala. Do takrat pa malo na non season in HC ;).

Ajnstajn` ::

amm kaj pa je s tistimi nastavitvami, ki so jih kazali na blizzconu, ko recimo lahko oznacis gear in si ga shranis, da potem ne rabis znova tistega geara skup sestavlat? Pa tole:

kaj tole ni za ta patch bilo namenjeno?

edit: lol, zgleda to sploh ni bilo namenjeno za 2.4.3. Če je tisti D1 v D3 vse kar je novega v tej sezoni, pol so pa resno smešni malo.
//

Zgodovina sprememb…

KaiV6 ::

ne, to + tisti shranjevalec setov je bilo najavljeno bolj kot ... "down the road" quality of life improvements iz blizzcona :) oz. po blizzardovo soonTM :)
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Izi ::

KaiV6 je izjavil:

ne, to + tisti shranjevalec setov je bilo najavljeno bolj kot ... "down the road" quality of life improvements iz blizzcona :) oz. po blizzardovo soonTM :)

Je pa bilo uradno rečeno, da vse to pride letos. Najkasneje do takrat kot Nekromancer.

KaiV6 ::

Takrat bom jaz ze tako star, da bo se WD prehiter zame :)
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Shadow666 ::

S9 WD , arachyr build top? =) Jade je kul ampak se mi zdi da po T10 malce zmrzne če ni ancientov.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Izi ::

GR 75 je že dosežen z mojim Helltooth Garg Doktorjem :D

Izi ::

Patch 2.4.3 Hotfixes - 10. januar

- Popravek naj bi odpravil mnoge težave, ki so jih imeli igralci z 64-bitnim klientom. Potreben je manjši download.

- Popravili so "The Barber", ki je ubil naše spremljevalce, če si jih opremil z njim.
- Popravili so "Flail of the Ascended", ki je poškodoval samo zadnjega sovražnika ko si uporabil Shield Glare.

Ajnstajn` ::

Shadow666 je izjavil:

S9 WD , arachyr build top? =) Jade je kul ampak se mi zdi da po T10 malce zmrzne če ni ancientov.

mam isti feeling. mogoce t11 se gre, pol pa zmrzne. arachyr sem probal in mi je dosti bolj zanimiv ampak imam zaenkrat preslab gear. Glede helltootha pa, mam 500 paragonov pa sem dobil samo se 3 kose na drop.
//

Shadow666 ::

Zelo zelo zelo malo arachyra pade ja, pri 540 paragonih mislim da sem dobil od dropov 4 kose. Vse ostalo je kadala, pa še ona je dala ravno v grobem mogoče po 2 kosa vsakega, če je, pa ogromno gemblam. Ceremonial knife harvester je padel samo en, tisti za fire bat item 2h wand tudi samo en .... groza :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Izi ::

Jaz že četrto sezono igram WD-ja in to na SC in na HC. Moje ugotovitve so, da ima daleč najnižji drop rate Helltooth set. Arachyr in Zuni sta nekje na sredini, Jade pa vedno pada opazno najpogosteje. Zato na HC, ko vedno začnem brez začetnega seta na začetku uporabljam mešanico Jade in Arachyr.

Arachyr set si vedno shranjuj, tudi če ga ne misliš uporabljati. Rabiš ga za Dungeon set Master, ki je vedno del sezonskega potovanja. Aracyr je daleč najlažji, da opraviš tisti nadležni set dungeon z Master dosežkom. Maksimalno dva poskusa in si opravil. Vsi ostali dungeon seti so bistveno težji.

Ajnstajn` ::

Shadow666 je izjavil:

Zelo zelo zelo malo arachyra pade ja, pri 540 paragonih mislim da sem dobil od dropov 4 kose. Vse ostalo je kadala, pa še ona je dala ravno v grobem mogoče po 2 kosa vsakega, če je, pa ogromno gemblam. Ceremonial knife harvester je padel samo en, tisti za fire bat item 2h wand tudi samo en .... groza :D

Jaz imam pa iste ugotovitve kot Izi približno... 550 paragonov, pa arachyara sem ziher dobil ze 15 kosov vsega skupaj, helltotha pa mam se zmeraj samo 4 (3 na drop, 1 kadala), zuni tudi nekje 15 kosov, jade pa tam nekje vmes.
2h wandov za firebat sem dobil verjetno enih 5-7 ze, harvesterja sem pa komaj dobil vceraj na craft.
//

111111111111 ::

Ko vas takole berem, me prav mika da bi spet začel. Samo potem se mi začne vleči in spati.

Kje pobirate motivacijo fantje?

Potepuhec?

potepuhec ::

111111111111 je izjavil:

Ko vas takole berem, me prav mika da bi spet začel. Samo potem se mi začne vleči in spati.

Kje pobirate motivacijo fantje?

Potepuhec?

Meni osebno je zabavno igrati izkljucno v skupini s prijatelji. Skupaj smo bodisi na team speaku ali sedaj po novem na D3 chatu in se zraven igranja zezamo, klepetamo in smo zaradi skupine tudi zelo ucinkoviti. Tudi ko kaj delamo solo smo ponavadi na vezi in je to nek nacin druzenja. To sezono eni iz stalne skupine ne morejo igrati pa sem tudi sam ze v nedeljo zakljucil s to sezono. Meni osebno je to bolj druzenje z igranjem, kot obratno. Da bi igral solo ali pa kar z nepoznanimi na public, mi pa na kraj pameti ne pade vec, solo mi je zoprno na public pa 99% ljudi ne zna igrat pa mi je skoda casa... ampak taksen pac sem :). Ce igras s prijatelji se ti tudi krog le teh siri in od vsakega se lahko kaj naucis. Probaj na tak nacin in ti bo morda postalo vsec. V casu, ki ga vlozis na tak nacin v igro bo tudi rezultat v D3 povsem drugacen... hitrejse lvlanje, vec in boljsa oprema, paragoni, gemi,... pa tudi igro se naucis igrati drugace ;)

Shadow666 ::

Jaz sem našel enega norca ki šopa ko debil,mislim da je 800p kar je za pojme normale vrh glave. pa smo skupaj in sibamo in cvekamo pa sem skoraj 600p.tako da nekaj bo, rad bi dosegel paragon 790 da sem po koncu sezone 1000p na nonseasonal :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Izi ::

Zdaj bo pa že čas za novo sezonsko lestvico. Sem počakal 6 dni, ker je potepuhec rekel, da je po 4. dneh vse skupaj še preveč odvisno od sreče ;)
Ravno na tej lestvici bi se moralo sedaj najbolje pokazati znanje, naprej je pa samo še šlepanje :P


Slo-Tech Diablo 3 lestvica - 9. sezona po 6. dneh


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ kita103

Chapter 8 - Conqueror _ killer86

Chapter 7 - Destroyer _ pacman

Chapter 6 - Champion _ togo
Chapter 6 - Champion _ klasicni

Chapter 5 - Slayer ____ sixxs
Chapter 5 - Slayer ____ Andreos1
Chapter 5 - Slayer ____ Actarus16

Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`
Chapter 4 - IV ________ ru7
Chapter 4 - IV ________ Matev
Chapter 4 - IV ________ miskoslo
Chapter 4 - IV ________ Vajenc
Chapter 4 - IV ________ sajmonmofo
Chapter 4 - IV ________ kkemikk
Chapter 4 - IV ________ guybrush
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ bozicek
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi
Chapter 4 - IV ________ Tribal
Chapter 4 - IV ________ Shadow666

Chapter 0 - / _________ nuclid


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 55 (_5:37) __ togo - HC Demon Hunter

_2. 45 (_5:04) __ KaiV6 - HC Witch Doctor

_3. 38 (_4:03) __ Andreos1 - HC Barbarian
__. __ (__:__) __ Actarus16 - HC Demon Hunter


Normalna Solo Greater Rift lestvica

_1. 81 (14:14) __ Izi - Witch Doctor - Doktor Raketa ;)

_2. 74 (13:36) __ pacman - Witch Doctor
_3. 70 (_7:50) __ potepuhec - Witch Doctor
_4. 70 (11:02) __ kita103 - Monk

_5. 65 (_6:33) __ sajmonmofo - Monk
_6. 60 (_3:49) __ killer86 - Barbarian

_7. 58 (_9:55) __ Vajenc - Wizard
_8. 58 (14:11) __ Ajnstajn` - Witch Doctor
_9. 57 (11:29) __ Actarus16 - Barbarian
10. 55 (_8:18) __ klasicni - Witch Doctor
11. 50 (_9:27) __ Matev - Barbarian
12. 49 (_9:38) __ sixxs - Witch Doctor
13. 45 (_6:01) __ Tribal - Wizard
14. 45 (_7:16) __ ru7 - Monk
15. 41 (_6:49) __ kkemikk - Witch Doctor
16. 35 (_4:27) __ Kenpachi - Barbarian
17. 25 (_3:28) __ miskoslo - Monk
18. 25 (_6:30) __ bozicek - Barbarian
19. 20 (_6:41) __ guybrush - Wizard
20. 20 (_7:57) __ Shadow666 - Witch Doctor
__. __ (__:__) __ nuclid - Monk


Paragon lestvica

_1. _802 | ____ __ killer86
_2. _717 | ____ __ Izi

_3. _648 | ____ __ kita103
_4. _629 | ____ __ potepuhec

_5. _591 | ____ __ Shadow666
_6. _587 | ____ __ sajmonmofo
_7. _585 | ____ __ pacman
_8. _559 | ____ __ Ajnstajn`
_9. ____ | _525 __ togo
10. _503 | ____ __ Matev

11. _494 | ____ __ klasicni
12. _418 | ____ __ kkemikk
13. _414 | _125 __ Actarus16
14. ____ | _351 __ KaiV6
15. _348 | ____ __ Vajenc
16. _305 | ____ __ nuclid
17. _279 | ____ __ Tribal
18. _266 | ____ __ sixxs
19. ____ | _204 __ Andreos1
20. _177 | ____ __ ru7
21. _173 | ____ __ Kenpachi
22. _121 | ____ __ miskoslo
23. __66 | ____ __ bozicek
24. __34 | ____ __ guybrush

potepuhec ::

Izi je izjavil:

Zdaj bo pa že čas za novo sezonsko lestvico. Sem počakal 6 dni, ker je potepuhec rekel, da je po 4. dneh vse skupaj še preveč odvisno od sreče ;)
Ravno na tej lestvici bi se moralo sedaj najbolje pokazati znanje, naprej je pa samo še šlepanje :P

tole se pa ne spomnim, da bi kdaj rekel... sploh pa, da bi bila neka velika razlika med 4. in 6. dnem. Je pa res, da ti dober drop na samem zacetku sezone, sploh ce je to orozje, prinese ogromno prednost pred vecino.

Imas pa lepo opremo in orozje tako, da bi pri tej opremi, augmentih in paragonih moral narediti vsaj se ene par lvlov visji GR... daj se malo potrudi, tole je vsaj za 84 ce ne 85 ;).

Izi ::

potepuhec je izjavil:

... daj se malo potrudi, tole je vsaj za 84 ce ne 85 ;).

:P
Saj sem tam okoli 100. mesta med Witch Doctorji, ne smem pretiravati, da ne bom postal preveč sumljiv sedaj ko ima Blizzard gonjo, da bo pregledal vse sumljive sezonske dosežke, da bi našel in kaznoval vse tiste, ki so uporabljali Red Soulstone Shard Exploit

Shadow666 ::

Ravno smo oddelal GT 80 z wizzom,monkom,dhjem pa jez,wd... noro :D dobr se šopa. sam WD je res tak squish toy da me glava boli :D

lahko bi ga bolj tanki nardil... tko ap te firebatsi, napram DHju nimam za burek, tip one shota vse na GR 75 s 3 playerji
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Kenpachi ::

Izi je izjavil:

potepuhec je izjavil:

... daj se malo potrudi, tole je vsaj za 84 ce ne 85 ;).

:P
Saj sem tam okoli 100. mesta med Witch Doctorji, ne smem pretiravati, da ne bom postal preveč sumljiv sedaj ko ima Blizzard gonjo, da bo pregledal vse sumljive sezonske dosežke, da bi našel in kaznoval vse tiste, ki so uporabljali Red Soulstone Shard Exploit


Ce ne goljufas, se nimas cesa bat.
Zaraki Kenpachi.

potepuhec ::

Shadow666 je izjavil:

Ravno smo oddelal GT 80 z wizzom,monkom,dhjem pa jez,wd... noro :D dobr se šopa. sam WD je res tak squish toy da me glava boli :D

lahko bi ga bolj tanki nardil... tko ap te firebatsi, napram DHju nimam za burek, tip one shota vse na GR 75 s 3 playerji

FB WD je zelo trd arachyr sicer malo manj kot HT ampak vseeno. Ce dosti umiras, sploh ce je zmonk v skupini, potem delas nekaj narobe... ce pa nimate zmonka pa spremeni build na solo varianto pa tudi ne bi smelo biti tezav

Izi ::

potepuhec je izjavil:

FB WD je zelo trd arachyr sicer malo manj kot HT ampak vseeno.

Kar veliko manj. Sam Helltooth set ti zmanjša ves prejeti damage kar za 60%. Arachyr set pa nima prav nobenega damage reductiona in to je njegov največji minus in tudi razlog, da sem jaz to sezono ostal na HT, čeprav ima malo manjši damage buff kot Arachyr.

potepuhec ::

Izi je izjavil:

Kar veliko manj. Sam Helltooth set ti zmanjša ves prejeti damage kar za 60%. Arachyr set pa nima prav nobenega damage reductiona in to je njegov največji minus in tudi razlog, da sem jaz to sezono ostal na HT, čeprav ima malo manjši damage buff kot Arachyr.

Tole ne bo drzalo... Arachyr ima 50% damaga reduction pa 10% life gen/s, HT pa 60% dr. Razlika je samo 10% ima pa Arachyr bistveno vecji dmg buff... ampak ne za garge, katere ti igras ;)

Izi ::

potepuhec je izjavil:

Arachyr ima 50% damaga reduction pa 10% life gen/s, HT pa 60% dr. Razlika je samo 10% ima pa Arachyr bistveno vecji dmg buff... ampak ne za garge, katere ti igras ;)

Ja, imaš prav. Sem pozabil, da ti da Hex tisto veliko žabo in takrat dobiš damage reduction.
Potem sta pa HT in Arachyr res približno enako trpežna. Je pa razlika, da moraš s Firebati vztrajati sredi sovražnikov, če hočeš kakšen učinek, ob Gargih se pa lahko skrivaš nekje ob strani ali celo za kakšnim zidom :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Danes so pofixali še Red Soulstone Shard s katerim so nekateri že prvi vikend dosegali GR 90, če so imeli koga ki jih je na hitro powerlevelav. Bomo videli koliko se bodo sedaj spraznile lestvice na vrhovih >:D

Red Soulstone Shard
- Fixed an issue where the secondary effect of the gem would add time to its buff duration instead of refreshing it.

klasicni ::

Mi lahko pojasnite kaj je treba rolat pri HT WDju poleg CD in CC. Area dmg ali attack speed?

Izi ::

klasicni je izjavil:

Mi lahko pojasnite kaj je treba rolat pri HT WDju poleg CD in CC. Area dmg ali attack speed?

Za HT Garg je oboje koristno, ampak Area damage prinese več učinka kot pa Attack speed.
Za Attack Speed moraš vedeti, da Gargi ne bodo udarjali nič hitreje, ampak se ta pretvori direkt v njihov damage. Razlika je edino pri "Tasker and Theo", ki imajo poseben Attack speed, ki pospeši udarjanje Gargov.
Poskušaj doseči sledeče: (višja številka, bolj je pomembno)
(vitality je ponavadi na dnu pomembnosti, ampak če ga boš povsod zanemaril, boš na bojišču pogorel :P)

Head
1. Socket
2. Intelligence
3. Critical Hit Chance
4. Vitality

Shoulders
1. Intelligence
2. Gargantuan %
3. Area Damage
4. Vitality

Torso
1. 3 Sockets
2. Intelligence
3. Gargantuan %
4. Vitality

Wrists
1. Cold Damage
2. Intelligence
3. Critical Hit Chance
4. Vitality

Hands
1. Intelligence
2. Critical Hit Chance
3. Critical Hit Damage
4. Area Damage
5. Vitality

Waist
1. Intelligence
2. Crit Damage (The Witching Hour)
3. Attack Speed (The Witching Hour)
4. Vitality

Legs
1. 2 Sockets
2. Intelligence
3. Vitality
4. Armor

Feet
1. Intelligence
2. Vitality
3. Armor
4. All Resistance
5. Movement Speed

Amulet
1. Socket
2. Cold Damage
3. Critical Hit Chance
4. Critical Hit Damage
5. Intelligence

Rings
1. Socket
2. Critical Hit Chance
3. Critical Hit Damage
4. Area Damage
5. Intelligence

Weapon
1. Socket (Ramaladni's Gift)
2. High Damage Range
3. Intelligence
4. % Damage
5. Area Damage

Off-hand
1. High Damage Range
2. Intelligence
3. Crit Chance
4. Gargantuan %
5. Area Damage
6. Vitality

klasicni ::

Izi HVALA za tako podroben odgovor :)

Izi ::

GRift 83 je uspešno zaključen in sem že čisto pri vrhu lestvice 8-)
Trenutno na 35 mestu: S9 Witch Doctor Greater Rift

togo ::

Šele danes se mi je pripeljalo - zame ni več "ladlca", ker jih imam že 10 ali se motim ?

lp

Izi ::

togo je izjavil:

Šele danes se mi je pripeljalo - zame ni več "ladlca", ker jih imam že 10 ali se motim ?

Ne, 10 je trenutno maksimum.
Bosta pa še 2 dodatna prostora v skrinji na voljo v paketu z Nekromancerjem, tako da jih bo potem 12. Tako kot tudi 2 nova karakter slota, ki jih bo potem tudi 12.

Vajenc ::

Izi je izjavil:

GRift 83 je uspešno zaključen in sem že čisto pri vrhu lestvice 8-)
Trenutno na 35 mestu: S9 Witch Doctor Greater Rift

Odlično. Če nisem kaj spregledal, tako visoko predstavnika ST lestvice še nismo imeli.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen
««
132 / 157
»»