» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
11 / 157
»»

stražar ::

nekateri pač pričakujejo obe igri.

Pesimist ::

Jaz sem diabla 1 sicer dosti preigram, ampak danes vem da obstajajo dosti bolse igre, tako da ne razumem kako se lahko se kdo zanima za te fixn view igre dandanes. WOW in Diablo sicer prihaja oboje od blizzarda ampak je vseeno odvratna.

Matev ::

vem da obstajajo dosti bolse igre, tako da ne razumem kako se lahko se kdo zanima za te fixn view igre


bi nam zaupal katere so te "dosti bolse igre,"

tattoo ::

Zasledil sem, da bo Diablo 3 zahteval neprekinjeno povezavo do interneta v času igranja (tako v singleplayer kot multiplayer načinu). Ali to pomeni, da v primeru singleplayer-ja se bo vse shranjevalo v "oblaku" na battle.net? Kaj se bo zgodilo, če se mi prekine povezava? Ter kako dobra povezava je priporočena za singleplayer? In še zadnje vprašanje, so razvijalci zaradi tega delali bolj na multiplayerju in je singleplayer bil v tem primeru malo zapostavljen?

>JJ< ::

tattoo je izjavil:


Ali to pomeni, da v primeru singleplayer-ja se bo vse shranjevalo v "oblaku" na battle.net?
Da


tattoo je izjavil:

Kaj se bo zgodilo, če se mi prekine povezava? Ter kako dobra povezava je priporočena za singleplayer?
Nič drastičnega. Igro boš nadaljeval pri zadnjem checkpointu.
Za igranje bi moral biti dovolj vsak broadband.


tattoo je izjavil:

In še zadnje vprašanje, so razvijalci zaradi tega delali bolj na multiplayerju in je singleplayer bil v tem primeru malo zapostavljen?
Ne, ker se SP in MP iz tehničnega vidika ne razlikujeta prav dosti. MP je samo SP z več kot enim igralcem in če boš želel ti ne bo treba MPja niti povohat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: >JJ< ()

tattoo ::

Hvala za odgovore :)

Tribal ::

Kakšen novi slovenec z Beto? Sam nimam sreče. Še en mesec i guess. Hehe sanjam pa lahko o igranju bete :D

Primoz78 ::

Jaz jo mam a sem jo strejdal...sem igral 1 uro zdaj pa raje cakam na uradninizzid :-)
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tribal ::

Za kaj si jo pa strejdal če smem vprašat?

Primoz78 ::

Tribal je izjavil:

Za kaj si jo pa strejdal če smem vprašat?


Na steam trade forumu...se ne soomnem mislim da za ene 20€ vredne igre...
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tribal ::

eh...

Vajenc ::

Ta vikend je "stress test" tako imamo vsi z battle.net accountom možnost testiranja bete čez vikend od petka 20.04. - ponedeljka 23.04.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Arnidus ::

Fuc* yeah!

Tr0n ::

To je verjetno isti content, kot v beti? Lame boring act1.

Nemixxx ::

ob kateri uri se pa odprejo serverji?men še ne zagrabi
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

arjan_t ::

21:00

Nemixxx ::

hvala
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

MajorM ::

Se je komu že uspelo skonektat?

BALAST ::

Vrane so skljuvale strežnik :|
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

MajorM ::

ha ha ha :)
Že tudi mani kljuvajo po log-in oknu

Vajenc ::

Jaz sem po ~ 20 poskusih z errorjem 3003 zamenjal server regijo na Ameriko (mislil, da sem dopoldne sam dal na Evropo) in je takoj zatem ratalo v prvo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Berserker ::

A ni tole SP igra ? Od kdaj je za takšne igre obvezna povezava do linije.

Good Guy ::

Berserker je izjavil:

A ni tole SP igra ? Od kdaj je za takšne igre obvezna povezava do linije.


Od zmeri

korenje3 ::

prišel do level 8, potem me je diskonektalo.
pa povezal sem se na ameriški strežnik.

neboben ::

Na azijskem in evropskme serverju error 3003
Na Amerikas pa je busy zdej ob 15:52

korenje3 ::

izgleda da vsako delovanje na mapi posreduje na strežnik. se opazi rahel časovni zamik, pri igranju. tako da predvidevam da črne kopije za to igro ne bo, niti za single player mode.

zanimivo tudi da igra brez problemov deluje na mojem core2duo in ati radeon 4870 pri 1920x1200 na najboljših grafičnih nastavitvah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

krneki ::

Meni je kar všeč. Sem poskusil (pač do konca) barbariana pa dohtarja...zdaj pa še ostale, ko bo mogoče

neboben ::

uspelo se mi je vključit v igro. Zdej so pa server ugasnil. :) No ja vsaj probal smo. Igra je kr vredu. Ni pa zlo dobra. Vsaj zaenkrat imam tak občutek.

MrX ::

s cajtom rata zmer bolš... tud men sprva ni blo tok gut sam kasnej padeš zmer bl not :)

Enron x86 ::

Sinoči zdownloadal, prejle malo po 17h prižgal... ravno poštimam nastavitve in potem se disconnecta :( A pa mislijo nazaj vklopit strežnike al kako??

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

neboben ::

Bashiok je govoril o 30min
Na forumu pa pravijo da bo vse nared znotraj 1 ure

začel se je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

Nemixxx ::

meni je igra ušeč se mi zdi da dlje ko jo igraš zanimivejša postaja
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

yoco ::

tattoo je izjavil:

Zasledil sem, da bo Diablo 3 zahteval neprekinjeno povezavo do interneta v času igranja (tako v singleplayer kot multiplayer načinu). Ali to pomeni, da v primeru singleplayer-ja se bo vse shranjevalo v "oblaku" na battle.net? Kaj se bo zgodilo, če se mi prekine povezava? Ter kako dobra povezava je priporočena za singleplayer? In še zadnje vprašanje, so razvijalci zaradi tega delali bolj na multiplayerju in je singleplayer bil v tem primeru malo zapostavljen?

A to pomeni, da igra ne bo "skrekana"?

Mipe ::

Farewell, Blizzard.

ahac ::

yoco je izjavil:

tattoo je izjavil:

Zasledil sem, da bo Diablo 3 zahteval neprekinjeno povezavo do interneta v času igranja (tako v singleplayer kot multiplayer načinu). Ali to pomeni, da v primeru singleplayer-ja se bo vse shranjevalo v "oblaku" na battle.net? Kaj se bo zgodilo, če se mi prekine povezava? Ter kako dobra povezava je priporočena za singleplayer? In še zadnje vprašanje, so razvijalci zaradi tega delali bolj na multiplayerju in je singleplayer bil v tem primeru malo zapostavljen?

A to pomeni, da igra ne bo "skrekana"?


Da.
No, verjetno se bo kdo spravil delat privat server, ampak to pač ni to.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mipe ::

Bojo pač naredili kak loader, ki bo simuliral povezavo. Pač ne bodo delovale online funkcije. Krekerji so vse bolj prebrisani.

svenica ::

yoco je izjavil:


A to pomeni, da igra ne bo "skrekana"?


Še katera igra v vsej zgodovini računalniških iger ni bila?

ahac ::

Mipe je izjavil:

Bojo pač naredili kak loader, ki bo simuliral povezavo. Pač ne bodo delovale online funkcije. Krekerji so vse bolj prebrisani.


Ne razumeš. Vse funkcije so online.
Špil deluje tako kot WoW, kar pomeni, da je vse na serverju. Server ti generira mapo, server ti postavi nasprotnike, server ti določi, če si naredil quest objective, server določi kaj dropa..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Mipe ::

Potem je single player MMO? Krasno. Še en razlog, da grem daleč stran od teh razvijalcev.

ahac ::

Men je pa super. Vedno vidiš, na kakšnem characterju so prijatelji (tudi, če so v WoW!) in lahko joinaš v njihovo igro ali pa oni v tvojo. Vse to brez kakšnega čakanja, menjanja characterjev ali lobbyja. Špil se spremeni iz singleplayer v multiplayer pa komaj opaziš (edina razlika je to, da je še nekdo zraven). Potem imaš pa polno statistiko, achievemente, cross-game chat (z WoW in Starcraft 2), itd...
Men se zdi to ogromen napredek in je vredno tega, da rabiš internetno povezavo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mipe ::

No, eni pa imamo offline škatlo. Diablo III očitno je ne bo videl.

Berserker ::

ahac je izjavil:

Men je pa super. Vedno vidiš, na kakšnem characterju so prijatelji (tudi, če so v WoW!) in lahko joinaš v njihovo igro ali pa oni v tvojo. Vse to brez kakšnega čakanja, menjanja characterjev ali lobbyja. Špil se spremeni iz singleplayer v multiplayer pa komaj opaziš (edina razlika je to, da je še nekdo zraven). Potem imaš pa polno statistiko, achievemente, cross-game chat (z WoW in Starcraft 2), itd...
Men se zdi to ogromen napredek in je vredno tega, da rabiš internetno povezavo.


Torej edini plus je zate, da se ti lahko v sp igro vštuli še nekdo in da vidim, kdo je online. Oprosti ampak tako daleč pa še z SC 2 niso šli. Da ne omenim nepotrebnega lagga, ter občutka, da se bo vsak čas strežnik sesul. Mislim da bom pošteno razmislil pri nakupu.

>JJ< ::

Eden izmed razlogov, da so se odločili za online only so dropi, špil bo namreč vseboval item marketplace za pravi denar. Pri offline načinu bi se tako našel folk, ki bi uporabljal modificiran klient s katerim bi dosegel večje in boljše drope in jih potem prodajal. Če pa vse drope nadzira Blizzard takih problemov ni.

]Fusion[ ::

ahac je izjavil:

Men je pa super. Vedno vidiš, na kakšnem characterju so prijatelji (tudi, če so v WoW!) in lahko joinaš v njihovo igro ali pa oni v tvojo. Vse to brez kakšnega čakanja, menjanja characterjev ali lobbyja. Špil se spremeni iz singleplayer v multiplayer pa komaj opaziš (edina razlika je to, da je še nekdo zraven). Potem imaš pa polno statistiko, achievemente, cross-game chat (z WoW in Starcraft 2), itd...
Men se zdi to ogromen napredek in je vredno tega, da rabiš internetno povezavo.


To bi lahko naredili tudi brez konstantne internet povezave :) Bi se pač prijavil, ko bi potreboval battle.net. Je pa res, da je odvisnost od njihovih serverjev nujno potrebna, če se hočejo it AH z pravim denarjem :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

švrk ::

Eden izmed razlogov, da so se odločili za online only so dropi, špil bo namreč vseboval item marketplace za pravi denar. 


super, torej če ne boš plačeval ne boš uspešen. Bedarija. Požrešnost za denar res nima meja, to da kupiš originalni špil jim ni dovolj, rabijo keš še za faking virtualne iteme.

St235 ::

Zaenkrat ni nikjer rečno, da ne boš uspešen brez plačevanja, zgolj da boš za dobre iteme moral več igrat. Tako kot v resničnem svetu eni delajo da nekaj dobijo, drugim pa očka plača. Predvsem pa NE ger za prodajjo ingame itemov s strani Blizzarda ampak za trgovanje med igralci.

Osebno se strinjam ,da je idiotizem, da pretežno SP špil MORA imet povezavo na internet ses čas. Ampak vseeno je blizardov način boljši od naprimer Ubisofta, ker ti vsaj nekaj bombončkov ponudi v zameno za nevšečnost.

Crackana pa igra seveda bo. Pač ne bo šlo za klasičen crack ampak za postavitev alternativnih serverjev kot so je to stalnica pri MMORG.

Ahiles ::

Pizda kva noben ni Diabla 1/2 špilal prek bneta in zdej tuki neki jokate. D1/2 sta isto potrebovala konstanto internet povezavo tko da nehite jokat če ne boste mogli pirata špilat in nehejte srat po forumu ker nas ne zanima.

alternatini server(piratski)=fičo z obleko ferarija je še vedno fičo

St235 ::

Od kje si pa tole privlekel????

Tako D1 kot D2 sta rabila internet samo če si hotel igrat multiplayer.

Ahiles ::

NE če si hotel igrati preko bneta varno igro si rabil internet povezavo in ta pravi igralci so igrali tam ker pri nepovezani igri je bilo vse shekano do nule item editorji char editorji etc ker je bil save game na tvojem računalniku. Singleplayer/multiplayer tuki nima veze ker si lahko prek bneta komot igral singleplayer isto kot zdej v D3 le da so bile zadeve shranjene na njihovem serverju.

hidetr ::

Mipe je izjavil:

Potem je single player MMO? Krasno. Še en razlog, da grem daleč stran od teh razvijalcev.


Diablo MMO? si kdaj igral diablota, ali pa sploh prebral kakšno stran od te teme?
««
11 / 157
»»