» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
10 / 157
»»

neboben ::

ja mislu sem legalno

>JJ< ::

Vso srečo z čakanjem na piratsko izdajo online only špila.

]Fusion[ ::

Online only? Kaj single player ne šteje?
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Primoz78 ::

Sam 59,99€ je pa mal huda na Battle.net...jaz mam tudi ze vec kot pol leta prednarocene 2 pri zavvi. Sem ravno vceraj pisal ce mi lahko potrdijo, da rezervacija se vedno obstaja...Po beti sodeč pa lahko bi bila težja morem se Hardcore sprobat danes.
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Bryn ::

Lol, ne dam 60€. Prednaročil na http://www.zavvi.com - 37€ s poštnino vred.

Tr0n ::

Pa tudi na key only straneh se bo verjetno dalo precej ceneje dobit.

MajorM ::

Eno ali dve leti nazaj bi bil zelo vesel tele novice. Sedaj mi je bolj...meh. Ne rečam pa, da ne bom igral.

MajorM ::

Eno ali dve leti nazaj bi bil zelo vesel tele novice. Sedaj mi je bolj...meh. Ne rečam pa, da ne bom igral.

PARTyZAN ::

]Fusion[ je izjavil:

Online only? Kaj single player ne šteje?


Celoten game backend se izvaja na Blizzardovih strežnikih. Dropi, NPCji ... vse. Približno tako kot pri MMOjih.

]Fusion[ ::

PARTyZAN je izjavil:

]Fusion[ je izjavil:

Online only? Kaj single player ne šteje?


Celoten game backend se izvaja na Blizzardovih strežnikih. Dropi, NPCji ... vse. Približno tako kot pri MMOjih.


Aja, maš kaki link, da malo prečekiram zadevo?
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

PARTyZAN ::

Ne. Lahko se prijaviš kot kandidat za beto v battle.net spletni strani in upaš, da ti pošljejo ključ.

neboben ::

Tukej je za 54€ na zavvi pa 46€. Sm pa mislu da bo večja razlika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

PARTyZAN ::

Zavvi je že parkrat dvignil ceno. Jaz imam igro naročeno za 37€ skupaj s poštnino, baje pa je folk delal preorderje tudi za ~30€ (pol leta nazaj).

Rippy ::

V Blizzardovi trgovini se skoraj ne splača kupovat (digitalnih verzij seveda). Cene so ponavadi višje od "box" verzij in Blizzard je menda edino podjetje, ki danes poskrbi za lično škatlo, katero lahko brez problema "raztaviš" na polici.

def0r ::

Rippy je izjavil:

V Blizzardovi trgovini se skoraj ne splača kupovat (digitalnih verzij seveda). Cene so ponavadi višje od "box" verzij in Blizzard je menda edino podjetje, ki danes poskrbi za lično škatlo, katero lahko brez problema "raztaviš" na polici.


CD-Projekt would like to have a word with u.

neboben ::

Tr0n je izjavil:

Pa tudi na key only straneh se bo verjetno dalo precej ceneje dobit.

Fajn, da tudi to obstaja, a daš link ?
Nekej sem si že našel cdkey-store.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

Tr0n ::

vorantz ::

Tribal je izjavil:

To mi deli clo 1 mesec bom lohka nažigu Diablo 3 :D pol pa pride malo vreščalo bo pa konec.


reci zenski da mors na sluzbeno potovanje pa se zapri v kolegovo klet :D

sicer pa sm opazu na travniku verzijo za tiste ki ste prednarocili sam je treba do izida pocakat za aktivacijo...je pa fajn prej pobrat kr se bodo najbrz strezniki sesuvali pod pritiskom :P

Tribal ::

pa to vam lahk tud jest dam, to kar lahko dol potegneš :D Sm že lastnik digitalne kopije. Sam čakam na 15.5.

klasicni ::

A je ta verzija ki jo prodaja Zavvi BOX ali je za dol potegnit in dobiš samo ključ?

>JJ< ::

Zavvi prodaja box verzijo. Plačaš tudi nekaj malega poštnine.

Nargyle ::

Ali morda kdo ve, kje bi bilo mogoce narociti Diablo 3: Collector's Edition?

neboben ::

lahko poskusiš tukaj in poveš kako je šlo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

Izi ::

Tole so trenutno prednaročila za škatelne verzije v naših trgovinah:

Maxplay.si - Diablo 3 - 49,99 €
Maxplay.si - Diablo 3 Collectors Edition - 79,99 €

Wotam.com - Diablo 3 - 53,99 €
Wotam.com - Diablo 3 Collectors Edition - 79,99 €

GameShop.si - Diablo 3 - 53,99 €
GameShop.si - Diablo 3 Collectors Edition - 89,90 €

Mantis.si - Diablo 3 - 55,95 €

Na Igabiba tudi nameravajo nabaviti Diablo 3, ampak še nimajo cene.
Maxplay je kot kaže zaenkrat najcenejši pri nas. Skupaj s pakiranjem in dostavo, ki je 2,80 €, pride 52,79 €

Na primer angleški Zavvi ima Diablo 3 po £38 + £1 za dostavo je £39, kar po današnjem tečaju znese 46,30 €. Opazno ceneje, ampak iz tujine ne moreš naročiti po povzetju, je treba plačati že vnaprej in torej rabiš kartico.

malizeleni ::

Izi je izjavil:

Maxplay je kot kaže zaenkrat najcenejši pri nas. Skupaj s pakiranjem in dostavo, ki je 2,80 €, pride 52,79 €


Pri plačilu po povzetju plačaš še ca. 2 €ur provizije.

Izi ::

malizeleni je izjavil:

Pri plačilu po povzetju plačaš še ca. 2 €ur provizije.
A je to kaj novega?
Ogromno naročujem preko interneta, vedno po povzetju in prvič slišim za kakšno provizijo. Vedno sem plačal samo ceno + stroške pakiranja in poštnino oziroma točno toliko, kot se mi je na koncu izpisalo ob naročilu.
Je pa res, da so cene pakiranja in poštnine pri nas pošastno dragi, povprečno nekje med 3 in 6 €

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

neboben ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

Dami ::

Za vse ki mislite prvič iz zavvija kupvat se zavedajte da hodi paket (če pride sploh :)) vsaj 10dni, če ne še več. In tudi, če prednaročite ni variante, da bote mel na launch day doma.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

PARTyZAN ::

The horror, kr ne bomo imel igre na launch day!

St235 ::

Dami je izjavil:

Za vse ki mislite prvič iz zavvija kupvat se zavedajte da hodi paket (če pride sploh :)) vsaj 10dni, če ne še več. In tudi, če prednaročite ni variante, da bote mel na launch day doma.


Kar seveda ni nujno res in je zgolj tvoja predpstavka. Kdaj se je zgodilo, da so zamujal. Konkretno pa sem imel pa dva špila v nabiralniku točno en dan po uradnem releasu, enega pa celo dva dni prej kar pomeni, da če imajo na zalogi dejansko tudi prej pošljejo da pride čim bolj ob release date.

fireX88 ::

kar se pri meni ni zgodilo ko sm narocu bf...:-/
se mi pa zdi da so zanesljivi in nebojo pobrali denar in me poslali oz da se posiljka zgubi!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BlueNik ::

ravno sem hotel narociti collectors edition na gamestop.uk pa pise not available -.- (pred nekaj dnevi sem gledal pa se je dalo prednarociti xD)...preko njih pa mislim da pride okrog 10€ ceneje kot pri nas..

Dami ::

I'm just sayin. Če vam je vseeno kdaj dobite špil pol so super ker so pač med najcenejšimi. Sn mel prednaročem swtor kjer je pisalo da dobiš early access. Seveda ga nisi in tudi špil bi dobil konkretno z zamudo (lahk ahac potrdi), zato sn vzel drugje in dobil vse pravočasno. Drugače pa za 3-4€ razlike ne mislim iz UK naročvat če lahko pri igabibi in 100% dobim takrat ko treba.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

malizeleni ::

Izi je izjavil:

malizeleni je izjavil:

Pri plačilu po povzetju plačaš še ca. 2 €ur provizije.
A je to kaj novega?
Ogromno naročujem preko interneta, vedno po povzetju in prvič slišim za kakšno provizijo. Vedno sem plačal samo ceno + stroške pakiranja in poštnino oziroma točno toliko, kot se mi je na koncu izpisalo ob naročilu.


To je strošek plačila preko položnice. Čeprav poštarju plačaš z gotovino, si on to zaračuna.

V koliklor gre dostava preko kake druge dostavne službe, pa ne vem ter je možno, da teh stroškov ni.

ahac ::

Seveda ga nisi in tudi špil bi dobil konkretno z zamudo (lahk ahac potrdi)

Potrjujem. :D
Jaz sem prednaročil 2 komada Swtor, dobil samo enega in ga tudi dolgo čakal (za drugega sem potem zahteval replacement po 1 mescu [če kdo rabi... je neodprt in ga prodam]), preorder kode pa sploh niso poslal kljub teženju na support.
Enkrat se je tud zgodil, da je bila pošiljka "missent to India". Takrat smo se tud fajn načakal.
Zdaj zadnje, kar sem naročil pri njih je bil pa ME3, ki je pa prišel samo kakšne 3 ali 4 dni po izzidu (tokrat so celo uspel poslat preorder kodo za nek weapon).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

element ::

Za oglaševanje maš na voljo male oglase.

Zavvi je počasen pri dostavi. Bivši Gameplay.co.uk je bil hitrejši. Ne vem pa kako je odkar so se združili z GameStationom.

stražar ::

izgleda da bo Diabolo3 prej zunaj kot GW2 in še cenejši, vendar z vključeno mesečno naročnino(saj je Blizzard)....

St235 ::

?? kaj točno ima Diablo z GW2?

PARTyZAN ::

Mamile.

Also D3 ne bo imel naročnine.

St235 ::

Normalno, saj gre v temelju za sinble play igro z povdarkom na multiplayerju, ne pa MMORG, kot nekateri mešajo pojme.

ahac ::

St235 je izjavil:

?? kaj točno ima Diablo z GW2?


Verjetno to, da oba ciljata na iste igralce.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

St235 ::

Če privzameš, da ciljata na igralce računalniških iger ma to še kak smisel.
Približno tako kot na iste igralce ciljata Call of duty in Final fantasy.

Freaxx ::

Ja sej bi blizzard storil konec, če bi gw2 prej ven pršu. So mal čudno naredil to z wowom in scroll of ress... Meh sej je star špil, pande pa tudi zadnji dodatek predvidevam.

St235 ::

Tako kot je blizzard konec storil, ko je prišel ven GW1?

ahac ::

St235 je izjavil:

Če privzameš, da ciljata na igralce računalniških iger ma to še kak smisel.
Približno tako kot na iste igralce ciljata Call of duty in Final fantasy.

Jaz pa mislm, da je kar dost igralcev, ki jih zanima oboje... D3 in GW2.

Freaxx je izjavil:

Ja sej bi blizzard storil konec, če bi gw2 prej ven pršu. So mal čudno naredil to z wowom in scroll of ress... Meh sej je star špil, pande pa tudi zadnji dodatek predvidevam.


WoW ima še vedno 10 miljonov igralcev (kar je cifra, ki se ji GW2 ne bo niti približal) in tud že naslednji expansion načrtujejo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

St235 ::

Lakotnik29 je danes ob 13:51:40 izjavil:
Če privzameš, da ciljata na igralce računalniških iger ma to še kak smisel.
Približno tako kot na iste igralce ciljata Call of duty in Final fantasy.

Jaz pa mislm, da je kar dost igralcev, ki jih zanima oboje... D3 in GW2.


Se strinjam, enako kot je veliko igralcev, ki jih zanima COD in FF hkrati. Pa še kakšna druga igra tudi. Ni pa smiselno trdit, da gre za tako sorodni igri, da sta si neposredno konkurečni, kot naprimer Call of duty in Modern warfare ali GW in WOW.

Nemixxx ::

res je še sam se zanimam za oboje
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

PARTyZAN ::

Jaz pa ne. Your point? Igri sta popolnoma različni in neprimerljivi.

St235 ::

Kako sta različni in neprimerljivi, če sta pa oboje računalniški igri? :D

>JJ< ::

Ne moreš vseh iger dat v isti koš. Telebajski in Žaga 3 tudi nimata enakega občinstva.
««
10 / 157
»»