» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
4 / 157
»»

tadejcek007 ::

but not enough....waiting Blizzcon and release date :D

Rotaidal ::







Izi ::

Trenutno so predstavili 5 classov:
- Barbarian
- Witch Doctor
- Wizard
- Monk
- Demon Hunter

A je to sedaj vse ali mislijo še kakšnega dodati?

ahac ::

Mislm, da so to vsi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

vorantz ::

Ma vsaj še paladina (oziroma nekaj v tem stilu) bi se spodoblo dodat :/

Outsajder ::

Ohh demon hunter bi rabil lok ne pa tiste puhlice;(( Drugače sta mi pa najbolša classa barbarian in witch doctor glede na te predstavitvene gameplaye.

Tr0n ::

PvP arena tudi zgleda zanimivo.

sash69 ::

vorantz je izjavil:

Ma vsaj še paladina (oziroma nekaj v tem stilu) bi se spodoblo dodat :/


Zaenkrat ne bo. Teh 5 class bo na voljo v retailu, za katerega se pa pač še ne ve, kdaj bo izšel (prav tako se ne ve kdaj bo sploh beta, tako da...še nekaj časa bo preteklo, do takrat pa slin, slin. :) )

Verjetno (oz. sem prepričan) pa bodo dodajali nove classe v dodatku(/ih).

Izi ::

vorantz je izjavil:

Ma vsaj še paladina (oziroma nekaj v tem stilu) bi se spodoblo dodat :/

Kaže, da nisi preštudiral novih classov. Monk je namreč v stilu Paladina iz Diabla II.

Barbarian - popolnoma temelji na pretepanju - Namesto mane uporablja bes (Fury) - Barbarian iz Diabla II

Monk - hibrid med pretepačem in metalcem urokom z dodatkom borilnih veščin tipa kung fu - obvlada množico napadalnih in obrambnih veščin in ima različne "Aure" za povečevanje moči cele druščine - Paladin iz Diabla II

Demon Hunter - bojevnik na daljavo - obvlada lok in samostrel, dva samostrela (v vsaki rok en), nastavljanje pasti in nekaj senčne (shadow) magije - Amazon iz Diabla II

Wizard - popolnoma temelji na metanju urokov - Upravlja z "Arcane" in elementarno magijo - Sorceress iz Diabla II

Witch Doctor - popolnoma temelji na metanju urokov - Upravlja z elementarno magijo, naravno magijo, nekromantijo in alkimijo - Necromancer iz Diabla II

Kljub drugim imenom in malo drugačnem izgledu so v osnovi ohranili podobne razrede iz Diabla II.

Diablo 3 - Diablo 2
Barbarian = Barbarian
Monk = Paladin
Demon Hunter = Amazon
Wizard = Sorceress
Witch Doctor = Necromancer

In vsak razred bo imel tako moškega kot žensko.

Pesimist ::

ni diablo 3 ze 10 let vuni? vsej zgleda tak kot da bi bil.

Izi ::

Lahko bi uporabil Google, če že nimaš pojma o igri.
Diablo 2 je "vuni" ravno 10 let.
Diablo 3 pa so začeli delati šele 2008 in rabijo najmanj še kakšno leto, da ga dokončajo.
Glede izgleda pa ne vem kaj misliš, grafika je pač tipično Blizzardova, kar pomeni bližje risanki kot pa filmu, podobno kot WoW, ki je najbolj igrana igra na svetu, kljub temu ne ravno realističnemu stilu grafike.
Bo vsaj tekoče delalo na vseh računalnikih, kajti za tako hitro igro je potrebno najmanj 60 fps, da lahko kaj opraviš v živo proti drugim živim igralcem.

vorantz ::

Izi je izjavil:

Kaže, da nisi preštudiral novih classov. Monk je namreč v stilu Paladina iz Diabla II.


Ahhaa ok.
Sicer bom itak sorcererja igral :P

Good Guy ::

huh tole pa zgleda da bo kr za prešpilat...

je mogoče kje že video o pvp igranju?

God ::

Huh, dokler ni Diablo III zunaj igrajmo DIABLO II. :)

JC Denton ::

Na to igro pa res že komaj čakam.

Če so tisti klasi prav opredeljeni bom jaz kar vrjetno z Witch doctorjem špilal :) tak da bom mel celo armado pomočnikov s sabo, sam pa čakal nekje na varnem daleč od boja.

Morm še malo trailerje pogledat

Izi ::

JC Denton je izjavil:

bom mel celo armado pomočnikov s sabo, sam pa čakal nekje na varnem daleč od boja.

Tukaj te v valovih naskakuje na desetine sovražnikov naenkrat in boš bolj težko čakal na varnem, ker varnega mesta ponavadi ni nikjer. Kolikor sem gledal pošastki dobesedno lezejo iz tal in kar naenkrat jih je 10 okoli tebe.
Edini uporabni uroki so poleg zaščitnih tisti, ki zaobjamejo čim večje področje naenkrat. Tudi bojevnik se bo moral specializirati na vrtenje naokoli ko z enim zamahom kot kosilnica podira vse naokoli. Z bojem en na enega v tej igri ne prideš prav nikamor, vsaj tak občutek sem dobil ob gledanju demonstracij.

Glede datuma izzida še vedno nič znanega. Po moje je precej malo možnosti da bi ga videli že leta 2011. Na 2012 bi pa že upal staviti.
Sicer bomo pa kakšne pol leta pred izzidom lahko bolj natančno ugibali, ker je potrjeno, da bodo kot ponavadi imeli zaprto beta testiranje, ki pri njih vedno traja okoli pol leta.

Xserces ::

jao!!! si normaln da bi caku do 2012 ... to je se en let!!!!
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

def0r ::

To je blizzard, koliko casa pa mislis da so StarCraft 2 razvijal.

JC Denton ::

Izi je izjavil:

JC Denton je izjavil:

bom mel celo armado pomočnikov s sabo, sam pa čakal nekje na varnem daleč od boja.

Tukaj te v valovih naskakuje na desetine sovražnikov naenkrat in boš bolj težko čakal na varnem, ker varnega mesta ponavadi ni nikjer. Kolikor sem gledal pošastki dobesedno lezejo iz tal in kar naenkrat jih je 10 okoli tebe.
Edini uporabni uroki so poleg zaščitnih tisti, ki zaobjamejo čim večje področje naenkrat.


Pismo. No ja, bo pa malo bolj zanimivo, samo da ne bo pretežko.
Zdej pa nazaj na titan quest, pa novga Elementalista narest.

Andreos1 ::

Pismo. No ja, bo pa malo bolj zanimivo, samo da ne bo pretežko.
Zdej pa nazaj na titan quest, pa novga Elementalista narest.



Poskusi Clash of the gods MOD za spremembo

Tr0n ::

Izi ::

Splošno dostopno beto lahko pričakujemo v Q3 (tretje četrtletje) letos. Se pravi nekje med julijem in septembrom.

Točnega datuma izida tudi še niso nastavili, samo omenili so, da to najverjetneje ne bo letos, ampak 2012
So pa omenili, da je igra bolj ali manj napisana in da so prejšnji teden začeli prvo testiranje celotne igre, ki seveda poteka samo znotraj firme med zaposlenimi (internal testing).

Strojne zahteve pa so smešno nizke za današnji čas.
Sicer priporočajo dvojedrnika, ampak menda bo igra delovala celo na enojedrniku, če bo ta zmogel vsaj kakšnih 2,6 GHz. Igra pa naj bi se zagnala že samo na 128 MB VRAMA, če bodo vse nastavitve na minimum in resolucija na 1024 x 720, ki je tudi najnižja resolucija, ki jo igra podpira.

Za spodobno igranje pa bo dovolj katerikoli dvojedrnik in grafična s 512 MB VRAMA, kar pomeni, da ga bo lahko igrala že skoraj vsaka tajnica med šihtom :P

Outsajder ::

Zakon mi saj nebo treba skrbet za strojne zahteve:)

Izi ::

Najavili so Spremljevalce v igri. Take, ki bodo aktivno sodelovali v boju.

Vsakič bomo s seboj lahko vzeli samo enega spremljevalca. Vsak spremljevalec bo imel na voljo 12 skillov, izmed katerih bomo lahko naenkrat izbrali 4, ki jih bo potem le ta uporabljal.
Armor se jim bo sam nadgrajeval, verjetno glede na našo stopnjo in to se bo tudi vizualno videlo na njih. Jih bomo pa lahko opremili s prstani, amuleti in orožjem.
Bo pa menda vsak spremljevalec imel en poseben slot za poseben predmet, ki bo unikaten in namenjen samo zanj in ga tudi naš glavni junak ne bo mogel uporabiti.

Torej Diablo 3 globočine bomo čistili v dvojicah.
Bodo različni, bojevniki bodo najraje s seboj vlačili zdravilce, ki jih bodo zdravili iz ozadja, čarovniki pa bodo s seboj imeli najverjetneje tanke v ospredju, da bodo sami v miru iz ozadja čistili zalego.

vorantz ::

Slišat je kot spremljevalci v dvojki več al manj.

Izi ::

Ni čisto enako. (bom uporabil kar angleške besede, da ne bo zmešnjave)

V Diablo 2 smo imeli "Mercenaries".
V Diablo 3 pa bomo imeli "Followers" in "Hirelings".

Hireling bo verjetno isto kot Mercenary. Oboje najameš, kar seveda pomeni, da jim plačuješ za usluge. Jih je veliko, najameš jih lahko kadarkoli jih srečaš in spremljajo te samo nekaj časa. In so kakršni pač so, nič jih ne moreš spreminjati.
Followers pa gredo s teboj po svoji želji, jih ne moreš najeti, in moraš najprej pridobiti njihovo zaupanje, da se sploh odločijo, da bodo šli s teboj. Followers bodo torej del zgodbe vsak bo imel svojo osebnost in svojo zgodbo. Pridobili jih bomo torej skozi queste. Skupaj s teboj jim bo rastel level in tudi opremljali jih bomo lahko, razen oklepa.
In bodo menda samo trije:
Enchantress (Eirena) - čarovnica z magijo na daljavo
Scoundrel (Lyndon) - lopov s samostrelom, ki ti bo prinašal več denarja
Templar (Kormac) - oklepnik, ki te bo ščitil in tudi zdravil

Izbral boš lahko samo enega izmed teh treh. Lahko pa boš seveda igral tudi brez njih.

MajorM ::

Igro bom seveda nabavil, ampak Blizzardu zamerim z nategovanjem. Zakaj najaviti igro tako kmalu?!?
Najaviš eno leto pred izidom in je to to. Ne pa da se takole "nategujemo" in ustvarjamo "hype" skozi več let!!!
Si mislim zakaj je to dobro za razvijalca ampak iz moje strani je pa bad ker je potrebno potem tako dolgotrajno čakanje.

Diablo III: Forever? :)

No, počakajmo še kakšno leto, saj igra še ni zunaj...

"We will release it when it's done.";((

Izi ::

MajorM je izjavil:

Zakaj najaviti igro tako kmalu?!?

Tule si pa ti očitno nekaj zamešal, verjetno z Duke Nukem Forever. Diablo III je bil prvič omenjen oziroma najavljen pred manj kot tremi leti, kar je izredno malo.
Izdelava igre se je začela leta 2001, PRVA najava, da Diablo III sploh bo pa je prišla šele 28. junija 2008 v Parizu. In naš vestni Tr0n je še isti dan odprl tudi tole temo :D
Kje je tu kmalu? Celih 7 let so delali v tišini brez da bi karkoli najavili, objavili ali delali kakršnokoli reklamo.
Pa od 28. junija 2008 še dobri 2 leti ni bilo nič kaj dosti znanega, nekaj slikic in nekaj podatkov sem in tja, pravo reklamo s Trilerji in podobnim so začeli delati šele kakšne pol leta nazaj, kar je dejansko zelo malo v primerjavi z ostalimi igrami.

Duke Nukem Forever so začeli delati leta 1997 in ga takoj tudi najavili, že leta 2001 pa so objavili, da bo izdan ko bo končan ;)

Na Diablo III torej čakamo 35 mesecev od prve najave, na DNF pa že okoli 168 mesecev odkar so prvič omenili, da ga delajo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

revvs ::

Za fane bo tudi kaka obupna beta verzija zadosti, zame sigurno ne, čeprav bi igral. Ta redna igra bo pa izšla verjetno najhitreje čez pol leta.

Izi ::

Diablo III - Runestones
Zanimivo branje in videi o Skillih, ki jih bomo nadgrajevali z Runami.

Vsak Class bo imel na voljo več kot 20 skillov od katerih jih bo lahko izbral 7. Vsakega od teh sedmih izbranih pa bomo lahko nadgradili s petimi različnimi runami, kar bo spremenilo tako učinek kot izgled skilla.

Spodaj so še videi za 5 različnih skillov in vsak je prikazan z vsemi petimi različnimi Runami.

stražar ::

kdaj bo zunaj?

Meizu ::

Tole pa GW2 so stvari, ki jih že totalno nestrpno čakam. :)

^TMS^ ::

Ali je kdo prednaročil igro? Kje bi se najbolj splačalo?
To iterate is human, to recurse divine.

jarre ::

Že obstaja možnost prednaročila?!

Dami ::

Jaz sem do zdaj najceneje videl na Amazonu. Je pa res da je poštnina dražja ko drugje. Fajn pa je da ti garantirajo najnižjo ceno do izzida:
Pre-order Price Guarantee: order now and if the Amazon.co.uk price decreases between the time you place your order and the release date, you'll be charged the lowest price.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

blblb ::

Zavvi

Brez postnine :>

lp, blblb

jarre ::

Glede na politiko cen pri novih igrah (predvsem Steam).. je igra v prednaročilu ponujena po izredno nizki ceni. Hm... rahlo sem skeptičen..

Dami ::

blblb je izjavil:

Zavvi

Brez postnine :>

lp, blblb

Release Date: 09 September 2011
Od kje jim pa to?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

blblb ::

Anglija pac. Tam je vecino stvari cenejsih kot v nasih trgovinah.

Glede steam-a pa sploh nimam besed... klik
Lahko preveris kako nas evropejce zalozniki obirajo.

edit: Dami ne vem :), pomoje so napisali en datum izida da imajo lahko prednarocilo

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

opeter ::

blblb je izjavil:

Anglija pac. Tam je vecino stvari cenejsih kot v nasih trgovinah.


Je cenejša. Ampak ne smeš pozabit, kolikokrat večji trg je njihov v primerjavi z našim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ganon ::

jarre je izjavil:

Glede na politiko cen pri novih igrah (predvsem Steam).. je igra v prednaročilu ponujena po izredno nizki ceni. Hm... rahlo sem skeptičen..


Zakaj pa misliš, da nas večina (pred)naroča igre iz Anglije? Ker je daleč najcenejše. ;)

RuskiSnajper ::

Izi je izjavil:

Lahko bi uporabil Google, če že nimaš pojma o igri.
Diablo 2 je "vuni" ravno 10 let.
Diablo 3 pa so začeli delati šele 2008 in rabijo najmanj še kakšno leto, da ga dokončajo.
Glede izgleda pa ne vem kaj misliš, grafika je pač tipično Blizzardova, kar pomeni bližje risanki kot pa filmu, podobno kot WoW, ki je najbolj igrana igra na svetu, kljub temu ne ravno realističnemu stilu grafike.
Bo vsaj tekoče delalo na vseh računalnikih, kajti za tako hitro igro je potrebno najmanj 60 fps, da lahko kaj opraviš v živo proti drugim živim igralcem.


Development on Diablo III began in 2001 when Blizzard North was still in operation. The original artistic design differed from that shown at Blizzard Worldwide Invitational 2008 demonstration, and had undergone three revisions before reaching the standards felt necessary by the team behind Diablo III.

ABX ::

blblb je izjavil:

Zavvi

Brez postnine :>

lp, blblb


To mislim da bom kar prednaročil.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PARTyZAN ::

Poštnina je 1 funt za vse pošiljke ki grejo ven iz anglije. Da ne bo presenečenj.

element ::

Prednaročat greste še predno se ve, kdaj bo sploh špil zunaj? Al dejansko kdo verjame tistim bučam, ki so napisane na strani od prodajalcev ^^?

blblb ::

PARTyZAN je izjavil:

Poštnina je 1 funt za vse pošiljke ki grejo ven iz anglije. Da ne bo presenečenj.


Postnine iz Zavvija ni vec. Sem ze vec stvari narocil pri njih in tudi povprasal sem jih glede postnine :>
Dostava je pa trajala priblizno 1 teden.

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

PARTyZAN ::

Zgleda so poštnino samo vključili v ceno če klikneš na evropsko zastavo.

25,85 British pounds = 28,9690161 Euros
Zavvi.com cena za ostale države: €31.95

blblb ::

hmm pa res. Nisem nikoli opazil.

Je pa vseeno, vsaj zame, bolje da ni treba zraven cene pristevati se postnine + se zmeraj je ceneje kot pri nas brez postnine :>

lp, blblb

MajorM ::

Izi je izjavil:

MajorM je izjavil:

Zakaj najaviti igro tako kmalu?!?

Tule si pa ti očitno nekaj zamešal, verjetno z Duke Nukem Forever. Diablo III je bil prvič omenjen oziroma najavljen pred manj kot tremi leti, kar je izredno malo.
Izdelava igre se je začela leta 2001, PRVA najava, da Diablo III sploh bo pa je prišla šele 28. junija 2008 v Parizu. In naš vestni Tr0n je še isti dan odprl tudi tole temo :D
Kje je tu kmalu? Celih 7 let so delali v tišini brez da bi karkoli najavili, objavili ali delali kakršnokoli reklamo.
Pa od 28. junija 2008 še dobri 2 leti ni bilo nič kaj dosti znanega, nekaj slikic in nekaj podatkov sem in tja, pravo reklamo s Trilerji in podobnim so začeli delati šele kakšne pol leta nazaj, kar je dejansko zelo malo v primerjavi z ostalimi igrami.

Duke Nukem Forever so začeli delati leta 1997 in ga takoj tudi najavili, že leta 2001 pa so objavili, da bo izdan ko bo končan ;)

Na Diablo III torej čakamo 35 mesecev od prve najave, na DNF pa že okoli 168 mesecev odkar so prvič omenili, da ga delajo :D

Želel sem samo nakazati kako željno pričakujem izid igre.
Za DNF bi mi bilo vseeno tudi če bi delali še nadaljnih 10 let.
Hotel sem povedati, da mi ni všeč ker se o igri več (ali manj) govori že tri leta, pri tem pa se še vedno ne ve kdaj bo izid. Še za beta ne dam roke v ogenj, da bo res to leto.
No, saj to je samo moj osebni problem. Kje pa piše da bi moral se zaradi tega sekirati kdaj pride neka igra ven... :)

Isto stvar s predstavitvijo posamezne klase itd. bi lahko zgostili v eno leto. Zaključili morda leto z beto, nato pa na koncu bete objavili release date. In to recimo v skupaj v letu, morda letu in pol dni. Če v letu dni ne narediš dovolj "hypa" pa tud ne vem kaj počneš v marketingu...

Sicer pa bom špil nabavil. Razen v primeru da pride do flopa podobnega že omenjenemu DNF. :)
Ampak kaj takšnega od Blizzarda ne pričakujem.

Ganon ::

element je izjavil:

Prednaročat greste še predno se ve, kdaj bo sploh špil zunaj? Al dejansko kdo verjame tistim bučam, ki so napisane na strani od prodajalcev ^^?


Gre se za ceno in ne datum. ;)
««
4 / 157
»»