» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
121 / 157
»»

Izi ::

A ste vedeli, da ravno te dni Diablo 3 praznuje že četrti rojstni dan?
Daljnega leta 2012 ravno sredi maja je v trgovine prišla ta takrat najbolj pričakovana igra vseh časov. Kdo bi si mislil, da bo po štirih letih še bolj zanimiv kot prvi dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

111111111111 ::

Ej Izi, ti vedno igraš sam?

Izi ::

111111111111 je izjavil:

Ej Izi, ti vedno igraš sam?

Skoraj vedno.
Na začetku in dokler so bili Paragoni samo do 100 sem sicer več igral v skupinah kot sam, kasneje ko so Paragoni postali neomejeni pa igram skoraj izključno samo še sam, ker je multi postal popolna neumnost in se lahko vsak ne glede na Paragone in opremo priključi in potem zavira celo skupino. Takrat sem sklenil, da dokler ne uredijo, da bodo lahko skupaj igrali samo enakovredni igralci se multija ne dotaknem več. Medtem ko se solo zadnje leto počasi popravlja multi samo nazaduje.

Če bi bilo po moje bi morali poleg SC, HC, sezone in nesezone uvesti še posebno kategorijo za Solo igralce, kjer bi bil multi blokiran :D

Zmajc ::

Multi je dober za T X speedfarmanja ključev.

fajn je tudi če v class communityijih naletiš na class lootshare grift grupo ki je pripravljena novicem pomagat do opreme. Dhja sem tako opremil z full TX opremo ter ancient weaponom v roku 2-3 ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

potepuhec ::

Multi je dober izključno za bounty-je 1/4 časa pa high lvl GR, ki jih sam nikakor ne mores ali pa jih popucaš bistveno hitreje za paragone. Tx vsak solidno opremljen lik spuca skoraj enako hitro kot skupina, sploh če so hodniki. Je pa res, da za lootshare ja pa zakon.

Mi je pa malo zal, da se ne moremo dogovorit za kaksno pametno GR skupino, da bi delali 90+ speed ali pa 100+ push GRje. Like, vidim da, imamo... precej nas je s solidnim paragonom, oprema verjamem da je tudi... kot, da bi manjkala volja. Ali pa res ni interesa po GRjih in nabiranju paragon lvlov.

Na taksnih GRjih pade opreme kot smetja, paragoni letijo in potem je tudi solo push in igranje precej bolj zabavno. Če že zabijamo precej časa na igri, ne vidim razloga, zakaj ga ne bi porabili maksimalno efektivno ;)... seveda isto velja za bountyje... ampak te se da precej solidno delat tudi na public.

Izi ::

Če kdo ne ve, znano je, da si tisti največji profiji na vrhovih lestvic GRift ključe vedno farmajo sami :D Očitno v skupini ni nič hitreje. Uro do dve na dan namenijo solo speed farmanju ključev.
V skupini igrajo samo GRifte in to vedno samo tiste najvišje okoli 110

ru7 ::

Mah v publicu opažam, da je folk dost aroganten, če se boss spawna na njemu ga kilne, skoči v mesto in zapre rift. Redki so sicer dost fer, da vsaj flag postavijo, da lažje najdeš...

111111111111 ::

Kako dropneš flag?

potepuhec ::

111111111111 je izjavil:

Kako dropneš flag?


Mislim, da je G, ce nisi nic spreminjal

detroit ::

Remember folk na netu bo vedno "zabit":)
Skero

Smurf ::

ru7 je izjavil:

Mah v publicu opažam, da je folk dost aroganten, če se boss spawna na njemu ga kilne, skoči v mesto in zapre rift. Redki so sicer dost fer, da vsaj flag postavijo, da lažje najdeš...

Sej ne poznam tocnega primera, ampak recimo najvec casa se pri multiplayerju izgubi ravno, ko cakas ljudi (da zaklucijo rift/zacnejo novega). Ponavadi je tistih 20 sekund, ki jih imas, ko nekdo zapre portal vec kot dovolj. Ajde morebitni problem je, ce se split farma, ti moras pa se najti kje je bil ubit boss.

111111111111 ::

Jaz, sicer sem bolj začetnik in nedeljski igralec, imam same dobre izkušnje. Tudi ko pridem v naključno skupino in vprašam, če se lahko malo zraven šlepam, ker so paragoni krepko nad mojimi, ni bilo nikoli problemov in počakali so me da sem pobral stvari. Gamer comunnity je precej skuliran in prijazen, zato pa z veseljem igram multi, ker drugače bi raje bil solo.

detroit ::

Očitno si naletel na svojo skupino ljudi, taki bolj nedeljski igralci. Ker ti hardcore geeki te ne počakajo niti za 10sec.
Skero

111111111111 ::

Očitno res. :) Kaj češ prenizek paragon level. :D

Zmajc ::

Jaz če v publicih farmam keye ne čakam nisi sec , takoj port ven in zaprem. Tudi če majo sharde full ponavadi zaprem. Itak en run traja 2-3 minute tak da...

Tisti ki jim ta stil ne paše hitro grejo ven tisti ki pa jim paše pa ostanejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

111111111111 ::

Ti si potem tista svinja, ki ne mara nedeljskih igralcev. :) Kaj sej je prav, če vlečeš celo grupo sabo, jaz sem ponavadi tisti, ki me vlečejo in se ne pritožujem. Res sem imel 2x sharde polne, pa so me počakal, sem bil prav prijetno presenečen.

Izi ::

Tudi na Hardcore sem prišel na lestvico 8-)
Z WD-jem sem naredil GR 70

Matev ::

Mah v publicu opažam, da je folk dost aroganten, če se boss spawna na njemu ga kilne, skoči v mesto in zapre rift. Redki so sicer dost fer, da vsaj flag postavijo, da lažje najdeš...


jasno da se to naredi

najbolj sovražim tisto ko bi se rift moral zaključiti in se kar ne in ne... potem se pa čaka in čaka na nov začetek
boss je pa itak čist brezveze - grift ključev imaš tako ali tako vedno preveč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

ru7 ::

Jst nimam problemov z zaključevanjem rifta takoj po killu. Mi gre pa na jetra, da folk ne more vsaj flag (G) prtisnt predn portne zaključt.

togo ::

lepo je slišat da HC ni tak baubau kot se šušlja ter da se vas vse več odloča za ta del igre

čestitke IZI :D

Izi ::

Če komu ni všeč njegov BattleTag ima sedaj enkratno možnost, da si ga spremeni zastonj:
https://eu.battle.net/support/en/articl...

yxiz ::

mal sprobavam demon hunterja.

kter build je najhitrejši za speed riftanje?
če mi ga lahk kdo prilepi sem

Smurf ::

Matev je izjavil:

Mah v publicu opažam, da je folk dost aroganten, če se boss spawna na njemu ga kilne, skoči v mesto in zapre rift. Redki so sicer dost fer, da vsaj flag postavijo, da lažje najdeš...


jasno da se to naredi

najbolj sovražim tisto ko bi se rift moral zaključiti in se kar ne in ne... potem se pa čaka in čaka na nov začetek
boss je pa itak čist brezveze - grift ključev imaš tako ali tako vedno preveč

Indeed. Ce imas polne sharde po riftu si si sam kriv, malce bolj planiraj rune. Zakaj bi ostali igralci bili kaznovani zaradi tvoje napake. Noben ne pomisli, da s tem, ko se nekoga caka, efektivno vsi ostali 3 igralci "izgubljajo" sharde, ker bodo lahko v 1 uri naredili toliko manj runov.

Seveda pa so nekateri bolj nekateri pa manj obcutljivi. Nekateri imajo za cilj igrati cimbolj optimalno, drugi pa bolj casual in bolj cenijo to, da gredo lahko med enim in drugim runom se po sendvic :). Zato pa je fajn najti ljudi, ki ustrezajo tvojim tempu in potem igras z njimi.

Zmajc ::

yxiz je izjavil:

mal sprobavam demon hunterja.

kter build je najhitrejši za speed riftanje?
če mi ga lahk kdo prilepi sem


Osebno uporabljam tega .... T X riti in Grifti do 55-60 padejo v 2-3 minutah.

Za bracer lahko daš Warzechian Armguards za dodatni speed boost.

http://www.diablofans.com/builds/79026-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

in Stricken gem menjaš za Wreath of Lightning za dotanih 25% walk speeda.

Izi ::

Prekleti Perdition (Guardian Rakanoth) me je spet stal ene HC smrti ;((
Njegov teleport direkt na našega junaka je praktično takojšnja smrt.
Z vsemi Guardiani opravim na GR70, edino Perdition me oneshoota že tam okoli GR65.
Danes na GR65, sem v 5 minutah opravil z GRiftom in potem se spet pojavi ta prasec. Takoj se je teleportiral direkt name in sem bil že na rezervnem življenju. Z vso hitrostjo sem začel drveti proti izhodu, pa se je prasec čez nekaj sekund še enkrat teleportiral čez polovico mape in me na mestu ubil nekaj metrov pred izhodom. R.I.P.

pacman ::

Ja, te razumem Izi. Zaradi njega in tistih sand-monsterjev z reflectom igram softcore to sezono.

potepuhec ::

Fora pri tem Perdition je, da mu muras biti celi cas na malee range-u in se samo izogibat njegovega special attacka, ki ga pa nakaze. Cim si stran od njega ga pokasiras prek teleporta. Sprobajte na SC, da se navadite :)

RIP Izi

111111111111 ::

Ima kdo danes čas da mi DH boosta na lvl 70?

detroit ::

jst grem lahk notr s sonca za teh deset minut, samo javi
Skero

Izi ::

Še nisem obupal na Hardcore. Padel je GR 72 8-)

detroit ::

gz
Skero

Izi ::

Čas da malo pogledamo kaj so to sezono dosegli pravi Diablo igralci, katerih vrlina ni potrpežljivost ampak spretnost in neustrašnost (in dobra internet linija) >:D


Slo-Tech Diablo 3 HARDCORE lestvica - 6. sezona


Hardcore Paragon lestvica

_1. _655 __ Izi
_2. _650 __ Tribal

_3. _580 __ Actarus16
_4. _574 __ togo
_5. _527 __ Vajenc
_6. _407 __ Matev

_7. _263 __ pacman

_8. _188 __ potepuhec
_9. _133 __ Andreos1
10. _116 __ ru7
11. _104 __ Zmajc
12. __46 __ killer86
13. __35 __ guybrush
14. __12 __ Chuapoiz
15. __11 __ chief
16. __10 __ klasicni
17. ___4 __ Lytes


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 72 (14:03) __ Izi - HC Witch Doctor

_2. 68 (12:58) __ Tribal - HC Witch Doctor
_3. 66 (11:35) __ Vajenc - HC Demon Hunter
_4. 66 (13:48) __ Actarus16 - HC Crusader
_5. 65 (12:36) __ togo - HC Crusader

_6. 49 (_8:53) __ pacman - HC Monk
_7. 33 (_3:03) __ Matev - HC Demon Hunter
_8. 31 (_5:42) __ Andreos1 - HC Monk
_9. 27 (_3:14) __ ru7 - HC Crusader
10. __ (__:__) __ potepuhec - HC Crusader
11. __ (__:__) __ Zmajc - ____
12. __ (__:__) __ killer86 - HC Monk
13. __ (__:__) __ guybrush - HC Demon Hunter
14. __ (__:__) __ Chuapoiz - HC Crusader
15. __ (__:__) __ chief - HC Monk
16. __ (__:__) __ klasicni - HC Witch Doctor
17. __ (__:__) __ Lytes - HC Crusader


Heh, vse skupaj nič :P Sami strahopetneži :))

111111111111 ::

detroit je izjavil:

jst grem lahk notr s sonca za teh deset minut, samo javi

Hvala za boost.

Izi, to je pa prvič da si objavil samo HC lestvico. :D Kako pa to?

yxiz ::

Zmajc je izjavil:

yxiz je izjavil:

mal sprobavam demon hunterja.

kter build je najhitrejši za speed riftanje?
če mi ga lahk kdo prilepi sem


Osebno uporabljam tega .... T X riti in Grifti do 55-60 padejo v 2-3 minutah.

Za bracer lahko daš Warzechian Armguards za dodatni speed boost.

http://www.diablofans.com/builds/79026-...

Sicer res nimam top šit opreme, sam js t10 ne morm vozt s tem, al pa ne znam igrat dh-ja :)

Izi ::

111111111111 je izjavil:

Izi, to je pa prvič da si objavil samo HC lestvico. :D Kako pa to?

Izključno Hardcore lestvica je bila vsako sezono do sedaj objavljena vsaj dvakrat.
Kar je prvič je da si ti na HC lestvici in verjetno je zato do sedaj nisi opazil :P

togo ::

IZI je prvi 8-)
a se ne vidi od daleč >:D
očala gor :D
tako je prav več ko nas bo lažje bo

če koga zanima
včeraj nabral vse ljubljenčke :P

111111111111 ::

Izi je izjavil:


Kar je prvič je da si ti na HC lestvici in verjetno je zato do sedaj nisi opazil :P

He, he, he. Res sem prvič, pa še paragoni niso moji so mi jih boostali, tako da me je malo sram. :)

Zmajc ::

yxiz je izjavil:

Zmajc je izjavil:

yxiz je izjavil:

mal sprobavam demon hunterja.

kter build je najhitrejši za speed riftanje?
če mi ga lahk kdo prilepi sem


Osebno uporabljam tega .... T X riti in Grifti do 55-60 padejo v 2-3 minutah.

Za bracer lahko daš Warzechian Armguards za dodatni speed boost.

http://www.diablofans.com/builds/79026-...

Sicer res nimam top šit opreme, sam js t10 ne morm vozt s tem, al pa ne znam igrat dh-ja :)


Linkaj profil pa ti bomo pomagali. :)

yxiz ::

dej mi samo povej, js multishot tiščim do konca ali ga izmenjujem z evasive fire?
vengeance morm met 100% uptime, ok. z vaultom preskakujem do elitov v riftih, preparation sprožim ko mam malo discipline?

Zmajc ::

Rabiš focus in restraint ringa... pol pa izmenično streljaš da mas buffe vedno up za dmg bonus. Vengeance pa 100% uptime ja (za to rabiš 38% CDR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

111111111111 ::

OK. Jaz imam sedaj boostanega WD-ja na lvl 70. Kako pa sedaj naprej? Imam samo nekaj legendary itemov, kakšen torment 4 še gre ostalo pa bolj ubogo.

Shadow666 ::

Če si na Online, šopaj v groupe, rift in nabiraj iteme, če boš imel srečo bo kak heroj z visokom paragonom gnal rifte ti pa samo pobereš kar pade=) toliko da si nabereš malce opreme potem pa Grifti in spet bounti/rift/grift - rinse repeat dokler ni dougcajt.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

detroit ::

111111111111 je izjavil:

OK. Jaz imam sedaj boostanega WD-ja na lvl 70. Kako pa sedaj naprej? Imam samo nekaj legendary itemov, kakšen torment 4 še gre ostalo pa bolj ubogo.


jst bom danes po osmi najbrž low level grifte delal pa lahko se joinaš če ti kaj to koristi...vsaj glede itemom bi moral kaj bit
Skero

111111111111 ::

Bi se pridružil, ampak nekje po 22h prej ne bom mogel. Sem včeraj sestavil Helltooth, ampak je bila ura pol dveh in nisem imel časa testirat. :)

111111111111 ::

Ima kdo kakšen uporaben link do Angry chicken builda?

sajmonmofo ::

angry chiken je v bistvu HT build s set orozje+mojo, soulharvest zamenjas za hex angry chiken...

preveri moj profil :D

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Sem pogledal, mi je že bolj jasno. :) Saj vem da je bilo že miljonkrat povedano, amapak kako najlažje pridem do furnance?

togo ::

Kot wd si ga naredi, imaš veliko možnosti. Je že IZI povedal.
Od nedelje GUARDIAN 8-)
sedaj pa prošnja - manjka mi portret in mavrična krila
če kdo najde me lahko povabi enako bom naredil sam
pa veliko sreče :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: togo ()

detroit ::

Izi pridi že z dopusta mal poupdejtat nas:))
Skero
««
121 / 157
»»