» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
118 / 157
»»

Zmajc ::

še dobto da mam staff of infernal herding haha, čeprav samo v non season.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

potepuhec ::

Zmajc je izjavil:

še dobto da mam staff of infernal herding haha, čeprav samo v non season.


ne verjamem, da ti bo kaj pomagala

Zmajc ::

Haha, prvi rainbow goblin .... cosmic wings. ;)

killer86 ::

u lepo (srečko:D), kajti cosmic winsi bodo kar redki

Izi ::

A ste pripravljeni?

Če se kdo ne more odločiti kateri klas izbrati, naj klikne na kolo sreče in izbiro prepusti usodi :D
Kateri klas naj igram v 6. sezoni

yoco ::

Še dve urci :D

111111111111 ::

A mi lahko kdo polinka kakšen build za monka?

Izi ::

111111111111 je izjavil:

A mi lahko kdo polinka kakšen build za monka?

yoco ::

a je že kdo lvl 70? Lahk kdo boosta? :)

Zmajc ::

Lvl 70? :)

Eni majo že 300+ paragonov

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Eni majo že 300+ paragonov
...in slabo zdravje :P

Jaz grem počasi in z užitkom. Včeraj sem šel do Paragon 40, ravno toliko, da sem končal GR20 in se opremil s komplet setom. Danes pa naprej v nove zmage :D

yoco ::

Končno mi je uspelo do 70 prlezt :))
Kako vi date geme v socket? A je kakor želiš, a se gleda na barvo in opremo?

Matev ::

glede na karakter katerega špilaš

yoco ::

Witch Doctor sem si izbral.

Zmajc ::

V orožje vedno daj samo in samo EMERALD ... v armor ...TOPAZ

V helmet odvisno od builda ... Amethyst ce želiš več HPja oz Diamond če bi ras znižal cooldown skilom.

111111111111 ::

Kaj pa Monk? Katere geme kam? Hvala že vnaprej za odogovor.

sajmonmofo ::

vse builde (uporabne) za vse klase imate na spodnjem linku

https://docs.google.com/spreadsheets/d/...

yoco ::

Kako je najbolje farmat gear oz. orožje? Ne morem GR20 odpret, ker nimam dovolj damage da bi ga naredu, orožje imam pa še vedno rare, ker mi čist nč ne dropa! :|

sajmonmofo ::

z 4piece setom ne naredis gr20 ? ocitno nimas pravega builda za set...

detroit ::

kje je lestvica izi preseneti nas:D
Skero

yoco ::

sajmonmofo je izjavil:

z 4piece setom ne naredis gr20 ? ocitno nimas pravega builda za set...

Imam. Malo sem se narobe izrazil. Moram še T3 nardit prej. GR15 sem delal skoraj celih 8 min, ker nimam tako dobrega damage, tako da predvidevam, da je T4 še težji.

111111111111 ::

Jaz imam iste probleme z Monkom. Enostavno premalo DMG za GR20. :)

Tribal ::

Jest pa gledam ljudi k očitno ne delajo drugega kot igrajo. Ne morm verjet kako se jim da tolk nažigat. Trenutno sem pri skoraj paragon 300 in mi manjka še veliko opreme da bom kaj pametnega od GR naredu, 47 je bilo lahko ampak za 70+ bom še nekaj časa moral grindat rifte. Sicer na HC gre mal počasneje ampak bo.

111111111111 ::

Prazniki, pa še dež pada. Jutri se bo vse umirilo. :)

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 lestvice - 6. sezona


Solo Greater Rift lestvica

_1. 65 (_8:58) __ potepuhec - Wizard
_2. 65 (12:37) __ detroit - Wizard
_3. 65 (14:22) __ pacman - Wizard

_4. 61 (11:41) __ Izi - Witch Doctor
_5. 60 (_7:08) __ killer86 - Barbarian
_6. 60 (_8:56) __ Vajenc - Barbarian

_7. 55 (_4:48) __ klasicni - Wizard
_8. 55 (_5:28) __ kita103 - Barbarian
_9. 51 (_8:53) __ Lytes - Monk

10. 47 (12:34) __ Tribal - HC Witch doctor
11. 46 (_9:19) __ sajmonmofo - Witch Doctor
12. 45 (_8:45) __ Zmajc - Wizard
13. 40 (10:38) __ KaiV6 - Witch Doctor
14. 36 (_5:25) __ togo - HC Crusader
15. 35 (10:08) __ kkemikk - Wizard
16. 33 (_8:54) __ Kenpachi - Witch Doctor
17. 32 (_5:42) __ guybrush - Witch Doctor
18. 25 (_3:46) __ Actarus16 - HC Crusader
19. 22 (_9:07) __ chief - Witch Doctor
20. 20 (_8:51) __ yoco - Witch Doctor
21. 20 (_8:55) __ miskoslo - Witch Doctor
22. 20 (12:28) __ Chuapoiz - Monk
23. __ (__:__) __ sixxs - Barbarian
24. __ (__:__) __ Matev - Demon Hunter
25. __ (__:__) __ bozicek - Witch Doctor
26. __ (__:__) __ kentrix - Demon Hunter
27. __ (__:__) __ Andreos1 - HC Monk


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 6 - Champion _ Izi

Chapter 5 - Slayer ____ togo
Chapter 5 - Slayer ____ Vajenc
Chapter 5 - Slayer ____ Lytes

Chapter 4 - IV ________ Actarus16
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi
Chapter 4 - IV ________ Chuapoiz

Chapter 3 - III _______ killer86
Chapter 3 - III _______ kita103
Chapter 3 - III _______ KaiV6
Chapter 3 - III _______ klasicni
Chapter 3 - III _______ guybrush
Chapter 3 - III _______ Matev
Chapter 3 - III _______ miskoslo
Chapter 3 - III _______ kentrix
Chapter 3 - III _______ Zmajc
Chapter 3 - III _______ yoco
Chapter 3 - III _______ potepuhec
Chapter 2 - II ________ chief
Chapter 2 - II ________ Andreos1
Chapter 1 - I _________ sajmonmofo
Chapter 1 - I _________ bozicek

Chapter 0 - _ _________ kkemikk
Chapter 0 - _ _________ pacman
Chapter 0 - _ _________ sixxs
Chapter 0 - _ _________ detroit
Chapter 0 - _ _________ Tribal


Paragon lestvica

_1. _641 | ____ __ killer86
_2. _607 | ____ __ potepuhec

_3. _563 | ____ __ kita103
_4. _526 | ____ __ detroit
_5. _478 | ____ __ pacman
_6. _475 | ____ __ guybrush
_7. _403 | ____ __ Izi

_8. _369 | ____ __ klasicni
_9. _346 | ____ __ Zmajc
10. _345 | ____ __ Lytes
11. _344 | ____ __ KaiV6
12. _324 | ____ __ Vajenc
13. _313 | ____ __ sajmonmofo
14. ____ | _293 __ Tribal
15. _287 | ____ __ chief
16. _262 | ____ __ kkemikk
17. ____ | _238 __ togo

18. ____ | _163 __ Actarus16
19. _146 | ____ __ Chuapoiz
20. _107 | ____ __ Kenpachi
21. __87 | ____ __ yoco
22. __75 | ____ __ miskoslo
23. __63 | __50 __ Matev
24. __62 | ____ __ kentrix
25. ____ | ___9 __ Andreos1
26. ____ | ____ __ bozicek (level 56)
27. ____ | ____ __ sixxs (level 38)


Imamo že enega Champinona 8-)
Sem včeraj izgubil cel popoldan, da sem uspel v popolnosti narediti tisti potrebni Set Dungeon. WD ima kar zajebane Set Dungeone.
Moram pa reči, da imam to sezono smolo z dropi. Še vedno imam začetni Zuni set. Tistega nujnega Gargantuan prstana, ki je nujen za WDje tudi nikakor ne morem dobiti.

sajmonmofo ::

izi se ti splaca preklopit na HT set tudi brez prstana, semizdi da tolce neprimerno bol ko zuni. Trenutno furam ht brez prstana, mojoja, wh belta, tt gloves, soul harvest bracerjev ter zelo bogo rollanim setom in semizdi je se vedno bolsi ko zuni... Padel mi je edino endless walk set (samo spet rolli v kur...). Danes zvecer spet malo akcija :D

Izi ::

sajmonmofo je izjavil:

izi se ti splaca preklopit na HT set tudi brez prstana, semizdi da tolce neprimerno bol ko zuni. Trenutno furam ht brez prstana, mojoja, wh belta, tt gloves, soul harvest bracerjev ter zelo bogo rollanim setom in semizdi je se vedno bolsi ko zuni... Padel mi je edino endless walk set (samo spet rolli v kur...). Danes zvecer spet malo akcija :D

Zuni set nujno rabi Belt of Transcendence.
Helltooth set pa The Short Man's Finger.

Pri Zuni setu so glavni damage dealerji Fetishi, ki jih imaš 23, zato "The Short Man's Finger" ni nujen, je pa vsekakor dobrodošel.
Pri Helltooth setu pa so glavni damage dealerji trije mali Gargantuani, ki je vsak precej močnejši, kot en sam originalni Gargantuan. S prstanom "The Short Man's Finger" zato delaš kar okoli 5-krat več damagea kot brez njega in jaz dokler ga ne dobim ostajam na Zuni setu, ki pravzaprav ni slab in je celo hitrejši kot HT set, edino tam okoli GR 65 tisti mali vojski Fetisharjev začno pohajati moči.

Skratka "The Short Man's Finger" je THE prstan brez katerega vsak pravi WD ne sme biti :D

Kenpachi ::

In pa mimic maska, seveda. Vsak spell mimicov steje kot da si ga sam prdnil. Cel zaslon poison cloudov ouje :D

Pa mimici so zelo pogosti. Stanje "cooldown", ko jih ni je res bore majhno, 5-8 sekund. Triple the damage, triple the fun :)

(Nisem pa se ugotovil, ali mimici stejejo kot pets in ce tudi njim koristi +% to pet damage)
Zaraki Kenpachi.

detroit ::

grem zdele popravit hehe. Do 70 so precej na easy potem pa me zaradi manjka resistou vse instagiba. Si predstavljam da imamo vsi ta problem?
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

yoco ::

Izi, a lahk linkaš tvoj build? Me sam neki zanima.

111111111111 ::

A vi sploh kaj spite, ki ste pri vrhu? :)

A igra kdo monka in je šel že naprej iz basic seta?

Izi ::

yoco je izjavil:

Izi, a lahk linkaš tvoj build? Me sam neki zanima.

Je vsakih 10 minut drugačen :))
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Izi-...
Z Zuni setom sem naredil GR 61, sedaj pa z HT setom GR 62. Več mi zaenkrat ne gre.

Netrunner ::

Kaj dobim z nakupom klasičnega diabla 3 za 20€?

Sem fan diabla 1 in 2 in mi je interes samo solo play. Razno grindanje in trading opreme me ne zanima.

yoco ::

Izi je izjavil:

yoco je izjavil:

Izi, a lahk linkaš tvoj build? Me sam neki zanima.

Je vsakih 10 minut drugačen :))
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Izi-...
Z Zuni setom sem naredil GR 61, sedaj pa z HT setom GR 62. Več mi zaenkrat ne gre.

A nimaš nobenga "spam" skilla? Pri meni je ravno to problem. Noben skill mi ni tok dobr, da bi lahk spamov medtem ko peti ubijajo!

Izi ::

yoco je izjavil:

A nimaš nobenga "spam" skilla? Pri meni je ravno to problem. Noben skill mi ni tok dobr, da bi lahk spamov medtem ko peti ubijajo!

Proti Petom so vsi tvoji skilli praktično brez damagea ;). Uporabljaš samo tisti skill, ki sproži dodatni damage iz seta. Pri vsakem setu preberi kateri skill rabiš.
Medtem ko Peti ubijajo, ti tekaš naokoli in paziš da ne umreš. To je praktično vse kar počneš :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yoco ::

Ja, sem poj pogruntov:D

A je še komu Kadala res prasica? Porabm skor vse, pa mi ne vrže legendary! ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

111111111111 ::

Zame je kurba, kar plačam tudi dostavi. Je pa res da je precej draga. :)

detroit ::

Naporen vikend v diablu hehe. V duetu sm naredil 80, solo bi mogoče 73-75 če bi ne umiral vsake dve sekundi. Sedaj pa je spet zmanjkal časa za diablo
Skero

Tribal ::

Če bi mel jajca bi šu čez GR 65 brez problemov, sam ne upam še dokler ne dobim še zadnjih 2h itemov za set.

Izi ::

Pa sem ga le dobil, The Short Man's Fingerja. Masaker, kar poletel sem skozi GR-je :))
GR 70 sem opravil z lahkoto in to še brez "Bane of the Stricken" gema.

togo ::

za krila sem naredil 100+ krogov in tik ob vklopu sezone so se pokazala
za liv moore pa na HC iz prve
kar se mene tiče je to tako če maš zegen maš če ni ni isto je s kadalo
je pa ena zanimivost to sezono vsaj zame in to pri GR na HC
pokaže se mi markica npr pri gr37 442 v evropi
nikoli si nisem mislil da bom kaj takega dosegel ali pa zgolj sreča ker sem crus

lp - lep pozdrav

Zmajc ::

Včeraj sem končno zbral potrebne iteme za Wizard Archon build. Pred spanjem naredil en hiter test drive ... ne vajen gameplaya sem 5-6 minutah naredil lvl 51 grift.

Drugaje je RNG res smešen, izijev zuni ring ki ga nikakor ni uspel dobitu imam na 50% opremljenem sekunarenem WDju že od samega začetka pa še niti kaj dosti igral nisem. :D

KaiV6 ::

Ma ne vem .. odkar je canai cube ni vec tiste magicnosti za drope, vse je postalo eno grindanje, ki sploh ni vec odvisno od rng, ampak le kolko casa imas na voljo da izberes ustrezno dosti materialov, da si pol skraftas kar potrebujes.

Z 5000 matsev in 1000 db sem si skraftal furnace, bracerse, ceremonial knife, skratka vse. In ko ti "upgrade rare item v legendary" rng ni dovolj, gres na naslednjo stopnjo - "reforge legendary" in v 10 poizkusih dobis, kar rabis nekako na nivoju.

Zdej so uvedli se podarjen set, naslednje sezone kaj bo ? :) bos na zacetku sezone dobil v stashu 6pc set, 10000 matsov in 5000 db starter kit ? :) ne vem no .. ta sezona mi je postala dolgocasna v tocno 4 dneh. Saj po eni strani je to ok, prej mine volja prej se lahko posvetis ostalim stvarem, ampak no, ubili so tisto za kar se je v bistvu slo.
Riftanje da dobis drop, ne riftanje, da dobis matse, da si pol skraftas kar potrebujes.
Izvensezonske charje sem itak vse pobrisal, ker odkar so se zacele sezone se nisem dotaknil nonseason stasha.

Saj sploh ne vem zakaj tak rant :) mogoce ker sem prisiljen delat bountije (nekaj kar se mi zdi odvec), da lahko recraftam legendary, ampak za tako delo, ki ga moras delat/naredit imam sluzbo ne pa D3 :)

Naslednjo sezono bom placal nekoga, da grinda zame, jaz pa bom pol samo sadove pobiral, craftal, recraftal, in sel iskat tisti perfect gr :)
<insert>podpis.html</insert>

Zmajc ::

Jaz sem se že par sezon nazaj nehal gnat in grindat ko psihopat. Sedaj igram samo še lepo na izi, brez sekiranja, ko pridem tak daleč da je vse samo še en velik dolgočasen grind neham z sezono in to je to. Ponavadi je to 2-4 tedne od začetka sezone.

Za lestvice se že dolgo ne sekiram več tudi za high GR mazohizem ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

KaiV6 je izjavil:

Ma ne vem .. odkar je canai cube ni vec tiste magicnosti za drope...)

Magičnosti? ;(( Bolj frustracija kot pa magičnost.
Sedaj je mnogo bolje kot prej ko je bilo vse odvisno od sreče. Tisti najbolj nesrečni sploh niso mogli igrati igre ampak so ves čas samo farmali in upali.
Sedaj pa lahko tudi hudo nesrečo kompenziraš z materiali in končno lahko vsi uživamo v igri. Čim bolj nesrečen si bolj moraš farmati za materiale.

Na primer The Furnace je nujen praktično pri vsakem buildu in vsakem klasu, pade pa povprečno en na mesec, če igraš vsakodnevno. Praktično edina možnost je da ga scraftaš v kocki.
Pri The Furnace ima Witch Doctor celo prednost pred ostalimi klasi :P, ker ima najmanj 2H Mečev na voljo in torej pride najhitreje, ponavadi že v parih poskusih. Najslabši za craftanje The Furnace je Barbarian.

Jaz ponavadi v kocki craftam samo orožja in prstane, ostalo se bolj splača gamblati pri Kadali. Pa Relic nesmrtnosti za Templarja moram tudi vedno scraftati v kocki, ker drugače traja en mesec preden mi pade.

KaiV6 ::

Ja saj o tem govorim, ja magicnost je bla .. oz sreca za ene za druge pa pac ne. Si vsaj vedel zakaj si grindal in si lahko bil jack pred ostalimi, ki so bili brez. :)
Torej je bila frustracija ja, ampak se je hitro spremenila v zadovoljstvo od dobrem dropu, zdej pa je ostala samo frustracija zaradi nabiranja matsov, brez zadovoljstva pri scraftanem The Furnace :).

Dejansko bi lahko dali kar plane za blacksmitha za vse stvari v igri pa ustrezno podrazit izdelavo oz craftanje in bi se ta del frustracije bil resen. :)
<insert>podpis.html</insert>

Zmajc ::

Mene pa je ta random faktor hudo motil saj mi ponavadi tisti ključen item ki sem ga nujno rabil za nek build ni nikoli padel.

Matev ::

zdej je tako da će igraš eno uro dlje od nekoga, si eno uro bolj naprej :)
ali pa če on igra eno uro več je on pred teboj za tisto uro :(

in to je vsa poanta d3

včasih si dobu en kul item in si bil svetlobna leta pred ostalimi

pa si bil car

ali si se pa slinil in opazoval carje ki so te šišali po dolgem in počez ker je nim dropnil kak item

detroit ::

Oh well Matev, diablo pač nikoli ni potreboval nekega skilla:) Just time/money, kaki 2 leti nazaj so pa vzel money part.
Skero

potepuhec ::

Vsem, ki igrate wd in delate set dungeon mastery.... Arachyr's dungeon je totalno enostaven, ga skoraj ne mores zajebat. Razen seta ne potrebujes nobene druge opreme. Pomaga pa, ce imate poison in lightning amu.
««
118 / 157
»»