» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
36 / 157
»»

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Killermode ::

Vsi, ki ste blizzu zaupal svoje kartice in ostale stvari svetujem redn pregled nad prometom na svojih računih.

Izi ::

Smurf je izjavil:

Fora je, da ne moras zaceti nekega scenarija recimo (izmisljene cifre) 5x v 2min (4x ti dovoli, 5ic pa ne), ljudje so uporabljal ta exploit za farmanja (zlafufu si do jame in pobral gold).

Ni čudno, da se potem prej ali slej naveličaš igre, če isto stvar ponavljaš večkrat na minuto. To je čisto prav, da je omejeno. Sicer tudi jaz skačem po različnih scenarijih ampak vedno igram vsaj 5 minut skupaj.

Sicer pa zadnje čase bolj igram Hardcore scenarij (ko se ti ob morebitni smrti karakter izbriše skupaj z vsemi predmeti in denarjem).
To je igra za prave moške :P
Tudi trgovanje na Hardcore poteka popolnoma ločeno in ekonomija je veliko bolj zdrava.

Vdrli so pa samo Severno ameriški server, zato vsem američanom priporočajo spremembo passworda. Hackerji niso uspeli nič spremeniti ali uničiti so pa prebrali e-mail naslove battle.net računov. Evropejci smo zaenkrat še varni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

jijetelu ::

noben pretirano ponosen na svoj profil ?

Nemixxx ::

|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

]Fusion[ ::

Not impressed. Namesto da nerfajo inferno in najtežje champione, bi buffali hell in lažje champione. Tak jaz gledam :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Izi ::

jijetelu je izjavil:

noben pretirano ponosen na svoj profil ?
LOL, isto se jaz sprašujem. Profili so zunaj že 2 dni, pa kot kaže ni tukaj nikogar, ki bi se upal javno pohvaliti s svojim profilom :D

Izi ::

Sem si drznil malo prebrskati profile od tistih, ki so tukaj objavili svoj tag, da vidimo, česa smo Slo-Techovci sposobni :P
In tole je trenutna lestvica. Ostali pa zaenkrat skrivajo svoje profile ;)


Pohvale vredni:

Locoroco - 4 level 60 liki in končal igro :O z Wizardom. Pohvale 8-)

detroit - 1 sam level 60 lik in končal igro :O z Wizardom. Pohvale 8-)

Tribal - 2 level 60 karakterja in se prebil v 4. poglavje Inferna, ima pa 1 Hardcore level 36 :O, s katerim je prilezel v Nightmare. Pohvale 8-)

krneki - VSE :O klase pripeljal do level 60 in se prebil v 4. poglavje Inferna. Pohvale 8-)


Omembe vredni:

Turak - 1 level 60 lik, se prebil v 3. poglavje Inferna

Izi - 3 level 60 liki, se prebil v 2. poglavje Inferna + Hardcore level 21 (zaenkrat še uspešno napreduje)

Bolfenk - 1 level 60 lik, se prebil v 2. poglavje Inferna

lookman - 1 level 60 lik, se prebil v 2. poglavje Inferna

Tr0n - 1 level 60 lik, se prebil v 1. poglavje Inferna


Ostali:

Killermode - level 60, 3. poglavje Hell + Hardcore level 13

Bojevnik - level 53, 2. poglevje Hell



Zanimivio, da se Hardcore tako malo igra, čeprav je to po moje najboljši del igre (dokler ne umreš seveda :P)

Killermode ::

Zanimivo, da se ti je dal tole use pregledat :D

Izi ::

Killermode je izjavil:

Zanimivo, da se ti je dal tole use pregledat :D

Profili so zelo pregledni in je v nekaj sekundah vse jasno. Glede tega moram pohvaliti Blizzard.

jijetelu ::

lahko bi še linke profilov nalimal, če si že delal spisek

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

krneki ::

Malo je pri telih profilih čudno, da če ti crkne hardcore char, potem se ti resetira progression bar. Recimo jaz sem imel lvl 60 HC monka, pa zgleda kot da nisem prišel dlje od act1 normal.

Izi ::

jijetelu je izjavil:

lahko bi še linke profilov nalimal, če si že delal spisek
Nisem si upal ;)
Mogoče kdo noče imeti svojega celotnega Diablo profila dostopnega vsem. Linke svojih profilov naj kar vsak sam lepi.

Killermode ::

krneki je izjavil:

Malo je pri telih profilih čudno, da če ti crkne hardcore char, potem se ti resetira progression bar. Recimo jaz sem imel lvl 60 HC monka, pa zgleda kot da nisem prišel dlje od act1 normal.

Zato ker je HC...

jijetelu ::

Izi je izjavil:

jijetelu je izjavil:

lahko bi še linke profilov nalimal, če si že delal spisek
Nisem si upal ;)
Mogoče kdo noče imeti svojega celotnega Diablo profila dostopnega vsem. Linke svojih profilov naj kar vsak sam lepi.


profili so itak publi, za to je pač Blizzard poskrbel

http://eu.battle.net/d3/en/profile/zbog...

Izi ::

krneki je izjavil:

Malo je pri telih profilih čudno, da če ti crkne hardcore char, potem se ti resetira progression bar. Recimo jaz sem imel lvl 60 HC monka, pa zgleda kot da nisem prišel dlje od act1 normal.

A tako je to. Nisem vedel. Še nikoli nisem umrl na Hardcore 8-)
Sicer pa to ni napačno. Če umreš karakterja dejansko ni več in ne vidim nobenega smisla da se sploh kjerkoli vodi.
Na Hardcore enostavno NE SMEŠ umreti. Niti pomisliti ne smeš na to, da lahko umreš. Vedno moraš iti na 100%. Če meni HP pade samo na 90% takoj vklopim vse zaščitne buffe in bežimo. In potem analiza kako je sploh lahko prišlo do tega, da sem izgubil 10% življenja, ponovna nastavitev skillov, pregled in posodobitev opreme in šele potem ponovno v akcijo.
Če misliš tvegati potem je Hardcore mode izguba časa. Umreti enostavno ni opcija 8-)

Izi ::

jijetelu je izjavil:

Izi je izjavil:

jijetelu je izjavil:

lahko bi še linke profilov nalimal, če si že delal spisek
Nisem si upal ;)
Mogoče kdo noče imeti svojega celotnega Diablo profila dostopnega vsem. Linke svojih profilov naj kar vsak sam lepi.


profili so itak publi, za to je pač Blizzard poskrbel

http://eu.battle.net/d3/en/profile/zbog...

Hehe, s takim profilom bi se vsak rad hvalil naokoli ;)

Drugače pa ni čisto javno, nihče namreč ne more najti tvojega profila brez da mu najprej daš svoj tag.

jijetelu ::

Izi je izjavil:

krneki je izjavil:

Malo je pri telih profilih čudno, da če ti crkne hardcore char, potem se ti resetira progression bar. Recimo jaz sem imel lvl 60 HC monka, pa zgleda kot da nisem prišel dlje od act1 normal.

A tako je to. Nisem vedel. Še nikoli nisem umrl na Hardcore 8-)
Sicer pa to ni napačno. Če umreš karakterja dejansko ni več in ne vidim nobenega smisla da se sploh kjerkoli vodi.
Na Hardcore enostavno NE SMEŠ umreti. Niti pomisliti ne smeš na to, da lahko umreš. Vedno moraš iti na 100%. Če meni HP pade samo na 90% takoj vklopim vse zaščitne buffe in bežimo. In potem analiza kako je sploh lahko prišlo do tega, da sem izgubil 10% življenja, ponovna nastavitev skillov, pregled in posodobitev opreme in šele potem ponovno v akcijo.
Če misliš tvegati potem je Hardcore mode izguba časa. Umreti enostavno ni opcija 8-)


eh, pol je najboljše da kr nehaš igrat na HC... umiranje je del igre in je samo vprašanje kdaj

krneki ::

Izi je izjavil:

krneki je izjavil:

Malo je pri telih profilih čudno, da če ti crkne hardcore char, potem se ti resetira progression bar. Recimo jaz sem imel lvl 60 HC monka, pa zgleda kot da nisem prišel dlje od act1 normal.

A tako je to. Nisem vedel. Še nikoli nisem umrl na Hardcore 8-)
Sicer pa to ni napačno. Če umreš karakterja dejansko ni več in ne vidim nobenega smisla da se sploh kjerkoli vodi.
Na Hardcore enostavno NE SMEŠ umreti. Niti pomisliti ne smeš na to, da lahko umreš. Vedno moraš iti na 100%. Če meni HP pade samo na 90% takoj vklopim vse zaščitne buffe in bežimo. In potem analiza kako je sploh lahko prišlo do tega, da sem izgubil 10% življenja, ponovna nastavitev skillov, pregled in posodobitev opreme in šele potem ponovno v akcijo.
Če misliš tvegati potem je Hardcore mode izguba časa. Umreti enostavno ni opcija 8-)


Govorim o progression baru na prvi strani in ne za posameznega lika. Meni še vedno ni smiselno, ker progression bar na prvi strani ni vezan na posamezen lik, ampak do kje si največ prišel v igri s *katerimkoli* likom.

Izi ::

krneki je izjavil:

Govorim o progression baru na prvi strani in ne za posameznega lika. Meni še vedno ni smiselno, ker progression bar na prvi strani ni vezan na posamezen lik, ampak do kje si največ prišel v igri s *katerimkoli* likom.

Ne bo držalo. Oba progression bara Normal in Hardcore sta vezana na točno določene like, in ti so tudi zapisani v tistem trikotničku na koncu črte. Kurzor miške postavi v trikotniček in napiše se kateri karakter je prilezel do tja.
Tudi Normal (rumena) črta se bo izbrisala, če boš ti izbrisal karakter s katerim si jo dosegel.

krneki ::

Zakaj se potem achievementi ne zbrišejo?

krneki ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krneki ()

jijetelu ::

glde na mojo logiko, bi mogel progress ostat, kaj so si pa pri Blizzu zamislili, pa sam bog ve, mogoče je samo bug ? teh je itak tok, da sploh ne vem kaj so počel pri beta

Izi ::

Treba je dodati še, da se v profil vsi dosežki vpisujejo s precejšnjim zaostankom. v roku enega dneva je vedno vse posodobljeno, ampak po kakšnih 5-ih urah sem pa vedno opazil, da mojih "današnjih" dosežkov še ni v profilu.
Če torej začneš nov Hardcore lik in ga v enem dnevu spraviš do level 20, tisti dan verjetno še ne boš videl vpisanega v svoj profil.
Jaz bi rekel, da se profili osvežujejo samo enkrat ali morda največ dvakrat na dan.

BladE_ ::

Izi je izjavil:

Pohvale vredni:

Locoroco - 4 level 60 liki in končal igro :O z Wizardom. Pohvale 8-)

detroit - 1 sam level 60 lik in končal igro :O z Wizardom. Pohvale 8-)



Vauu... celo dvema se je uspelo prebiti do konca in kakšno naključje, da je to obema uspelo z Wizardom... Ahaa "immortal bug" pa to :))
Akcija - Reakcija

Nemixxx ::

izi a js pa smrdim? :D
Tud js sm končal inferno :D

Nemix #2171
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

jimiboni0 ::

Pozdravljeni!

Mene pa noben ni omenil še tukaj, tak da se bom kr sam predstavo! Sem en od dveh slovencev, ki so diablota ubili pred patchom 1.0.3 na inferno. Takrat je blo skor nemogoče, potreboval sem 7ur da sem ga zrušil.
Hkrati pa menim da sem najbolj OP player v slo. Če se motim me dajte updejtat!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jimi...

Ob enem pa še prosim za kakšne donacije ( ingame gold) da bi še več izstisnil iz mojga wizzarda. Pripravljen sem pomagat vsakemu, ki me kontaktira.

See ya in the gaim!

jijetelu ::

jimiboni0 je izjavil:

Pozdravljeni!

Mene pa noben ni omenil še tukaj, tak da se bom kr sam predstavo! Sem en od dveh slovencev, ki so diablota ubili pred patchom 1.0.3 na inferno. Takrat je blo skor nemogoče, potreboval sem 7ur da sem ga zrušil.
Hkrati pa menim da sem najbolj OP player v slo. Če se motim me dajte updejtat!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jimi...

Ob enem pa še prosim za kakšne donacije ( ingame gold) da bi še več izstisnil iz mojga wizzarda. Pripravljen sem pomagat vsakemu, ki me kontaktira.

See ya in the gaim!


ja itak težje, to si kr vi "kao pred 1.03 patchom" dopovedujte, realno gledano pa je blo takrat inferno končat bistveno lažje kot pa je to danes

Peters ::

Je bilo že kaj govora, v katerem patchu prihaja PVP, oziroma se sploh kaj ve kako bo zadeva izpeljana?

St235 ::

PVP je že ves čas napovedan za 1.1.

jijetelu ::

kak kurac od špila in podpore, vsak dan pride na b.net forum nov "gamebraking" bug, ko sploh ne veš kaj za vraga delajo na Blizzardu ?




Update: there are now 6 different players known to have the same item.

http://us.battle.net/d3/en/profile/liem...
http://us.battle.net/d3/en/profile/leej...
http://us.battle.net/d3/en/profile/insa...
http://us.battle.net/d3/en/profile/mose...
https://us.battle.net/d3/en/profile/Fae...
http://us.battle.net/d3/en/profile/pass...

Izi ::

O kakšnem bugu govoriš?

Kar se tiče enakih itemov to po moje ni bug, saj sem že jaz dostikrat imel 2 povsem enaka itema. Ko sem prodajal odvečno robo sem kar nekajkrat opazil, da imam notri dva povsem enaka itema z istim imenom in povsem istimi številkami. Se pravi, da to ni ravno redkost.

Pa v tistih linkih, ki si jih dal, jaz nikjer ne vidim, da bi kdorkoli imel kakšen enak predmet. Ali pa meni kaže drugo opremo kot tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

jijetelu ::

Izi je izjavil:

O kakšnem bugu govoriš?

Kar se tiče enakih itemov to po moje ni bug, saj sem že jaz dostikrat imel 2 povsem enaka itema. Ko sem prodajal odvečno robo sem kar nekajkrat opazil, da imam notri dva povsem enaka itema z istim imenom in povsem istimi številkami. Se pravi, da to ni ravno redkost.

Pa v tistih linkih, ki si jih dal, jaz nikjer ne vidim, da bi kdorkoli imel kakšen enak predmet. Ali pa meni kaže drugo opremo kot tebi.


Vsi imajo isti 500m gold source (arguable best in the game) (http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/...

tam so zračunal verjetnost dveh kopij takega itema, 1 out of 4,784,474,572,579,344,957,650,000,000,000

uglevnem praktično je potrjeno "kloniranje itemov", od istih neverjetno dobrih prstanov, do istih L63 lokov ipd...

ali pa je res, kar sem jst že 2 meseca nazaj rekel, da so to od Blizzarda dani itemi na AH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

Izi ::

Pa res, Source imajo vsi enak. Tega prej nisem opazil. Zelo sumljivo.

Še bolj sumljivo je, da je tvoj predzadnji link (Faetal) ravnokar umaknil vso svojo opremo iz svojega lika in naredil nov lik z imenom "DONTLOOKATME". Se pravi se zaveda, da je nekaj narobe in ga vsi opazujemo 8-)

Sumljivo je še, da je bil link, kjer so debatirali o teh itemih in računali verjetnost, že izbrisan. I po mojem mnenju, če bi Blizzard sam dajal iteme na AH bi verjetno naredili vsakega malo različnega. Tole dejansko precej diši po kloniranju, čeprav mi ni niti najmanj jasno, kako je to sploh mogoče, če pa itemi nastajajo na serverjih.

Nekaj gnilega je v deželi Diablovi ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

IvoJan ::

še komu ne dela AH? beliala ne morem nikakor ubit(demon hunter level 24) pa sem ravnokar videl da imam orozje za level 8 :))
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Izi ::

IvoJan je izjavil:

še komu ne dela AH? beliala ne morem nikakor ubit(demon hunter level 24) pa sem ravnokar videl da imam orozje za level 8 :))

Meni AH danes dela nekako na pol. Prodajam lahko normalno, za polovico nakupov pa mi napiše, da naj zaradi velikanskega števila transakcij počakam nekaj minut.
Že par dni vse skupaj že spet deluje na robu zmogljivosti. Pa nekateri sanjajo o upadu števila igralcev v resnici pa jih je vsak dan več.
V komentarjih o prihajajočem popravku 1.04 pa berem same pohvale in izlive navdušenja, Upam, da ljudje ne gojijo prevelikih upov. Resda popravek zveni odlično, ampak igre pa po moje ne bo ravno drastično spremenil. Komur ni všeč stalna gonja za boljšimi predmeti mu tudi v prihodnje ne bo grindanje kar naenkrat postalo všeč, čeprav ne bo več tako frustrirajoče kot do sedaj.

Se moram pa pohvaliti, da uspešno napredujem v Hardcore načinu 8-) Sem že level 40, sredi Nightmare težavnosti in zaenkrat gre brez večjih nevarnosti.
10k HP in 800 DPS pa gre ;)

jijetelu ::

igra se začne šele pri Hell, tja do Halls of Agony se da maltene miže pridet, prvi tak problemčič lahko nastane pri Belialu, če si lvl +-55, drugače se da pa v Akt 2 brez problema nabit tudi lvl 60, potem je pa preostali del Hella povsem trivialen.

IvoJan ::

jaz sedaj igro preigravam prvič, ker sem jo kupil šele 2 dni nazaj :) me pa moti to da imam preslab gear in ne morem nikakor ubit beliala v AHju pa ne morem kupit orozja -.-
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

BladE_ ::

@tkBurek... mogoče te lahko malo boostam, če bom slučajno gor... maš ZS...
Akcija - Reakcija

Izi ::

tKBurek, a praviš, da vse do level 24 nisi dobil niti enega orožja višjega kot level 8. Nekaj delaš narobe, take smole nima nihče :P
Če morda nisi opazil, ne rabiš nekega točno določenega orožja ampak je pravzaprav vseeno kaj držiš v roki, samo da ima čim višji DPS. Na primer Wizardu ne rabiš iskati čarobne palice, enako dobro bo čaral tudi z nožem, mečen ali sekiro.
In ne smeš vse kar direkt prodati, včasih se vmes najde tudi kaj uporabnega ;) Pa s craftanjem se da tudi narediti kar spodobne predmete, čeprav je pa res, da se jih v AH dobi ceneje.

IvoJan ::

bom online cez kaksno urco :) uporabljam 2 hand crossbowa, oba rare, imata pa oba okoli 19 dps :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Matev ::

oba rare, imata pa oba okoli 19 dps :)


na kateri stopnji si?

IvoJan ::

Matev je izjavil:

oba rare, imata pa oba okoli 19 dps :)


na kateri stopnji si?

lvl24, act 3
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Matev ::

lvl24, act 3


V normal načinu v katerem si, bi moral vsak gibalno neomejen človek biti sposoben končati igro miže.

IvoJan ::

sej zdej gre normalno, samo pri belialu se mi je zataknilo :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Kenpachi ::

Nono, ni ga treba tako napadat.

Na Normal težavnosti gre samo to, da nabereš čimveč +experience geara. Damage, armor in to ni pomembno. Jaz sem imel ~ +120 exp na gearu in +25% exp ruby na šlemu, levelup skoraj vsak area :)

Že samo levelanje te zadosti ojača, da ni treba neki bajno skrbet kako dobro opremo imaš. Šele nekako na Nightmare act3 že malo popaziš, da imaš dobro količino armorja, base attributa in vitality. Resisti niso še kritični (ti pridejo na vrsto v Hell).
Zaraki Kenpachi.

BladE_ ::

Resisti še v Hell niso tako pomembi, ni pa slabo, če jih imaš... Inferno je pa druga zgodba :|
Akcija - Reakcija

Izi ::

Po bitki so vsi generali. Vsak ki prileze do Inferna se rad pohvali, kako bi šel on čez Normal z zavezanimi očmi, zamolči pa kako je točno na tej Normal stopnji umrl vsaj desetkrat :P

Deli nasvete in se hvali lahko samo tisti, ki ima Hardcore rdečo črto potegnjeno vsaj do polovice Hell stopnje. Ostali naj bodo kar lepo tiho 8-)

Kenpachi ::

Ok, I'll grab your bait: Wat. Get your head out of your ass. Na normal nimam še nobene smrti. Torej hodim čez normal z zavezanimi očmi.

Drugače allres zgodba je bolj tako: 200 hell4, 400inf1, 600-700inf2, 900+inf34.
Zaraki Kenpachi.

Peters ::

Si predstavljam, da je Belial za demon hunterja težek boss. Na normal sicer res ne vem kaj bi lahko bil problem. Če prideš do faze 2 se pač izogibaš vsemu možnemu in to je to. Saj ni enrage timerja na normal, ali pač?
««
36 / 157
»»