» »

Pro Evolution Soccer 2009 !!!

Pro Evolution Soccer 2009 !!!

«
1
2

Timx ::

 SLIKE

SLIKE



Afraid you might not be able to play some virtual football before the end of the year? Put those fears aside as Konami has just announced that Pro Evolution Soccer 2009 will be released in Europe this Autumn. Not only that, but this game will be better than ever. There will be a large number of "new additions which will further bridge the gap between PES and the real thing."

The press release is quite vague on any details, but does mention improved graphics, new customisation options and expanded moves and online functionality. We know what you really want to see -- screenshots. Click the image above to be taken to our gallery of new Pro Evolution Soccer 2009 images and check out those updated graphics for yourself.
  • spremenil: Timx ()

preem ::

lepo.

sam žal grafika ni vse. tudi 2008 je zelo lep, pa sem ostal na 6tki do danes. Online čist sux, golmani so retardirani pa žoga se jim odbija od nog kot da prvič igrajo fuzbal. preveč so ga poFIFAli. bomo videli, neki so obljubljali čisti remake za 2009, sam mal dvomim v to. pustmo se presenetit.

AapocalypseE ::

Sem prej malo igral zadevo in je super. Edino ni mi najbolj všeč meni.

Rotaidal ::

Pes 09 je odličen! Vsaj kar se tiče gameplaya. Spet je to to:D Preigral demo igre, še in še.

Upam, da res porihtajo online. Ker takšen kot je bil pri 08, je katastrofa.

Oblivion ::

Igralci se se vedno premikajo kot, da imajo lesene noge, ceprav je sama igra zelo lepo zasnovana.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

Timx ::

Prek neta baje deluje odlicno,sam bom verjetno sprobal v petek.

Berserker ::

kaj zaj je boljsi kot fifa 09, igra je vlka 7 giga če se ne motim torej več kot fifa.

Rotaidal ::

kaj zaj je boljsi kot fifa 09


Na PC itak... kdaj pa ni bil?! :D

Prek neta baje deluje odlicno


Upam da res :)

Berserker ::

čaki kaj je orginal sploh zunaj v SLO al vsi igramo pirata !?
Pa sej takšen tip iger sploh ne spada na PC je.

Tilen ::

Vsi imamo original.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Rotaidal ::

čaki kaj je orginal sploh zunaj v SLO al vsi igramo pirata !?
.



Uradni izid je 16.10. Ne, vsi ne igramo pirata. Za sprobat mi je bil dovolj demo. Če bo online v kurcu, se mi žogobrca proti računalniku nea da igrat.

Pa sej takšen tip iger sploh ne spada na PC je


lol kera izjava:D In zakaj ne? :)) Pol na konzole spadajo samo športne igre in arkade. Ostalo ne spada na konzole.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Berserker ::

Ne tretjeosebne streljačine, športne igre spadajo na konzole, prvoosebne streljačine, strategije pa mmorpg na pc zadovoljen.

preem ::

ma od kje zdej ta klasifikacija?

Igre za pcja so obstajale še preden je prvi človek sanjal o konzoli.

kako lahko potem rečeš da neki ne spada na PC? pa PC je motherofgod za gamerje. miška pa keyboard >>>> konzola

Rotaidal ::

Ok.. po enem dnevu lahko rečem da je zadeva res super. Online način se dobro igra. Brez vsakega lagga. Zaenkrat so le nasprotniki too easy:'(

12-1, 12-2, 9-0 navišje zmage. Sicer mam nekaj porazov, pa še te na začetku, ko sn mel kontrole nekaj zjebane, pa 2x nerazumni dc nasprotnika in pripis poraza meni;((

preem ::

hehe, kje si jo kupil? Kolk pride?

btw: a so naredil kak anti-cheat sistem? punkbuster?

ker po dveh letih in pol igranja pes6 sem prepričan, da je cheaterjev ogromno!

Rotaidal ::

hehe, kje si jo kupil? Kolk pride?

btw: a so naredil kak anti-cheat sistem? punkbuster?

ker po dveh letih in pol igranja pes6 sem prepričan, da je cheaterjev ogromno!



39€ V big bangu. Za zdaj še ni videt cheaterjev. Eh... ti ki so bli so igrali z allstar ekpami, ali pa so bli laggarji. Lagga pa za zdaj ni, če tudi imata oba slabo povezavo, kar je dobro. Opazil sem če greš med igro na omizje, alt+tab, prekine povezavo in pripiše poraz tebi. Ker je veliko folka med samo igro zaganjalo razne utorrente in emule... tega za zdaj ni več.

preem ::

kaj pa alt-enter, da te butne v windowed mode? te tut ven vrže?

drgač pa fajn da so lag poštimal, pri 2k8 je bila to glavna distrakcija. poleg dejstva da ni blo 2-2, retardirani golmani in še kaj :p

treba it u šoping :d

Rotaidal ::

To pa nisem sprobal. Pomoje ja.

Drugače pa je najbolj carska možnost Become a Legend. Začneš kot 17 letni mulc v nekem xy klubu, kjer igraš nekaj tekem. Če se dokažeš, te opazi kak klub, ki ti ponudi prvo pogodbo. Najprej začneš igrat trening tekme, kjer se ti malo povišajo skilli. Čez nekaj časa, če si dober, prideš na klop prve ekipe. Nato počasi hodiš v igro okoli 80 min. Potem pa vedno več. Na koncu pa si že v prvi ekipi. Nato pa greš v kak res dober klub. In evo. Legenda je tu:D Seveda še lahko igraš za reprezentanco.
Najboljše pa je, da lahko tega igralca damo v online način. Kjer je posebna možnost za to. Mislim, da se lahko potem igrajo tekme. Potem vsaj igralec vodi svojega igralca. Vendar še nisem 100% kako to zgleda.

Zaenkrat samo vse naj o PES 09.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

preem ::

Ja, jaz imam tudi samo pohvale.

Ta legend mode sem videl ja, offline sem že v tretji sezoni :p

tist za online pa tut obstajajo videi na youtubeu, zgleda kar zanimivo, definitivno je za probat.

preem ::


A kdo špila Pro evolution soccer 2009?
A kdo ve kako se v zraku dobi žogo? In če kdo v kšno uporabno foro?
Sej sm prebrav tista navodila sam vseen.


kako misliš dobi žogo? medtem ko je žoga v luftu, in se boriš za plac, držiš R2 - s tem se igralec zagradi in je včja možnost da jo dobiš ti in ne nasprotnik.

če jo želiš štopat, ne storiš nič - oz lahko z super cancelom fajn štopaš, sam to je že bolj advanced :-P
če jo pa češ dat header, moraš pa samo pravi cajt prtist, dokler je žoga nad tabo, vse deluje, podaja, šut in throughball
.

u defensu drž šut - za double team - najbolj uporaben tip za začetnike ;)

Berserker ::

kaj mi da lahk kdo link za oni mod ko končnice igralcev spremeni v prave.

Rotaidal ::

kaj mi da lahk kdo link za oni mod ko končnice igralcev spremeni v prave.

Kaki mod? Tega ni. Drugače pa google zna poiskat marsikaj, le uporabit ga je treba :)

Samo superpatch http://www.gamingaccess.com/index.php?n...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

laught ::

mene zanima, če se da igrat kakšno prvenstvo z državami?

Rotaidal ::

Ja, vse.

aaaa13 ::

A kdo lahko pove kšne uporabne fore?
Igram na 3 stopnji od 5 (sicer ne igram velik - tud mal zato ker težko zmagujem)
Zelo težko zabijem gol. Kakšna pomoč?

Rotaidal ::

A kdo lahko pove kšne uporabne fore?
Igram na 3 stopnji od 5 (sicer ne igram velik - tud mal zato ker težko zmagujem)
Zelo težko zabijem gol. Kakšna pomoč?



Kakšno pomoč? Ja podajaj med igralci. Uporabljaj R1+L1 za dribling.

preem ::

ma proti AIju špilat je brezveze. Saj je legend mode zabaven, sam se tut hitr naveliča človk.

Predlagam, da greste še kak gamepad kupt pa frende na kup pa mini turnirje. Za to je fuzbal namenjen.

preem ::

A ma kdo manual?

Zanima me kako dobiš tiste special abilities v Legend Mode - tiste kljukce za scorer, pa outside scoring, etcetc

PDF bi bil zakon :P

laught ::

Zaj sem igral pes 09 in morem rečt da je boljši ko fifa,res je da ma fifa lepše animacije boljšega komentatorja...sam nima pa tistega občutka z žogo kot ga ima pes,res dober občutek ko daš gol,pr fifi pa se mi zdi da je vsak gol isti in da fizika žoge ni nevem kak dobra.v glavnem edino kaj me moti so ta imena, ko nimajo licenc,res škoda..

Rotaidal ::

v glavnem edino kaj me moti so ta imena, ko nimajo licenc,res škoda..



Tukaj je superpatch, ko ti spremeni vse v prava imena.
http://www.gamingaccess.com/index.php?n...
This is the ProEvoluti Superpatch 0.5 by McLeo for PES 2009 :

-Fixed all the names
-Updated rosters and transfers
-Created many missing players
-Added all the kits for Premier League
-Added all the kits for Liga Espanola (a few by the internal editor)
-Updated the kits for teams without sponsors (like Bologna, Torino and many more..)
-Added Bayern Munich and Werder Bremen
-Fully updated badges for League and teams

obsy ::

mtosev ::

To pa nisem sprobal. Pomoje ja.

Drugače pa je najbolj carska možnost Become a Legend. Začneš kot 17 letni mulc v nekem xy klubu, kjer igraš nekaj tekem. Če se dokažeš, te opazi kak klub, ki ti ponudi prvo pogodbo. Najprej začneš igrat trening tekme, kjer se ti malo povišajo skilli. Čez nekaj časa, če si dober, prideš na klop prve ekipe. Nato počasi hodiš v igro okoli 80 min. Potem pa vedno več. Na koncu pa si že v prvi ekipi. Nato pa greš v kak res dober klub. In evo. Legenda je tu:D Seveda še lahko igraš za reprezentanco.
Najboljše pa je, da lahko tega igralca damo v online način. Kjer je posebna možnost za to. Mislim, da se lahko potem igrajo tekme. Potem vsaj igralec vodi svojega igralca. Vendar še nisem 100% kako to zgleda.

Zaenkrat samo vse naj o PES 09.

Hudo. to rabim nabavit.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Berserker ::

Hey a kdo ve kak si ustvarim KONAMI ID pa GAME ID kr mi dobeno ime ne prime in sem ps3 precej zbrcal . Napišem marsikaj pa ne prime sam naj mi da negdo lepo prosim en primer za izpolnit.
No na tej strani sem se poskušal vpisat na ps3 network zdaj sem probal še na pc-ju:
https://id.konami.net/quick/input.jsp

Rotaidal ::

Hehe, tudi sam sem se stem jebal, da sem skoraj živce zgubo.

Naredi nekako tako. XXX.YYY_lala

Meni je delovalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Berserker ::

Tnx sam vseeno ne gre, je mogoče krivo da mam za country slovenijo bimoral met kakšno drugo ? Sam bi pol tudi drugo post code rabo ?

Rotaidal ::

Jaz mam izbrano Slovenijo pa gre.

Doben ID ne prime? Čudno...

Ti pol več povem, ko pridem domu, pa ti javim kako in kaj točno.

laught ::

ja to ma konami res zjebano,sem mislo enkrat it mgs 4 prek neta, pa mi je pol kr minlo se zajebavat s tem..

Berserker ::

Pa res ne gre napišem lahk magari : vojko, slvček, janez, franček , , kill3r pa ne prime. Se vidi da imajo japonci vse to prek.
No to mi napiše za vsako karkoli napišem:

Your KONAMI ID must be 8-32 characters in length using lower case letters, numbers, hyphens (-), underscores (_), and periods (.).
Your Password must be a combination of alphanumeric characters of 8-32 characters in length.
Your GAME ID must be 8-32 characters in length using lower case letters, numbers, hyphens (-), underscores (_), and periods (.).
Please enter a GAME ID password 4-16 numbers in length.Only number (0-9) can be used as GAME ID password characters.Please don't use alphabet characters and symbols.
Please enter a GAME ID password (Reenter to confirm) 4-16 numbers in length.Only number (0-9) can be used as GAME ID password characters.Please don't use alphabet characters and symbols.

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

Jaz mam tako...

Primer:

Game ID: janez.floki_wtf

Konami ID: floki.janez_wtf


password
Primer:
password: 123455678janez
Game ID password: 12345678
Tak primer mi dela 100% :)

Berserker ::

Sej sam sem probal podobno rezultat pa je again:

Please enter a GAME ID password 4-16 numbers in length.Only number (0-9) can be used as GAME ID password characters.Please don't use alphabet characters and symbols.
Please enter a GAME ID password (Reenter to confirm) 4-16 numbers in length.Only number (0-9) can be used as GAME ID password characters.Please don't use alphabet characters and symbols.
The GAME ID password and password (Reenter to confirm) do not match.
This KONAMI ID is unavailable.
This GAME ID is unavailable.

Se bom mal še po googlu sprehajal pol pa če ne gre prelomim dvd na dva kosa pa se ne mislim ukvarjat s tem, kdor si je izmislil ta konami id bi pa najraje zažgal pisarno. Ma res nevem kupim celo orginal na koncu pa nemorem niti igrat prek neta kr te posiljuje z neko registracijo.

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

Pri game ID pass si se zmotil pri drugem potrjevanju?

Pri tem uporabi samo cifre.
Pri onem prvem pass pa cifre in črke.

Konami ID in Game ID pa sprobaj nekaj druga, ker je unavailable.

Pač uporabi črke in znake.


Še Blizz pri WoW ne komplicira tako:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Berserker ::

Vedno bližje sem !!! Zdaj se samo to piše:
Your KONAMI ID must be 8-32 characters in length using lower case letters, numbers, hyphens (-), underscores (_), and periods (.).
Nekaj si morm še zmislit.;(( joj kak m konami žere zivce.
P.S. ratalo mi je za konami id sem probal nacijev pozdrav kr tak že iz jeze pa mi je ratalo. no zaj si ga bom spremenil v kaj boljše.

Zgodovina sprememb…

lanzi ::

Jaz imam en problem, ko hočem zagnat igro mi napiše Microsoft Visual C++runtime library runtime eror. Ali ve kdo kako odpravi to napako?

Kaj nobeden ne ve kako rešit to napako?

Kaj res noben neve rešit te napake?

hjg

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lanzi ()

b00ster ::

pozdravljeni. ali bom lahko se igral PES 9 (mislim normalno, ne prek neta) če si dol potegnem patch ki ga zahteva igra če hočem igrat prek neta?

laught ::

KOnami je vse zaf.... da si ustvariš konami id in game id, namreč karkoli napišeš za geslo ali uporabniško ime nič ne prime v registraciiji jaz sem skor pop.... zraven.

Timx ::

KOnami je vse zaf.... da si ustvariš konami id in game id, namreč karkoli napišeš za geslo ali uporabniško ime nič ne prime v registraciiji jaz sem skor pop.... zraven.


Aja meni dela normalno, mogoce pa ti narobe napises ;)

Rotaidal ::

Meni tudi dela brez problema.

karkoli napišeš za geslo ali uporabniško


Tu je ravno napaka, ne smeš karkoli napisat. Točno tako kot moreš. Poglej malo više pa boš videl.

mtosev ::

kje v slo je pes najbolj ugodno?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jedateruk ::

Jaz imam Pes 2009 na PC-ju, igram pa z gamepadom in bi rad kje dobil napredne komande oz. kaj se da naredit z nekimi kombinacijami kot npr. LT + [Y] (=zgornji gumb od tistih 4 na desni) je through podaja po zraku.

krentam ::

a kdo priporoča kak dodatek?? jst mam SMOKE PATCH 1.5 in so popravlena imena klubov igralcev itd.??
Kdo kaj priporoča??
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416569 (8823) Beskomedo
»

NBA 2k10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558232 (5742) mrdejan13
»

Ps3 ekskluzive

Oddelek: Konzole
272179 (1249) Berserker
»

Pro Evolution Soccer 2008 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
899654 (5899) Rotaidal
»

Pro Evolution Soccer 3 Demo

Oddelek: Igre
91145 (926) Tr0n

Več podobnih tem