» »

SonyEricssonovi joysticki

SonyEricssonovi joysticki

Problemček ::

Imam problem in prosim za pomoč :) ko sem pred časom vesele volje skadil en joint, sem se odločil da pogledam v notranjost svojega mobija k810i kar tako, za zabavo. ker nisem ravno mobi expert sem (vsaj mislim no) pokvaril joystick, ki po novem ignorira smeri GOR in LEVO.
+ zanimiva stvar pri tej napakici pa je ta, da mi v igricah ko jih igram na mobiju joystick popolnoma deluje v vse smeri, "le" ko ne igram igric pa problem z ignoriranjem dveh smeri ostaja.

čeprav nisem expert pa vem, da za napako ne more biti kriv joystick sam ampak je krivo kaj drugega. sprašujem pa, KAJ?

mi lahko kdo kaj svetuje kako rešiti problem? (in ne, trave nebom nehal kaditi:) )

najlepša hvala že vnaprej!

mmmato ::

A ti pa kr pohaš?!
Nesi na servis in se nared neumenga. No ja, prav velik ti ne bo treba fake-at
http://www.turnofftheinternet.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmmato ()

Reaper ::

če bo nesu na svemo sem 99% prepričan da mu še probal ne bojo popravit, ker bojo vidli da je bil telefon odprt (pod garancijo govorim seveda)

Problemček ::

eh pa nebon nesel na svemo, tyaz - ti pa si funny :) mogoče ve kdo kako bi si znova naložil firmware na k810i ?

Problemček ::

aja pa ljudje - zakaj obsojati? folk si že tako dela napačne podobe zarad marihuane .. :/

blackbfm ::

Na Svemi tako ali tako kar računajo, tudi če imaš garancijo. Potem se morš pa mal skregat pa je v redu, ne rabiš plačat :)

overlord_tm ::

če bo nesu na svemo sem 99% prepričan da mu še probal ne bojo popravit, ker bojo vidli da je bil telefon odprt (pod garancijo govorim seveda)


Men so sam napisal da je bil telefon v zelo slabem stanju ko je na servis pršu. To da je bil odprt niso opazil. Garancija obveljala.

noella ::

ja, to sm slišala parkrat, da na Svemi treba plačat, ampak men še nikol ni blo treba, pa sm ga mela v šestih mescih tam že šestkrat (serijska na telefonu, pa so mi vmes novega dali, zastonj). a to sploh smejo računat, sej so servis...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony Ericsson le še Sony?

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
228333 (6806) pleomax
»

Kolikokrat lahko uveljavim garancijo za telefon?

Oddelek: Pomoč in nasveti
124297 (3002) k4vz0024
»

kaj naj naredim da bi telefon ponovno delal?

Oddelek: Mobilne tehnologije
71022 (912) s.h.a.r.k_90
»

Sonny Ericsson K700i

Oddelek: Kaj kupiti
211717 (1270) jest10
»

virus? (Ericsson R600)

Oddelek: Mobilne tehnologije
131192 (945) Rok Balboa

Več podobnih tem