» »

Dostop do namizja na drugem PC

Dostop do namizja na drugem PC

TOP ::

POzdravljeni,doma mava z bratom PC preko mreže povezana preko ruterja.Brat ma PC na podstrešju in sedaj ko ma on uklopljen Utorent mi dela internet zelo počasi.Sedaj jaz bi rad našel rešitev,da ne bi vedno hodil gor to sklapljat.Poskusil sem z povezavo z odaljenim namizjem sam mi vedno zahteva geslo.Jaz gesla nisem nobenega upisal ko sem stavil gor Winse,kje bi jaz to geslo upisal,če se sploh da ali kako bi rešu ta problem z geslom.HVALA

dba ::

Za remote dostop je geslo zaradi varnosti obvezno. Za rešit ta problem bi ti predlagal, da naredita na bratovem računalniku nov uporabniški račun z geslom - na tem računu se naj potem uporablja torent. Računu je treba tudi omogočiti remote dostop!
Druga možnost je (pomojem bolj uporabna), da se na torenet clientu nastavijo nastavitve tako, da ne bo imelo tako velikega vpliva na ostalo omrežje - omejiš hitrost prenosa, število povezav, število istočasnih prenosov...

neres ::

Lahko uporabiš Web UI za uTorrent.

fosil ::

pojdi v start > run > gpedit.msc
windows settings > security settings > local policies > security options > Accounts: limit local accounts use of blank password to console logon only > spremeni na disabled
Sedaj so boš lahko logiral prek remote desktopa brez passworda
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

prognoob ::

če je ruter/switch v tvoji sobi rešuj zadevo tak kot jas, izklopi kabel :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeamViewer nedosegljiv, vdor kljub pričevanjem uporabnikov zanikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5315197 (9425) Saul Goodman
»

Preveč gesel in drugih podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
232823 (2035) čuhalev
»

Win7 Domena Remote: Ni Windows Security dialoga

Oddelek: Operacijski sistemi
221475 (1329) MrStein
»

remote desktop - varnost

Oddelek: Informacijska varnost
132048 (1753) karafeka
»

dostop do računalnikov v mreži - vedno do njih z geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
181503 (1171) ToniT

Več podobnih tem