» »

Nakup telefona v ameriki

Nakup telefona v ameriki

Sheky ::

Zanima me če kupim telefon v ameriki, ali se da potem naložiti slovenski jezik? In kako je z garancijo tega mobitela?
Ali moram paziti da ima svetovno garancijo, da jo lahko uvejlavim v sloveniji?

hvala

Gandalfar ::

Ker telefon kupujes? V vecini primerov imajo americani vecji krsh od nas in se ti ne splaca.

Sheky ::

Zanimajo me Nokije, Sony Ericssoni, HTC-ji. Pač za htc-je vem da ne bom mogu met slovenščine ker ima windows mobile, za ostale pa ne vem a se bo dal al ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sheky ()

kriko1 ::

Nokia ima npr. "product code", s katerim NSU prepozna za katero regijo je bil telefon namenjen in s tem naloži firmware z ustreznimi jeziki.
S spremembo kode produkta v našo dobiš tudi slo jezik z ponovno naložitvijo firmwarea, vendar zgubiš garancijo.

d0rK ::

V kolikor je meni znano uporabljajo v ameriko drugo omrezje, CDMA.


Pazi kaj bos kupil. Pred nakupom preveri da telefon podpira evropska omrezja.

Sheky ::

Morm pač pazt da telefon deluje v frekvencah GSM 900 / 1800 / 1900, UMTS 2100. Ane?
Kako pa je z garancijo če kupm v ameriki?

LuGi ::

Uveljavis jo v usa :)

faceonline ::

V zda so frekvence delovanja omrežja drugačne.
So doloćeni telefončki pr katerih se ne da omrežje nastavit in so fixirane na frekvence iz ZDA.
Slišu sem da se je par pubecov k so naročili NOVE I-PHONE prek interneta kal lepo zafrknilo in zapravilo 400-500e zastojn....

Gandalfar ::

Kaksni novi? Zaenkrat se vsi iphoni delajo pri nas

kokoko ::

pozdravljeni :)

rad bi kupil teelfon iz tujine samo nimam pojma ali bo delal v slo ali ne.. upam da je tu kakšen ki ve kaj več o tem .. LINK: http://www.amazon.com/Galaxy-GT-i9192-F...

LP

Chev ::

Bo delal v SLO. Tudi v EU, Evropi, Aziji, Afriki, S in J ameriki in Avstraliji.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kokoko ::

potem bom lahko brez problema klical in use ? zanima me samo še to ali se da naštimat za slovenski jezik? Tilen, ni enaka cena ker tisto iz amazona je 295 ameriških dolarjev kar je 215 evrov :) hvala obema ;))

LP

vorantz ::

ja ddv se bo pa kar sam plačal a ne da?

kokoko ::

kja to tolko veliko pride ?

Zheegec ::

kokoko je izjavil:

kja to tolko veliko pride ?

Davek je 22% v naši državi. V ceni na Bolhi je že vštet, v Amazon USA pa ni.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kokoko ::

aja .. mah pol pa res neki tazga pride .. sam nwm če sim res dela ker eni pišejo uspodi pod komentarje da nekaterim ne dela in nemorjo klicat..

Chev ::

Welcome to the internet. Piše, da je factory unlocked, international. Zdaj, če imaš jajca ga pač kupiš, če imaš malo manjša jajca pokličeš tistega na bolhi pa se odpelješ po telefon, če pa nočeš reskirat pa greš po telefon k nekemu EU operaterju/trgovini.

Carina se še plača izven EU, kolikor vem.

hojnikb ::

jap, carina, poštnina in davek ... pa še naša pošta si vzame kej... pa si na ceni, kot če bi kupil doma :)

Za precej manj dobiš iz DE/UK moto g, ki je v čisto primerljiv z tem samsungom, ima pa kot bonus še večji ekraz z višjo resolucijo in je bloat free... Od 150€ naprej...
#brezpodpisa

kokoko ::

hvala usem :))) sem se odloču da bom še kje po evropi pogledau ;) ne mislm reskirat za brezveze :)

bruco21 ::

ksz

Prosim za pomoč!

bo tole delalo v Sloveniji in evopskih omrežjih?

Asus Zenfone 2 ZE551ML 4G LTE 4G RAM 64GB Z3580 2.3GHz Silver Ship from UK G0272
http://www.ebay.de/itm/Asus-Zenfone-2-Z...

4G FDD LTE: 2100/1900/1800/1700MHz AWS/850/900/700

hvala za vse informacije


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

samsung s5 nateg

Oddelek: Pomoč in nasveti
243880 (2678) francek1
»

Nakup telefona v Avstriji

Oddelek: Mobilne tehnologije
178847 (5497) klekej
»

GSM 100 evrov

Oddelek: Kaj kupiti
231847 (1484) an3333
»

Cena carine prek amazon.com za s4 mini

Oddelek: Loža
101088 (996) Double_J
»

Cene rabljenih pri nas

Oddelek: Mobilne tehnologije
286254 (5619) Hayabusa

Več podobnih tem