» »

modifikacija 3DprophetaII

modifikacija 3DprophetaII

Thanatos ::



fantje kaj pravte? :D GPU gre do 217, ram pa samo do 206. Mate kakšno idejo zakaj? Bi blo treba bios zamenjat?

Če vam slike noče pokaza povejte.

msmiha ::

He he dobra modifikacija, kolko je GPU in ram defult?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Thanatos ::

175/183, vendar je RAM noname zato pride samo do 206 (predvidevam)

AvAkI ::

Meni gre 3D Prophet II MX od Herculesa:)( na 235/215 ROCk StaBle!! default 175/183
Hlajenje
Blue orb na ramih nič:P

alien-w ::

Sam to si pa res slabo navil. Jest imam GeForce2 MX 175/183, pa mi zadeva dela na 230/245 brez problemov, samo mal anomalij je, tko da laufam na 225/230, izgleda pa takole (manjša slika) oziroma takole (večja).

Thanatos ::

tudi sam vem da je to slab overclock samo zna kdo povedat zakaj?

alien-w ::

Si pobrusil kej stične površine od coolerjev? Kaj pa pasta? Si je dal kej vmes? Kakšne maš pa kej temperature v ohišju?

Thanatos ::

Crystala sta oba zbrušena s 1500 brusnim papirjem, Rame nisem brusu sem pa GPU z istim. Med GPU in Crystalom sem dal Arctic Silver III + sekunden lepil, med rame in Crystala pa alumino + sekunden lepil (in ne nisem pretiraval z sekundnim) . Za temp v ohišju ne vem koliko imam (treba diodo nekje dobit), mam pa srebrnga Chiefteca CS601 s 5imi venti tako da temp ne bi smel biti problem (če se ne motim si celo ti modrga testiral :D ).

Sej temp pri ramih ne bi smel biti problem, saj se hrbtna stran kartice tam kjer so rami skoraj nič ne segreje, tako da so verjeten sami rami krivi. To lahko sklepam iz tega, da se mi takoj ko vžgem comp pojavijo anomalije, in ne šele čez nekaj časa ko se rami ogrejejo. Kolkr sem pa rame gledu sem si sami to zapomnu da so od firme MT, kar bi pa na njih pisal o frekvenci bi bilo pa cifra 55 = 5,5ns.

Sem pa poskušal še z raznimi fintami kot so izklop fastwrite in AGP4x in se ni nič izboljšalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

alien-w ::

Tole je pa res zanimivo... me kr mal matra, da bi ga sprobal v svojem računalu. Jaz imam enak pomnilnik. Tudi od MT (Micron Technol.), pa tudi je 5,5ns, Chieftech je pa tudi dobro ohišje in tudi sam imaš izgleda da zelo dobro poskrbljeno za hlajenje... čudno je vse skupaj. Bi moral sam sprobati.

Vesoljc ::

moj ram je tud omejen na 205, kar je vec pa povzroca take in drugacne napace na ekranu... mam pa hyundai 5.5ns
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Thanatos ::

bom poskusil še na drugih compih, mogoče je kej plata defenktna

Thanatos ::

sprobla na elitki pa je isto. Bom najnovejši Bios flashu mogoče bo pomagal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volt mod na grafični (stari grafični)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381860 (1162) Tic
»

navijanje Gf2MX

Oddelek: Navijanje
431971 (1228) racaMIT
»

Nvidia fps

Oddelek: Navijanje
191061 (805) reXor
»

MX vs. MX400

Oddelek: Kaj kupiti
191386 (1058) Ashrack
»

koliko navit gf2 MX?

Oddelek: Navijanje
332175 (1640) zile

Več podobnih tem