» »

remote desktop preko smc-barricade routerja

remote desktop preko smc-barricade routerja

bauman ::

Mam SMC Baricade router in bi se rad preko remote desktop (v winsih xp) povezal na drugi računalnik preko neta. Povezava je dovolj močna (5mbs/768kbs). V mreži mam dva računalnika in tam se lahko povežem, ko pa bi se rad izven mreže pa je problem. Na tistem računalniku, ko bi se rad na njega povezaj je omogočen remot desktop na firewallu in vse naštimano kot na mojem. Pa NE GRE POVEZAT!! Če kdo ve kaj in kako naj prosim pomaga.

t3hn0 ::

jst sm mel smc barricade 7004vbr, pa je vse delalo normalno. si ziher da so na drugem racunalniku postimani porti tako v windows firewallu in ruterju (ce ga ma)?

zato ker tvoj ruter ti ne blokira odhodnega porta v tvojem primeru...dost ziher no..razen ce mas ksno ojacano varnost (cesar na mojmu ruterju ni blo na voljo ;))
^.^

bauman ::

porti na mojem računalniku za remote desktop so nastavljeni na 3389 (na firewallu in routerju). Na tisti računalnik ko pa se hočem povezat pa ni routerja in je v firewallu omogočen remote desktop isto na portu 3389. tak da nevem kaj je narobe. jaz pa mam barricade smcbr14up router.

jan01 ::

2 preprosti možnosti(ni potrebno odpirati nobenih portov):
1. posnameš hamchi free(ustvariš vpn) + remote desktop
2. še lažja varijanta: odličen teamviewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Remote Desktop, nastavitev

Oddelek: Omrežja in internet
337888 (4762) fosil
»

Remote Desktop preko Routerja !?

Oddelek: Pomoč in nasveti
135131 (3203) matto87
»

Oddaljeno namizje(remote desktop) help?!

Oddelek: Omrežja in internet
101069 (804) x rade
»

Remote desktop connection

Oddelek: Programska oprema
323221 (2809) CaqKa
»

ADSL + ststičen ip + remote desktop?

Oddelek: Omrežja in internet
182108 (1832) kuntek

Več podobnih tem