» »

Modifikacija ventilatorja na graficni? potenciometer..

Modifikacija ventilatorja na graficni? potenciometer..

Pesimist ::

Imam CLUB 3D 8800GT z nereferencnim hladilnikom. Karta nima niti termalnega senzora, niti ventilator ni nastavljiv.

Z pomocjo rivatunerja in G92 pluginija sem uspel prebrati temperaturo iz senzorja v cipu samem ki ga ma vsaka karta. Torej tukaj niso mogli sparat.
Anyway ce kaze pravilno ali ne me niti ne zanima sej mi sluzi le za referenco.

Torej je mozno med ventilator graficne vezati potenciometer? In ce je katerega.

PDF slika
  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Aja studiral sem tudi o nabavi Accelerota S1. Samo se bojim da nebo sel gor ker graficna ni referencnega dizajna. Tak da se pac pajtlam da niso kake lukne prestavlali pa to.

BuBBle.D ::

Po slikah sodeč ne izgleda kot nereferenčni design. Z accelerotom neboš falil, ti ga kar kupi in četudi ne paše ga boš zlahka prodal saj je kar iskana zadeva.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

Pesimist ::

Zgleda da je referencna ja. Sem primerjal z eno drugo ko instalira S1 gor. Kak pa dobim obstojeco pasto dol? Samo z WC papirjem kot sem ponavadi iz procesorjev dol cisto ali moram kako posebno tekocino kupit? Ker ovi tip v reviewu pravi da je pasta tak gosta da moras neki tekocini kupit. Ki dobim to ce rabim in kak se rece?

Kaj pa z obstojecimi ram sinki? Niso prisraufani torej kaj jih kar dol spipam brez da pomoznosti chip zraven?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

BuBBle.D ::

Lahko z čistim alkoholom probaš, načeloma bi moralo it lepo dol. V kolikor pa pogosto menjavaš hardware in s tem na na novo nanašaš pasto, ti pa priporočam, da si v cool-pc nabaviš un Artctic Cooling arcti-clean dvodelni čistilni komplet za odstranjevanje paste. Boljšega ni!
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BuBBle.D ()

Pesimist ::

hmja thx. Sem ze naroco ta komplet.

Skoda da cool pc nima tega coolera. Sem pri njih naroco neke tiher 120mm 16dcb ventilatorje pa ta cistilni komplet. Samo cooler se morem nekje dobit pa mogoce trmalno pasto.

Ceprav pravijo baje da so tistitrakeci ko jih mas na Mugan cooleru pa Accelerator kar kvalitetni.

Moj cilj tak ni navijanje, le vse tiho nardit kaj se le da. Tak da bom samo mel 2x 120mm 16dcb in Mugen 120mm. ter pac Napajalnik ki ma 140mm pa je tak ze tih po sebi not. Nic druga. Ohisje pa je vbistvu luftno ker ma tiste mrezice okrog da sploh ni zaprto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arctic Cooling Accelero S1 rev.2 za 8800GT?

Oddelek: Kaj kupiti
71142 (1004) DavidK
»

Grafična za Compaq minitower?

Oddelek: Strojna oprema
141173 (1015) AlexUS
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
61018 (939) bluefish
»

Dovolj dober računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
141433 (992) Zheegec
»

6600gt zmrzuje

Oddelek: Strojna oprema
111247 (1028) pinx

Več podobnih tem