» »

Demontaža Scythe Infinity ?

Demontaža Scythe Infinity ?

refosk ::

Crknil mi je usmernik in sem prišel do problema da usmernika ne dobim ven če ne odmontiram hladilnik procesorja. Potrebujem nasvet kako naj se lotim demontaže Infinity hladilnika.

$%&/() ::

Ohišje položiš v vodoraven položaj, čepke zavrtiš v counter-clockwise smeri in previdno dvigneš hladilnik?

refosk ::

To je najbrž prav, samo hladilnik je tako velik, da prekriva čepke. Se pravi je vprašanje kako priti do čepkov.

Sba ::

Matično ven, pol se pa naprej mučit. Že namestit ga je težko, ker ne dobiš prstov vmes, tako da bo demontaža še težja. Morda vzeti kakšne ožje klešče in z njimi zavrteti čepke.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

$%&/() ::

Pri meni ni bilo problemov, četudi sem plato pustil v ohišju (Abit IP35PRO). Glede čepkov tudi nisem imel težav, samo ventilator sem vzel dol. Je pa res, da imam dokaj tanke in dolge prste :P

Sba ::

Zgleda si med bolj spretnimi. Jaz sem že za montažo plato ven jemal. Res pa da sem to počel prvič in previdnost pač ni odveč.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Tomay ::

Jaz sem ventilator in napajalnik vzel ven. Drugače pa pokliči Adija Smolarja, ker ima dolge prste. :)
Voodoo 4Ever

refosk ::

Najhitreje in enostavneje bo da samo plato vzamem ven in zamenjam napajalnik. Hvala vsem za nasvete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namizni računalnik do 150 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
303493 (2832) lonewolf_
»

Zamenjava LED na ohišju

Oddelek: Strojna oprema
91228 (1033) ToniT
»

Kako močno privit vijake matične plošče

Oddelek: Strojna oprema
171443 (1072) x45
»

Čepki za uho

Oddelek: Loža
155705 (5173) SkIDiver
»

prosim pomagajte, sem uničil procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131116 (781) City

Več podobnih tem