» »

Nokia N73 ali 6120Clasic

Nokia N73 ali 6120Clasic

racunalnicar ::

Pozdravljeni!!!

Odločam se za nakup mobilnega telefona. V moj ožji izbor sta prišla telefona Nokia N73 in Nokia 6120 Clasic.
Zanimajo me vaše ocene in komentarji, še posebno pa bi bil vesel komentarjev, katere bi napisali bralci, ki imajo enega iz med teh telefonov. Seveda so tudi drugi komentarji zaželjeni!!!

HVALA!!!

PrimozR ::

Lastnik 6120, ZELO zadovoljen, odličen telefon, grajal bi lahko slab fotoaparat 8a vem da so fotoaparati v mobitelih f00 tako da mi je ravno), grajal pa bom pokrovček baterije - za hakeljc sta narejena 2 plastična pina, ki pa se zelo hitro obrabita. Posledično se pokrovček zlahka odpre.

Prišel je tudi nov software, z njim ni problemov, tudi prej jih ni bilo, razen kak mesec ali dva ko je po nekaj dneh nehala delati vibra (in sem bil 'nedosegljiv), kar pa se je popravilo (sicer za nekaj dni) po rebootu. Zdaj zadeva dela tudi po mesec skupaj brez vsakega problema. Selffixing FTW!

EDIT: frendica ima N73 pa se ji je precej hitro zj**al joystick - precej skače oz. ima precej mrtvega hoda. 6120 ima 4 smerne tipke na obroču in potrditev ločen gumb, s tem pa je dizajn precej bolj zlorabi prijazen. Precej manj je možnosti, da pride do okvare.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

;-) ::

Sem imel n73 pa je bilo vse ok. Moti me sam da začne hitro začne ružit pokrovček za fotoaparat (škripa) pa joystick je tako kot je povedal PIP. Drugače je fotoaparat zelo dober pa eden najglasnejših telefonov je (sploh če imaš software od music edition) ga res trga.

c00L3r ::

Če se ti gre za boljši fotoaparat vzemi N73 (čeprav tudi ta ni nevem kaj v primerjavi z povprečnim cenenim fotoaparatom). Sicer vzemi 6120 classic. Slednjega sem kar rabljenega kupil prek Bolhe in moram povedat da sem navdušen. Dokupiš še 2gb MicroSD kartico v BigBang-u in je zadeva odlična. Prav tako je 6120 cenejša.

djordjevic ::

Takisto lastnik 6120 in sem izjemno zadovoljen. Za ta denar (pri simobilu mislim da 50 evrov) je best buy.

black block ::

no imamo v familiji oba svetujem ti sicer N73 če ga dobiš za solidno ceno, drugače pa tudi classic ni za odmet...
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

Shegevara ::

Če imaš dosti denarja, vzemi N73. Fotoaparat je odličen, joystick deluje odlično in verjemi mi, bil je že precej obrabljen.
6120 classic je pa tud dober za svoj denar.
Jaz ti oba priporočam.

Sba ::

Imam 6120 classic in sem z njo popolnoma zadovoljen. Problem z vibro se mi je pojavil ene dvakrat v pol leta, sicer pa ravnokar nalagam update. Problema s pokrovčkom pa še nimam.
Na n73 mi ja pa všeč fotoaparat in pregledovalnik slik (slike lepo drsijo). Je pa telefon nekoliko večji od Classic-a.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

PrimozR ::

N73 je PRECEJ večji od 6120. Je malček višji in širši ampak tudi PRECEJ debelejši. Glede pokrovčka, se ga pa zgleda fejst merkaš :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DEBELEGA N73 ali tanjšega 6120 classic?

Oddelek: Mobilne tehnologije
9836 (661) zuz3k
»

nakup mobitela

Oddelek: Pomoč in nasveti
141805 (1550) Voip
»

Simobil, symbian, katerega?

Oddelek: Kaj kupiti
121973 (1606) Klemenn
»

Kateri GSM pri SiMobilu?

Oddelek: Mobilne tehnologije
282210 (1656) ;-)
»

Kupiti Sony Ericsson k800i ali npr. Nokia n80, al kak drug?

Oddelek: Mobilne tehnologije
412506 (1900) aco111

Več podobnih tem